کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

کمپ ترک اعتیاد در آبادان | مرکز ترک اعتیاد در آبادان

کمپ ترک اعتیاد در آبادان

بهترین کمپ ترک اعتیاد در آبادان کدام است و چه نام دارد؟ برای یافتن بهترین کمپ ترک اعتیاد در آبادان به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ مهمترین کمپ تی سی آبادان با بهترین امکانات و تجهیزات در شهر آبادان چه نام دارد؟

مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ با ارائه اطلاعات دقیقی در رابطه با معرفی بهترین کمپ ترک اعتیاد آبادان سهی کرده تا در یافتن بهترین کمپ ترک اعتیاد در شهر آبادان به هموطنان گرامی خوزستانی کمک نماید. لطفا تا انتهای این نوشتار ما را همراهی بفرمایید.

معرفی کمپ ترک اعتیاد در آبادان

از آنجا که اعتیاد یکی از پیچیده ترین معضلاتی است که بشر در دنیا با آن روبرو است موضوع بهبودی و درمان از این ناخوشی روحی روانی می تواند بسیار اهمیت داشته باشد. در حقیقت علائم بیماری اعتیاد به اشکال مختلف در زندگی افراد بروز می کنند. افرادی که دارای این بیماری هستند می‌توانند به اشکال متنوع تحت تاثیر آن قرار بگیرند و البته نکته مهم در مورد تمام زندگی این افراد اختلالاتی است که اعتیاد در آن ایجاد می کند.
در نوشتار پیش رو برای کمک به رویه درمان خانواده‌های معتادین و افراد معتاد سعی شده تا به معرفی یکی از مراکز ترک اعتیاد در استان خوزستان و شهر آبادان پرداخته شود. کمپ ترک اعتیاد آبادان یکی از مجهزترین و بهترین مراکز موجود در استان خوزستان و شهر آبادان است. برای آشنایی بیشتر با این مرکز بستری ترک اعتیاد لطفاً با ما همراه شوید.

پس از ورود جلسات دوازده قدمی و معرفی قدم های دوازده گانه در کشورمان، موضوع درمان و مراکز درمان اعتیاد به یک موضوع جدی تبدیل شد. در همین رابطه مراکز ترک اعتیاد بسیاری شروع به فعالیت کردند و اقدام به ارائه خدمات درمانی به افراد معتاد شدند. اما از آنجا که این مراکز درمانی دارای استانداردهای لازم برای کمک به افراد معتاد به انواع مواد اعتیادآور نبودند، اشکالات و صدمات بسیاری به افراد وارد آمد، در نتیجه نیاز به یک استاندارد سازی در مورد این مراکز درمانی احساس شد.

شرایط استاندارد

به دلیل اینکه مراکز ترک اعتیاد در تمامی نقاط کشور رو به افزایش است، موضوع شرایط و امکانات استاندارد موجود در کمپ های ترک اعتیاد، یکی از مهمترین مطالبی است که باید مد نظر قرار بگیرد. در همین رابطه و برای آنکه یک کمپ ترک اعتیاد در آبادان شرایط استاندارد مراکز درمانی را احراز نماید، باید شرایط لازم و امکانات مورد نیاز جهت بهبودی افراد در مرکز را فراهم کرده باشد. اما مهمترین تجهیزات و امکاناتی را که یک مرکز تخصصی ترک اعتیاد در آبادان باید داشته باشد تا بتواند استاندارد سازی های لازم در این زمینه را کسب کرده باشد کدام است؟

مهمترین شرایط یک کمپ ترک اعتیاد استاندارد

همانطور که گفته شد فاکتورهایی وجود دارد که یک مرکز ترک اعتیاد بر اساس آنها می تواند شرایط لازم برای دریافت رتبه ممتاز در برپایی یک کمپ ترک اعتیاد در آبادان را احراز نماید که مهمترین آنها عبارتند از:

 • شرایط و فاکتورهای محیطی
 • شرایط و فاکتورهای روحی و عاطفی
 • شرایط و فاکتورهای آموزشی
 • شرایط و فاکتورهای رفاهی

در ادامه مطلب به توضیح و تشریح تک تک این فاکتورها و عواملی که باید در یک مرکز ترک اعتیاد استاندارد وجود داشته باشد خواهیم پرداخت.

شرایط و فاکتورهای محیطی

محیط و فضای یک کمپ ترک اعتیاد در آبادان یکی از مهمترین و موثرترین شرایط برای یک مرکز بستری ترک اعتیاد می باشد. شرایط محیطی یک کمپ ترک اعتیاد می تواند در روند بهبودی افراد تاثیر فراوانی داشته باشد. نظافت و نظم یکی از فاکتورهای مورد نیاز برای یک مرکز درمانی است. به طور مثال اگر یک کمپ ترک اعتیاد دارای نظم، نظافت و مدیریت مناسب نباشد، نمی تواند تاثیرات مثبت و مورد نیاز افراد مقیم در مرکز را فراهم نماید. در چنین حالتی مددجویان مرکز نمی توانند با خیال آسوده و بدون دغدغه دوران سخت و پر رنج سم زدایی جسمی و ترک اعتیاد خود را با موفقیت سپری نمایند.

همانطور که پیش تر گفته شده بیماری اعتیاد یک بیماری پیشرونده و کشنده است. این بیماری یکی از مهلک ترین بیماری های چند بعدی است که تا به امروز درمان قطعی برای آن پیدا نشده است. در حقیقت اعتیاد یک ناخوشی روحی، روانی و جسمانی است که برای بهبودی از آن باید به طور همزمان بر روی تمامی جنبه های آن تمرکز کرد.

اما آنچه در اولین نگاه مورد توجه قرار می گیرد و فرد پس از بستری شدن با آن روبرو می گردد شرایط جسمی و محیطی است که فرد در آن قرار میگیرد. در حقیقت اگر یک مرکز ترک اعتیاد مانند کمپ ترک اعتیاد تی سی آبادان دارای فضای محیطی برای تفکیک دوره های درمانی برای مقیم آن نباشد نمی تواند به افراد و مقیمان خود کمک نماید.
در حقیقت در یک مرکز درمانی باید فضای لازم برای برگزاری جلسات آموزشی، وجود فضای لازم برای استراحت و تفکیک افراد در دوره های درمانی، وجود امکانات بهداشتی و رفاهی مناسب وجود داشته باشد.

نکته :

کمپ تی سی آبادان دارای فضای مناسب و دلباز برای مددجویان و پیمان خود است. این مرکز در مساحتی حدود ۱۰۰۰ متر بنا شده که تمامی شرایط و امکانات محیطی را برای مقیمان خود فراهم کرده است.

هنگامی که یک فرد دچار اعتیاد به انواع مواد اعتیاد آور مانند ماده مخدر هروئین و یا ماده محرک کوکائین است و اقدام به قطع مصرف مواد مصرفی اش می کند با مشکلات و سختی های جسمی، روحی و روانی پیچیده ای روبرو می گردد. در چنین شرایطی، محیط پیرامون و شرایط حاکم بر آن بر روحیه فرد تاثیر می گذارد، به این دلیل که در زمان سم زدایی اولیه و جسمی، فرد از لحاظ روحی و عاطفی بسیار آسیب پذیر است و هر پیشامدی می تواند او را از ادامه مسیر بهبودی اش باز دارد.

همانطور که در موارد بالا ذکر شده است شرایط اولیه و محیطی در اولین مرحله سم زدایی مواد مخدر بسیار مهم و تاثیر گذار است که در کمپ ترک اعتیاد در آبادان باید برای رفاه حال مددجویان فراهم آورده شده باشد. در حقیقت سم زدایی مواد مخدر یکی از پیچیده ترین مراحل درمانی برای یک فرد معتاد است که شرایط و امکانات محیطی بر روی روند درمانی او بسیار تاثیرگذار است. در چنین شرایطی فاکتورهای محیطی بر اساس پروتکل های درمانی بسیار با اهمیت جلوه می کنند و به هیچ عنوان نمی توان آنها را نادیده گرفت.

شرایط و فاکتورهای روحی

آنچه که در مراحل نخست مفهوم بیماری اعتیاد بسیار مشهود و قابل رویت است مشکلات روحی و عاطفی فرد است. به محض قطع مصرف مواد مخدر علائم بیماری اعتیاد شروع به نمایان شدن می کنند و فرد را به شکلی آزاردهنده در تند باد این علائم و شرایط قرار می دهند.

در نتیجه در یک کمپ ترک اعتیاد در آبادان می بایست شرایط لازم و ضروری برای دوران نقاحت افراد که از لحاظ روحی و عاطفی تحت فشار است، ایجاد شده باشد تا فرد بتواند با مشکلات روحی ای که در خلال ترک جسمی با آن روبرو می شود به خوبی مواجه گردد و با موفقیت دوران درمانی خود را سپری نماید. در حقیقت نحوه رفتار پرسنل مرکز ترک اعتیاد با مددجویان را مقیمان آن بسیار اهمیت دارد.

شرایطی که در یک مرکز ترک اعتیاد ایجاد و فراهم می شود تاثیر مستقیم بر روند درمانی افراد دارد. احترام به افراد در محیط درمانی نحوه برخورد صحیح با مشکلات روحی روانی و عاطفی افراد بسیار حائز اهمیت است. اگر مدد کاران پرسنل مرکز ترک اعتیاد دارای تخصص و تجربیات لازم و کافی نباشند نمی توانند با چالش‌های درمانی در مرکز روبرو شوند.
در حقیقت افراد در دوران بهبودی خود در یک مرکز ترک اعتیاد نیاز به جوی آرام و توام با محبت و احترام دارند. مددیاران مرکز باید تجربیات لازم در زمینه بهبودی از اعتیاد را داشته باشند تا بتوانند محیطی مناسب برای ترک اعتیاد افراد فراهم نمایند.

شرایط و فاکتورهای آموزشی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در روند درمانی افراد موضوع آموزش است. از آنجا که اعتیاد و درمان از آن به شدت به آموزش و آگاهی وابسته است، در مرکز درمانی باید امکانات و شرایط آموزشی برای افراد مهیا شده باشد. برخی از این فاکتورها عبارتند از:

 • وجود فضاهای آموزشی
 • وجود امکانات صوتی و تصویری آموزشی
 • وجود کتابخانه و دسترسی آسان به آن
 • وجود نشریات و کتاب های آموزشی برای افراد
 • برگزاری جلسات فردی و گروهی آموزشی
 • وجود مدرسین و مشاورین متخصص در زمینه اعتیاد
 • برگزاری مرتب جلسات آموزشی برای خانواده ها

هر کدام از این فاکتور ها بسیار مهم هستند و افراد برای بهبودی و درمان از بیماری اعتیاد نیاز دارند تا به این امکانات آموزشی در مرکز ترک اعتیاد خود دسترسی داشته باشند. به همین علت کمپ تی سی آبادان با فراهم آوردن امکانات و فاکتورهای آموزشی استاندارد در محیط درونی خود آماره ارائه خدمات آموزشی به مددجویان و مقینان خود است.
افراد پس از بستری شدن در مرکز تخصصی ترک اعتیاد آبادان آمادگی های لازم برای شرکت در جلسات آموزشی و همچنین گذراندن دوره های آموزشی مرتبط با بهبودی از اعتیاد پیدا می کنند.
نکته حائز اهمیت در این دوران اولیه وجود و برگزاری مرتب و منظم جلسات بهبودی در مراکز ترک اعتیاد است. در مرکز درمانی باید جلسات بهبودی دوازده قدم به طور روزانه و کاملا منظم برگزار شوند تا افراد بتوانند به خوبی از مزایای جلسات بهبودی بهره مند گردند.

شرایط و فاکتورهای رفاهی

یکی دیگر از فاکتورهای مهم در روند درمانی افراد در مراکز ترک اعتیاد از امکانات رفاهی و سرگرمی هایی است که این مرکز برای مددجویان خود فراهم آورده است. در حقیقت افراد در دوران بهبودی خود از اعتیاد و دوران ترک اعتیاد از لحاظ روانی بسیار تحت فشار هستند. این موضوع باعث می‌شود تا افراد نتوانند مانند افراد سالم و غیرمعتاد دوران درمانی خود را سپری کنند. در چنین حالتی اگر در مرکز درمانی امکانات رفاهی و سرگرمی های آموزشی و ورزشی مناسب تهیه نشده باشد این موضوع می تواند به افراد در حال بهبودی آسیب وارد کند.

به همین علت در کمپ ترک اعتیاد در آبادان تمامی امکانات رفاهی و سرگرمی های مناسب ورزشی با ایجاد فضاهای مناسب برای افراد و فراهم آوردن تجهیزات رفاهی، سعی شده است تا به روند درمان این افراد به بهترین شکل ممکن کمک شود. افراد در این مرکز درمانی می توانند از امکانات رفاهی مانند وسایل ورزشی مناسب، سرگرمی ها و تفریح های سالم ورزشی، وجود فضای لازم برای ورزش و تفریح در درون مرکز استفاده نمایند.
این فاکتورها باعث شده است تا کمپ ترک اعتیاد تی سی آبادان یکی از بهترین مراکز درمانی در سطح کشور باشد و بتواند جزو مراکز رتبه یکم استان قرار گیرد.
اما در همین رابطه فاکتورهای دیگری نیز وجود دارد که برای سلامتی و رفاه افراد مقیم در مرکز بسیار حائز اهمیت است.

برخی از آنها
 • ۱- محیط پاکیزه و مرتب
 • ۲- فضای باز و کافی برای افراد
 • ۳- نظم و دیسیپلین کافی برای سم زدایی
 • ۴- امکانات پزشکی و درمانی
 • ۵- وجود مشاورین و خدمتگذاران زبده
 • ۶- وجود فوریت های پزشکی

کمپ تی سی آبادان جهت کمک و مشارکت در امر بهبودی افراد معتاد به مواد مخدر و الکل یکی از بهترین مراکز ترک اعتیاد در استان خوزستان و در شهر آبادان است که با ایجاد فضایی مناسب و کاملا استاندارد از تمامی جهات یکی از مجهزترین مراکز درمانی در آبادان است. در همین راستا هم استانی های گرامی که قصد بستری نمودن بیمار خود را در یک مرکز استاندارد در استان خوزستان را دارند می توانند از امکانات و فضای بهبودی مناسب مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ استفاده نمایند.

عزیزان و همراهان ارجمند برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه بستری نمودن فرد معتاد در کمپ ترک اعتیاد در آبادان و همچنین اخذ مشاوره رایگان در زمینه اعتیاد و بستری نمودن فرد معتاد لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

سرفراز باشید…

تصاویر مرکز ترک اعتیاد آخر آسفالت اهواز

برچسب‎ها :

 • تماس با مشاورین
 • شرایط پذیرش
 • مدت دوره
 • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

34 دیدگاه دربارۀ “کمپ ترک اعتیاد در آبادان | مرکز ترک اعتیاد در آبادان”

 • حمید رضا گفت:

  برای بستری شدن در یک مرکز ترک اعتیاد چکار باید بکنم. ممنون میشم راهنمایی کنید

 • تینا احمدی گفت:

  بهترین وبسایتی که در زمینه مرکز ترک اعتیاد دیدم. تشکر برای کمک و راهنماییهاتون

 • حسن گفت:

  درود
  عرض ادب،برادرمون اعتیاد خیلی سنگین به هروین و شیشه داره…مدت زمان خیلی طولانی هم اعتیادش رو داره،گاهی اوقات از درد معده و اندامای داخلی بدنش بسیار اذیت هست چون گویا بیماری هایی که به معده ربط داره این حالت رو براش به وجود میاره…خواستم ببینم کسی که بیماری معده داره و اعتیاد سنگین به مواد مخدر هم داره درمانش باید به چه صورت انجام بشه
  پیروز و سربلند

  • مدیر سایت گفت:

   با درود حسن عزیز
   اگر فردی از بیماریهای داخلی و یا جانبی دیگر رنج می برد، بهتر است قبل از بستری شدن، توسط پزشک متخصص ویزیت شود تا مراحل درمانی او در مرکز ترک اعتیاد با راحتی بیشتری سپری شود و موانع بیشتری در راه بهبودی او ایجاد نگردد. در صورتی که به اطلاعات بیشتری نیاز دارید لطفا از همین طریق با ما درمیان بگذارید. پیروز باشید.

 • جاسم گفت:

  کی پذیرش داره tcابادان خیلی خستمه

 • جاسم گفت:

  باسلام ایاسم زدایی به شیوه کمپ شخصی که بیمارو به حال خودش رها میکنن و اب وچن دونه عدس داخلش بهش میخورنن واسمشو میزارن سم زادیی یا دارودرمانی هست دوم شاید معرف نداشته باشیم یا نخایبم بفهمن تکلیف چیه باید معتادبمونیم وپزیرش نمیشیم

  • مدیر سایت گفت:

   با سلام
   دوست گرامی کمپ تی سی آبادان یکی از مراکز درمانی تخصصی اعتیاد است که زیر نظر متخصصین اعتیاد فعالیت می کند. این مرکز یکی از مراکز درمان اقامت میان مدت با رتبه یکم استان است. برای اطالاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید. سرفراز باشید.

 • رضا گفت:

  سلام لطف کنید بفرمایید من مریضمو کی بیارم برای بستری؟ من ساکن خرمشهرم

  • مدیر سایت گفت:

   با سلام
   برای بستری نمودن فرد بیمار در یکی از مراکز همکار اهواز کمپ لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید و در صورت وجود امکان پذیرش بیمارتون بستری خواهد شد. پیروز باشید

 • رضا گفت:

  سلام
  برای ترک شیشه معمولا به چند دوره نیاز است وآیا اینکه مددجو به مقدار زمان نیاز دارد با تشخیص کیست

  • مدیر سایت گفت:

   با درود
   پیشتر در این باره توضیحات جامع داده شده که دوباره خدمتتان عرض میکنیم.

   برای پاسخ به سوالتون باید گفت که طبق پروتکل های سازمان بهزیستی حداقل دوره های درمانی در یک مرکز بستری ترک اعتیاد حدود ۶ ماه است و برای یک بیمار اعتیاد و برای گذراندن دوره های درمانی به شکلی موثر، بهتر است فرد برای دوره های چند ماهه تحت نظر و آموزش باشد. زیرا افراد به دلیل آسیب های عصب شناختی که در اثر مصرف برخی از مواد محرک مانند شیشه یا انواع قرص آمفتامین می بینند دوره های رمانی آنها طولانی مدت می شود و برای موفقیت درمان نیاز به ماه ها تراپی و آموزش وجود دارد.

   با سپاس از حسن توجهتون

 • علی گفت:

  سلام ‌برای ‌ترک‌ هرویین ‌چقدر ‌زمان ‌لازمه ‌که ‌فرد ‌بیمار ‌بستری ‌شود؟ آیا‌ در ‌طول ‌درمان ‌از‌ دارو‌ هم ‌استفاده ‌میکنید؟
  ‌آدرس ‌مرکزتون ‌کجاست؟

  • مدیر سایت گفت:

   با درود علی عزیز
   برای بهبودی از اعتیاد به هروئین به دوره های درمانی کامل و جامعی نیاز هست. برای اینکه یک فرد بتونه اعتیاد به این ماده مخدر رو متوقف کنه باید دوره های درمانی اش را به شکل کامل و جامع طی کنه. در درمانهای تخصصی اعتیاد از دارو درمانی فقط در موقعیت ها و شرایط به خصوص مورد استفاده قرار می گیره.
   مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ دارای مراکز همکار و مستقل در شرهای مختلف هست که شما بر اساس شهر محل زندگیتون می تونید مرکز مورد نیازتون رو انتخاب کنید. برای دریافت پاسخ دقیق نیاز هست اطلاعات دقیق تری از بیمارتون رو بفرمایید.
   پیروز باشید…

 • رضا گفت:

  سلام
  الان پذیرش دارید یا خیر بفرمایید چون خیلی مهمه

 • رضا گفت:

  سلام یک دوره درمانی ۲۸ روز است در چه شرایطی مددجو نیاز به دوره دیگر دارد واینکه مددجو بعد از ترخیص آیا تحت نطر قرار می گیرد این زمان تا چه مدت است وآیا با آزمایش مرتب وهفتگی مدد جو تست می شود یا نه بعد از رخیص ارتباط خود را با مرکز قطع می کنه

  • مدیر وبسایت گفت:

   سلام رضا گرامی
   ازینکه مطالب سایت مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ را دنبال می کنید بسیار خرسندیم. امیدواریم که تلاش ما مورد توجه شما قرار بگیرد و بتونیم قدم کوچکی در این مسیر را برای شما همراه ارجمند برداریم.
   در دوره های درمانی مرکز ترک اعتیاد تی سی آبادان و مراکز دیگر مانند مرکز ترک اعتیاد در اهواز، فرد مددجو تحت درمانهای فردی و گروهی قرار میگیرد و پس از طی کردن دوره سم زدایی می تونه از کمک های تخصصی مرکز و حمایت های پس از مرخصی نیز استفاده کند.
   اما همه چیز به بازخورد درمانی فرد و میزان علاقه و پیگیری او بستگی داره که می تونه بسیار تاثیر گذار باشه.
   اگر سوال دیگری دارید مطرح کنید تا مشاورین ما در اسرع وقت پاسختان را بدهند.
   سرفراز باشید…

 • رضا گفت:

  سلام پاسخ شما کافی ووافی بود فقط می خوام بپرسم هر وقت ما می خوایم این داداشمونو بیارم مرکز اون پاکه مثلا یه هفته ده روز اون اصلا لغزش که می کنه وما بفهمیم خیلی تو مصرف نمی مونه سریع ترک می کنه ویکی دوماه پاک میشه چکار کنیم وآیا شما می گید ما بدون اونکه رضایت بده بیارمیش کمپ یا باید با رضایت خودش باشه

  • مدیر سایت گفت:

   درود بر تو رضا عزیز
   موضوع اعتیاد و درمانش یک مشکل پیچیدس که به سادگی نمیشه توضیحش داد. حالات و موضوعات مختلفی وجود داره که باید برای هر فرد معتاد در نظر گرفت. هر فرد بر اساس شرایط روحی و روانیش به یک روش منحصر به فرد باید در مسیر بهبودی قرار بگیره. برای افرادی که تمایل ندارن در بعضی شرایط میشه از روش مکانیسم مداخله استفاده که در موردش می تونید مطالعه کنید. اما استفاده از این روش کار متخصصین هست و طبیعتا شما نمی تونید انجامش بدید.
   لطفا مقاله مکانیسم مداخله رو مطالعه کنید، اگر مطلبی بود باز در خدمتتون هستیم.
   سرفراز باشید…

 • رضا گفت:

  سلام برادر من مصرف شیشه داره حدود ۸بار در خونه ترک میکنه وکلاس naهم میره دو ما تقریبا پاک میمونه ولی دوباره برمی گرده بار آخر ۸ماه پاک بود ولی لغزش کرده راهنمایی بکنید من چکار کنم

  • مدیر سایت گفت:

   رضا عزیز درود بر شما
   اعتیاد به شیشه یکی از پیچیده ترین و مخرب ترین انواع اعتیاد است که فرد برای رهایی از آن باید حتما کمک های تخصصی دریافت کنه. موضوعی که باید مد نظر داشته باشید اینه که همه افراد در مقابل اعتیاد و متوقف ساختن او دارای یک توانایی مشابه نیستند. بعضی از افراد به دلایل مختلف می تونن از طریق روش هایی مانند قدم های دوازده گانه اقدام بهبودی کنند. اما برخی هم بدون کمک های تخصصی به دلیل آسیب های جدی مغزی و عصبی قادر به متوقف ساختن مصرف و اعتیاد نیستند.
   در همین رابطه کمپ تی سی آبادان آماده ارائه کمک های تخصصی در رابطه با اعتیاد به شیشه است. اگر باز هم سوالی دارید بفرمایید.

  • رضا گفت:

   سلام قبلا مزاحم شدم وسوالی پرسیدم از خدمتون گفته بودم داداشم سابقه ترک شیشه دارن وهر باره که ترک می کنه با کمک انجمن ممعتادان گمنام ترک می کنه اما قضیه کرونا باعث شده همین جلسات هم تعطیل بشه بار آخر ۸ماه است که ترک کرده ولی این ده روزه لغزش می کنه حالا نه جلسه ای هست که بره نه چیزی پیشنهاد شما چیست آیا شما با این وضعیت موجود امکان پذیرش دارید یا خیر خدمتان که عرض می کنم داداشم حدود ۵تا۶سال با این بیماری در گیره بطوری که نصفش یعنی سه سال پاک وسه سال مصرف البته گفتم این در ۸ بار تقسیم میشه مثلا دو ماه پاک دو ماه مصرف پیشنهاد شما چیست من یه فرهنگی وفوق لیسانس زیست هم دارم بی تعارف چقدر احتمال دارد این روبه راه بشه از دستش عاصی شدیم واینکه به چند دوره پهلو شما نیاز داره وآیا میشه مثلا برا هر دوره ۳تا۴ روز بیرون باشه چون زن هم داره وبعد از مرخص شدن تا چه مدتی زیر نظر شما می مونه ومراجعاتش به چه صورت است؟ ممنونم راهنمایی بکنید ببخشید پیام من طولانی شد

   • مدیر سایت گفت:

    با درود رضا عزیز.
    طبق صحبت های پیشین که خدمتت عرض شد اعتیاد به شیشه می تونه تخریب های عصب شناختی بسیاری به افراد معتاد وارد کنه. این تخریب ها غالبا از لحاظ مغزی هستند که باعث تخریب سلول های مغزی در افراد میشود. برای متوقف سازی اعتیاد به شیشه متدهای بسیاری وجود داره که میشه ازشون در یک مرکز درمانی مانند مرکز ترک اعتیاد آبادان برای بیمار اعتیاد استفاده کرد. در صورتی که اعتیاد بیمار شما متوقف نشده باید از کمک های تخصصی افراد ذیصلاح که توانایی و تخصص کافی در این زمینه دارند استفاده کنید. کمپ ترک اعتیاد شیشه وردیج یکی دیگه از مراکز تخصصی ترک اعتیاد در تهران است که می تونه در این زمینه به شما کمک کنه. اگر سوال دیگری دارید لطفا مطرح کنید تا پاسختون داده بشه. با سپاس

 • شیوا گفت:

  سلام وشب بخیر. برادری دارم که مدام عصبی وداد وبیداد میکنه.. سیگار هم مصرف میکنه… میشه راهنماییم کنید نمیدونم چیزی مصرف میکنه یا نه؟؟

  • مدیر سایت گفت:

   بانو شیوا درود بر شما
   سوالتون بسیار کلی است. در حقیقت اعتیاد به مواد مخدر و یا الکل دارای علائمی ظاهری و درونی است. مصرف انواع مواد اعتیاد آور در افراد دارای نشانه هایی مانند تغییر در الگوی خواب، تغییر خلق و خو، بروز رفتارهای ناهنجار و بسیاری علائم دیگر است. برای تشخیص نوع اعتیاد و میزان و چگونگیش راههای دیگری وجود داره که نیازبه اطلاعات دقیقی هست.
   برای دریافت راهنمایی بیشتر لطفا اطلاعات دقیق تری از برادرتان بفرمایید تا در صورت امکان کمک های بیشتری را در اختیارتان قرار دهیم.

 • سعید محمدی گفت:

  وب سایت بسیار عالی است ،این مرکز هم دارای کادر مجرب و هم از نظر امکانات بسیار عالی است،آرزوی موفقیت روز افزون دارم

  • مدیر سایت گفت:

   جناب سعید گرامی
   از توجه و محبت شما نسبت به مجموعه درمانی و کمپ تی سی آبادان بسیار سپاسگذاریم. برایتان آرزوی تندرستی و بهکامی داریم. سرفراز باشید…

  • رضا گفت:

   سلام خسته نباشید
   می خواستم بپرسم الان شما پذیرش دارید یاخیر وسوال دوم اینکه مددجو به چند دوره نیاز دارد رو کی تشخیص میده خانواده مددجو یا کادر درمان مرکز

   • مدیر سایت گفت:

    با درود رضا عزیز
    برای پاسخ به سوالتون باید گفت که طبق پروتکل های سازمان بهزیستی حداقل دوره های درمانی در یک مرکز بستری ترک اعتیاد مانند مرکز ترک اعتیاد زنان در اهواز حدود ۶ ماه است و برای یک بیمار اعتیاد و برای گذراندن دوره های درمانی به شکلی موثر، بهتر است فرد برای دوره های چند ماهه تحت نظر و آموزش باشد. زیرا افراد به دلیل آسیب های عصب شناختی که در اثر مصرف برخی از مواد محرک مانند شیشه یا انواع قرص آمفتامین می بینند دوره های رمانی آنها طولانی مدت می شود و برای موفقیت درمان نیاز به ماه ها تراپی و آموزش وجود دارد.
    اگر سوال دیگری دارید لطفا در همین برگه مطرح بفرمایید. سرفراز باشید…

 • شیخی گفت:

  سلام. همسر من معتاد به شیشه است اما انکار میکنه و قبول نمیکنه که اعتیاد داره، چطور میتونم کمکش کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مدیر سایت گفت:

   با درود جناب شیخی
   لطفا اطلاعات دقیق تری از فرد بیمارتان برای ما ارسال کنید تا راهنمایی های دقیق تری را در اختیار بگذاریم. سرفراز باشید…

 • علی حسینی گفت:

  وبسایت بسیار عالی دارید. امیدارم همیشه موفق باشید

  • مدیر سایت گفت:

   با درود جناب حسینی
   خوشحالیم که مطالب وب سایت مورد توجهتون قرار گرفته است. لطفا برای دریافت مشاوره رایگان از طریق صفحه مورد نظر سوال و یا مطلب خود را بفرمایید تا کارشناسان ما در اسرع وقت پاسخگویی شما باشند.
   سرفراز باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *