مشاوره بستری (رایگان) ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
تهران، شهریار، کرج، اهواز
شیراز، دزفول، شوشتر
پشتیبانی ۲۴/۷
۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
شنبه - ۵ شنبه: ۱۰.۰۰ - ۲۴.۰۰
جمعه : ۱۲.۰۰ - ۲۲.۰۰
مشاوره آنلاین

خدمات مشاوره آنلاین

عزیزان و همراهان ارجمند :

برای دریافت مشاوره آنلاین می توانید از طریق این صفحه سوالات خود را با مشاورین مرکز ترک اعتیاد در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ شما را بدهند.

دقت بفرمایید که برای مشاوره های آنلاین، تلفنی و حضوری هزینه دریافت می گردد.

  نحوه ارسال پاسخ مشاوره رایگان

  عزیزان و همراهان ارجمند لطفا پس از ارسال سوال یا مطلب خود برای دریافت پاسخ به همین صفحه مراجعه فرمایید تا بتوانید پاسخ مشاور مرکز ترک اعتیاد را دریافت نمایید.

   

  مزایای مشاوره آنلاین

  این روش مشاوره ترک اعتیاد می تواند به افرادی که دارای محدودیت دسترسی برای دریافت کمک در زمینه ترک اعتیاد هستند کمک نماید تا از راهنمایی های مشاورین و متخصصین بهره مند گردند. افراد به وسیله این روش می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی سوال خود را به صورت کاملا ناشناس مطرح نمایند و پاسخ خود را دریافت نمایند.


  سوالات متداول


  ✅ چه کسانی باید از مشاوره آنلاین استفاده کنند؟

  افرادی که سوالات مختصری در رابطه با اعتیاد و موضوعات مرتبط با آن دارند، می توانند از طریق مشاوره آنلاین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ اقدام به پرسش سوالات یا مطرح نمودن موضوعات خود کنند تا مشاورین مرکز پاسخ آنها را بدهند.

  ✅ آیا مشاوره های آنلاین دارای دقت لازم هستند؟

  به طور حتم بله. زیرا سوالات کاربران توسط مشاورین ترک اعتیاد مرکز به دقت بررسی شده و بر اساس تخصص و تجربه پاسخ داده می شود. در این روش مشاوره، افراد می توانند به راحتی سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ خود را دریافت نمایند.

   

  مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ : مشاوره آنلاین چیست و چگونه می‌تواند بر افراد تاثیر بگذارد؟ مشاوره ترک اعتیاد تلفنی چطور می تواند به افراد کمک نماید و راهنمایی کند؟ برای دریافت مشاوره آنلاین چه باید کرد و چگونه می‌توان از آن استفاده نمود؟ کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ با جمع‌آوری اطلاعات دقیقی در رابطه با موضوع مشاوره آنلاین سعی کرده تا مطالب مهمی را در این رابطه در اختیار شما همراهان ارجمند قرار دهد. اگر تمایل دارید در این رابطه بیشتر بدانید لطفاً ما را تا انتهای مقاله مدت همراهی بفرمایید و در انتهای آن ما را از نظرات و پیشنهادات تان مطلع بفرمایید.

  مشاوره ترک اعتیاد آنلاین در کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ به صورت فرم تماس در اختیار مراجعان و همراهان این مرکز قرار داده شده است. افراد از طریق این روش مشاوره می توانند جواب سوالات خود به صورت غیر مستقیم و از طریق اینترنت دریافت کنند. همانطور که می دانیم این روش مشاوره امروزه مورد استقبال بسیاری از درخواست کنندگان قرار گرفته و توانسته مشکلات بسیاری از افراد را در زمانی کوتاه برطرف نماید. زندگی در دنیای مدرن، فشارها و سختی های بی شماری را به افراد وارد می‌کند. از طرف دیگر دغدغه های زندگی شخصی و کاری به افراد اجازه نمی دهد که مسائلی که آنها را آزار می‌دهد را با کسی مطرح نمایند یا حتی به دفاتر مشاوره مراجعه کنند، از این رو مشاوره در این بین می‌تواند بهترین کمک و خدمت را به افراد ارائه دهد.

  مفهوم مشاوره رایگان

  این نوع از مشاوره یکی از پدیده های جدید در علم روانشناسی است که از راه دور به شکل چت کردن، تماس ویدیویی، ایمیل و یا تلفن صورت می گیرد. اما این نوع مشاوره به دلیل صرفه جویی در زمان و وقت افراد می تواند بسیار کارآمد و مفید باشد.

  مزایای مشاوره آنلاین

  مشاوره ترک اعتیاد تلفنی در مورد موضوعات مختلف روانشناسی اعتیاد و خانواده به افراد کمک می‌کند تا با بهترین تکنیک ها و خلاقانه ترین متد ها برای رفع مشکلات خود اقدام کنند، اما برخی از مهمترین فواید این گونه از مشاوره ها عبارتند از :

  • در دسترس بودن
  • کمک به افراد دچار اختلال هراس
  • کاهش روند درمان
  • دامنه گسترده خدماتی
  • کمک به رفع احساس شرمساری
  • حرفه‌ای بودن

  در ادامه به تشریح و توضیح هر کدام از این فاکتورها خواهیم پرداخت تا شما را به آنها بیشتر آشنا کنیم.

  همیشه در دسترس بودن

  مشاوره های رایگان از طریق وب سایت مرکز ترک اعتیاد اهواز به شکل اینترنتی انجام می‌گیرد، می‌تواند کمک زیادی به افراد کند و فرد با یک کلیک ساده می تواند از طریق اینترنت از خدمات مشاوره آنلاین مرکز برخوردار گردد. در این روش افراد از مشاور سوالات خود را به صورت آنلاین و یا آفلاین پرسیده و به صورت رایگان پاسخ خود را بر روی سایت و از طریق تلفن دریافت می‌کنند.

  کمک به اختلال هراس

  برخی از افراد به دلیل وجود اختلالات شخصیتی و روانی نمی‌توانند به راحتی از منزل خارج شده و برای دریافت مشاوره حضوری به مطب های روانشناسی یا مراکز درمانی مراجعه کنند. در نتیجه تحقیقات ثابت کرده که اثربخشی مشاوره های رایگان که از طریق اینترنت انجام می‌شود می‌تواند به همان میزان مراجعات حضوری کمک کرده و موثر باشد. از این رو افرادی که از بیماری هراس رنج می برند می توانند به راحتی از مشاوره‌های مورد نظر خود استفاده کرده و با کمترین استرس کمک‌های خود را در زمینه مشاوره تلفنی دریافت نمایند.

  مشاوره آنلاین؛ کاهش روند درمان

  همانطور که پیشتر توضیح داده شد، مشاوره آنلاین به همان میزان مشاوره های حضوری می تواند به درمان افراد کمک نماید، از طرف دیگر افراد با صرف کمترین هزینه و وقت می توانند در سریع ترین زمان ممکن مشاوره های خود را دریافت کرده و طول درمان خود را به میزان زیادی کاهش دهند.

  دامنه گسترده خدماتی

  مشاوره های اینترنتی و رایگان دامنه گسترده ای را برای ارائه خدمات در اختیار افراد می‌گذارند. در نتیجه شما می توانید در هر زمینه ای که نیازمند مشاوره هستید به راحتی در منزل با موبایل و یا از طریق تماس تلفنی و اینترنت از مشاوره های رایگان و آنلاین استفاده نمایید.

  رفع احساس شمساری

  برخی افراد از مراجعه حضوری و رودررو دچار احساس شرمساری و خجالت می شوند و همین مسئله باعث می‌شود تا از دریافت کمک باز بمانند. از این رو مشاوره های رایگان به افراد کمک می کند که بدون حضور شخصی و در نهایت گمنامی از طریق فرم ارسال اطلاعات مشاوره‌های لازم را دریافت نمایند و این موضوع برای افرادی که دائم احساس شرمساری می‌کنند، می‌تواند بسیار موثر و مفید باشد.

  حرفه ای بودن مشاوره رایگان

  بسیاری از افراد به دنبال یافتن مشاوره های حرفه ای هستند. اما باید بدانید مشاوره های رایگان کمپ ترک اعتیاد اهواز توسط کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای انجام می‌پذیرد و اعتبار این نوع از مشاوره ها به همان میزان مشاوره حضوری است و افراد می توانند بدون نگرانی از خدمات آن استفاده نمایند.

  مشاوره رایگان برای چه کسانی مناسب نیست؟

  افرادی که دچار اختلالات روانی شدیدی هستند و نیازمند حضور در مطب و مشاوره حضوری هستند نمی‌توانند از این گونه مشاوره ها استفاده نمایند. اما مهمترین افرادی که نمی‌توانند از مشاوره استفاده کنند عبارتند از :

  • آن‌هایی که دچار اسکیزوفرنی هستند.
  • افرادی که سابقه خودکشی دارند.
  • کسانی که دارو مصرف می‌کنند و نیازمند معاینه جسمی توسط روانپزشک هستند.

  موثر بودن مشاوره آنلاین

  بسیاری اوقات این سوال پیش می‌آید که آیا مشاوره آنلاین می‌توانند مفید باشند؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت که بر اساس تحقیقات انجام شده توسط محققان، افراد از مشاوره آنلاین همان نتایج را می‌گیرند که از مشاوره حضوری دریافت کرده‌اند و این مشاوره های آنلاین بسیار موثر واقع شده است. از این رو می توانید به راحتی به این سبک مشاوره ها اعتماد کرده و کمک های مورد نیاز خود را در زمینه مشکلات و مسائل روانی و فکری در زمان در زمان کوتاهی دریافت نمایید.

  چرا مرکز مشاوره روانشناسی ترک اعتیاد اهواز کمپ

  مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در زمینه های اعتیاد و خانواده سعی کرده تا خدمات ارزنده ای را در این مرکز ارائه نماید. همچنین این مرکز با گردهم آوری جمعی از متخصصین و مشاورین اعتیاد خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز کمپ که با استفاده از ابزارهایی چون تلفن و اینترنت به مراجعان این امکان را می دهد تا در کمترین زمان و در هر موقع از روز با بهترین متخصصان در زمینه های مربوطه ارتباط برقرار کنند.

  کلام آخر

  به طور کلی امروزه با افزایش فشارهای روانی و استرس های روزمره بسیاری از افراد به کمکهای تخصصی نیاز دارند تا خدمات مشاوره روانشناسی را در زمینه‌های مختلف اعتیاد و خانواده دریافت نمایند. اما مسائل مالی و اقتصادی بخش مهمی از نگرانی‌های افراد را تشکیل می‌دهند و صرفاً به دلایل مالی از گرفتن این کمک‌ها صرف نظر می‌کنند. اما این در حالی است که می‌توان از مشاوره آنلاین استفاده کرد زیرا این نوع مشاوره ها یا هیچ هزینه ای نخواهد داشت یا با هزینه بسیار ناچیز به افراد کمک خواهد گرفت.

  عزیزان و همراهان ارجمند برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره روانشناسی در زمینه بستری نمودن فرد معتاد در یکی از مراکز همکار مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد اهواز و همچنین مشاوره تلفنی ترک اعتیاد در منزل لطفاً با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

  سرفراز باشید ...

  5/5 - (24 امتیاز)

  (129) دیدگاه

  1. سعيده خليلي
   18 تیر 1401

   صدا زياد ميشنوم ترس زيادي دارم صدا ميشنوم كه همه در مورد من حرف ميزنن دارم ترك ميكنم شيشه رو جند روز طول ميكشه صداها از بين بره

  2. فاطمه
   18 تیر 1401

   سلام میخواهم ترک کنم لطفا کمکم کنید

  3. رضایی
   18 تیر 1401

   متن پیام : سلام
   چطوری کسی مصرف شیشه اش رو کنترل میکنه؟
   ی روز چند بار میکشه ی روز اصلا نمیکشه.

  4. عسل
   18 تیر 1401

   سلام
   شخصی نمیدونه که من میدونم ش*یشه مصرف میکنه
   این سری مواد رو داخل ظرفی جا گذاشته بود ظرف رو خالی کردم شستم گذاشتم سر جایی که بود از اول .
   امیدوارم درست عمل کرده باشم
   به نظرتون پیامد هاش چی میتونه باشه؟

  5. سعید احمدی
   18 تیر 1401

   سلام. من قبلا به ترامادول اعتیاد داشتم و حدود ۲ ماه بود ترک کرده بودم.الان دوباره یک ماه هست مصرف میکنم و می‌خواهم ترک کنم.وقطی مصرف رو قطع کنم برای مشکلات جسمی و روانی از چه داروهایی استفاده کنم؟؟

  6. مینا شیرانی
   13 تیر 1401

   سلام وقت بخیر
   من در رابطه با اعتیاد نیاز به راهنمایی داشتم اگر کمک کنید ممنون میشه

   من چند روزی هست ب همسرم مشکوک شدم ، مدت زمانی که داخل دستشویی میره خیلی زیاد هست حدودا نیم ساعت بعد دوروز پیش ی چیزای پودری سیاه رنگ داخل دستشویی دیدم ک شک منو بیشتر کرده چطور بفهمم ک اعتیاد داره یا نه ؟؟

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    13 تیر 1401

    با سلام
    به طور ناگهانی و بدون اطلاع قبلی با استفاده از کیتهای 10 کاره تست اعتیاد از ایشان آزمایش اعتیاد بگیرید. از این طریق می توانید از وجود هرگونه ماده مخدر در خون و بدن ایشان اطلاع پیدا کنید.

  7. محمد
   13 تیر 1401

   سلام
   ایا امکان ترک ترامادول با قرص نالتروکسان هست؟؟

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    13 تیر 1401

    با درود
    به هیچ وجه. اعتیاد به داروهای مخدر مانند ترامادول درمان دارویی ندارد و افرادی که سعی در جایگزینی دارو با ماده اصلی خود می کنند تنها نوعی اعتیاد جدید را به اعتیاد خود اضافه کرده و روند درمانشان را پیچیده تر می کنند. برای دستیابی به یک ترک موفق و بدون بازگشت باید با دریافت کمک های تخصصی برای درمان خود اقدام کنید. در همین رابطه می توانید از مشاورین ما در مرکز اهواز کمپ کمک بگیرید.

  8. ساراهمایی
   13 تیر 1401

   ۹ماهه شیشه مصرف میکنم .۳ماهه روزی یک گرم شده.۳۵سالمه ومیخوام ترک کنم وهربار اقدام کردم بخاطر خماریوخواب الودگی در بین خانواده نمیخواستم تابلو بشم باشکست مواجه میشم..دنبال دارویی هستم که خواب رو ازم دورکنه.

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    13 تیر 1401

    با سلام
    متاسفانه درمان دارویی برای اعتیاد به مواد محرک مانند شیشه وجود ندارد و اگر به دنبال درمان و بهبودی کامل خود هستید باید از خلق کردن راه حل های سریع غیر علمی دست بردارید. اعتیاد شما یکی از انواع اعتیادهای پیچیده روانی و روحی است که بدون دریافت کمک های تخصصی که تحت نظارت روانکاوان اعتیاد باشد، امکان بهبودی ندارد. برای دریافت مشاوره تخصصی ترک اعتیاد با مشاورین ما در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ تماس بگیرید.

  9. وحید محرابی
   13 تیر 1401

   برای اینکه بتونم اراده و ارامشمو هنگام ترک کردن بالا نگهدارم باید چکار کنم ک موفق بشم ؟

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    13 تیر 1401

    با درود
    برای ترک اعتیاد موفق و بدون بازگشت باید نکات مهمی را بیاموزید. مهمترین مسئله در ترک اعتیاد مواد مخدر این است که اراده هیچ نقشی در درمان بیماری ها از جمله بیماری اعتیاد ندارد. مانند این است که بگویید با اراده سرما خوردگی را درمان کنید. درمان بیماری اعتیاد با نیروی ذهنی یه روش کاملا اشتباه است که هیچ نتیجه ای جز شکست برایتان ندارد. در حقیقت شما با دریافت کمک های تخصصی و روانشناختی مانند روانکاوی اعتیاد به سادگی می توانید مراحل پیچیده درمانی را پشت سر گذاشته و با موفقیت به یک ترک قطعی و بدون بازگشت دست یابید. برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید.

  10. هادی بامحبت
   9 تیر 1401

   سلام
   من خیلی احساس افسردگی .تنهایی و بی کسی و عدم اعتماد به نفس رو در خودم میبینم طوری که مثلا از خونه میزنم بیرون برا کار بااسنپ .برنامه آنلاین،پیشنهاد ها مرتب میان و میرن ولی من فقط نگاه میکنم و نه انگیزه دارم برا تایید و رفتن سرویس نه دست و دلم میره که کار کنم .دلخوشی ندارم و حاضرم تو ماشین تو گرما بیرون بایستم ولی خونه نرم.چرا بایداینقدر افسرده و ناخوش باشم

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    9 تیر 1401

    با دورد هادی گرامی
    اختلال افسردگی مانند سایر اختلالات شخصیتی، خلقی یا سلوکی دیگر دارای علل و عواملی روانشناختی در افراد است که به مرور گسترش پیدا کرده و در صورت عدم درمان می تواند آسیب های جدی به فرد و زندگی او وارد آورد. به همین دلیل پیشنهاد ما این است که با استفاده از کمکهای تخصصی مرکز روانشناسی اهواز کمپ برای درمان این اختلال اقدام کنید.

  11. مبینا رهبان
   9 تیر 1401

   چطوری شیشه را به راحتی در منزل ترک‌ کنم

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    9 تیر 1401

    با سلام
    ترک شیشه به هیچ وجه کار راحتی نیست و برای درمان و بهبودی از ماده محرک شیشه به متدهای درمانی علمی و روانشناختی چندگانه مانند ماتریکس نیاز است. برای دریافت کمکهای بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

  12. رستمی
   9 تیر 1401

   درود بر شما
   دخترم گل مصرف میکنه و بسیار غد و …
   و نمیدونه که من اطلاع دارم چطور میتونم کمکش کنم

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    9 تیر 1401

    با درود
    اعتیاد به ماری جوانا یکی از انواع اعتیادهای رایج در میان نوجوانان و جوانان است که برای درمان آن نیاز به کمک های تخصصی روانشناختی مانند درمان شناختی رفتاری و ماتریکس وجود دارد. پیشنهاد ما به شما این است که از کمک های مشاورین ما در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ استفاده کنید تا با کمترین ضریب خطا فرآیند درمان فرزندتان انجام شود.

  13. عاطفه منصوری
   7 تیر 1401

   برای ترک اعتیادمشاوره میخواستم بگیرم

  14. حسین بهبودحقیقی
   7 تیر 1401

   سلام پسرمن اعتیادبه هروئین دارن دوماه پیش بامتادون ترک کرد بعدازاون تواین ماه شروع کردبه کشیدن روزشنبه شب دیگه چیزی نکشیدگفت میخوام ترک کنم ولی بدون متادون یاچیزه دیگه ای هرکاری میکنم کلینک یاکمپ نمیره دیروزحالش بدبوداسهال استفراغ داست هرچی هم خورداوردبالادیشب بردیمش دکتریه سرم تقویتی برای اسهال واستفراغشم سوزن زدبهترشدولی امروز بازم همونجوری شده خیلی تشنگی داره اب میخوره میاره بالاقرص ضدتهوع بهش دادم لی بازم میاره بالامیشه بگیدبرای رفع تشنگی وحالت تهوعش چیکارکنم ممنون میشم جوابم روزودبدید

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    7 تیر 1401

    با سلام
    اعتیاد به ماده مخدر هروئین یکی از پیچیده ترین انواع اعتیادهاست که افراد برای رهایی از آن نیاز به کمک های تخصصی چندگانه روانشناختی مانند رفتار درمانی شناختی، ماتریکس، مهارت های زندگی و علوم تخصصی دیگر دارند. در حقیقت بدون دریافت این متدهای درمانی امکان کمک به یک فرد که مبتلا به اعتیاد به هروئین است وجود ندارد، زیرا دردهای ایشان به هیچ وجه منشا فیزیکی ندارند و تنها با استفاده از روش های درمانی علمی و روانشناختی قابل التیام هستند. بطور کلی بدانید که دردهای روان تنی منشا روانی و روحی دارند و با دارو قابل درمان نیستند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره ترک اعتیاد با مشاورین مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ تماس بگیرید.

  15. زهراصیادی
   7 تیر 1401

   ببخشید داداش من ازمایش عتیاد برای ازدواج داده مثبت شده الانم خانواده دختر دوباره برای فردا نوبت ازمایش گرفتن باید چیکارکنیم

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    7 تیر 1401

    با سلام
    برادر شما درگیر و مبتلا به اعتیاد است و صلاحیت ورود به ازدواج را تا زمانی که به طور کامل اعتیاد را متوقف نکرده است را ندارد. پیشنهاد اکید ما این است که ایشان را از وارد شدن به ازدواج منع کنید، زیرا می تواند زندگی فردی دیگر را به ورطه نابودی بکشاند. برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره ترک اعتیاد با مشاورین مرکز روانشناسی اهواز کمپ تماس بگیرید.

  16. سجاد ندافیان
   7 تیر 1401

   مادرم اعتیاد پیدا کرده و داره مشکلاتی برای خودش و خانواده ایجاد می کنه، چطور باید ترکش بدیم؟

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    7 تیر 1401

    با سلام
    برای ترک اعتیاد فرد بیمار باید حتما از روش های صحیح و علمی که توسط متخصصین اعتیاد ارائه می شود استفاده نمایید. در همین رابطه و برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ تماس بگیرید.

  17. زهرا عرب
   7 تیر 1401

   با سلام و احترام. دوده شیشه چ شکلی است؟

  18. فاطمه زمانی
   7 تیر 1401

   سلام خداقوت برای ترک اعتیاد فردی که سه سال به شیشه اعتیاد دارد چیکار کنیم در خانه نگهداری کنیم از یا در کمپ ؟

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    7 تیر 1401

    با درود
    اکثر افرادی که مبتلا به اعتیاد به شیشه هستند برای ترک اعتیاد نمی توانند به صورت فردی و بدون کمک های تخصصی پیوسته اعتیاد خود را متوقف نمایند. زیرا شیشه یک ماده محرک است که قدرت بسیار زیادی در ایجاد اعتیادهای روانی دارد. در نتیجه توصیه اکید ما این است که برای ترک اعتیاد فرد بیمار خود از مراکز ترک اعتیاد مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ کمک بگیرید.

  19. درویشی
   4 تیر 1401

   باعرض سلام و خسته نباشید
   بنده برای بار دوم است که ترک متادون میکنم مصرف روزانه ام ۱۰ سی سی بوده است طی یک ناه به ۲ سی سی رساندم و بعد این دو سی سی را ترک یابویی زدم الان ۲۰ روز است که پاکم اما سردرد و سر سبکی زیاد و شدیدی دارم که همراه با آن نه میتوانم بیا شامم نه چیزی بخورم به محض وارد شدن غذا یا آب استفراق میکنم وحتی راه رفتن هم برایم دشوار است به محض بلند شدن استفراق میکنم با تشکر از شما

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    4 تیر 1401

    با درود
    ترک متادون مانند ترک اعتیاد انواع مواد مخدر دیگر نیاز به یک فرآیند دقیق درمانی و تخصصی دارد. در حقیقت بدون استفاده از درمانهای روانشناختی و استفاده از پلتفرم های علمی و روانشناختی مانند رفتار درمانی شناختی امکان بهبودی و ترک قطعی وجود ندارد. به همین دلیل پیشنهاد اکید ما به شما دوست ارجمند این است که اگر قصد دارید اعتیاد را در زندگی خود متوقف نمایید حتما از کمک های تخصصی تیم درمان ما در مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز کمپ استفاده نمایید تا با کمک متخصصین و روانکاوان اعتیاد این مرکز درمان اعتیاد بتوانید به یک ترک قطعی و بدون بازگشت دست یابید.

  20. سامی
   2 تیر 1401

   سلام
   من شک دارم کسی شیشه مصرف میکنه چون هم میخوابه هم زیاد میخوره فقط پایپ و مواد دیدم ،چطوری مطمین شم تو رو خدا بگین اون فرد واسم خیلی عزیزه
   آیا کسی که شیشه مصرف میکنه ممکنه آسیب بزنه به آدم ؟ باید دور شد ازش ؟؟؟

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    2 تیر 1401

    با سلام
    وجود وسایل مصرف شیشه و انواع مواد اعتیاد آور دیگر نشانه ای از اعتیاد است. اما برای اطمینان بیشتر می توانید با استفاده از کیت های تست اعتیاد از وجود آمفتامین و سایر مواد مخدر در بدن فرد مطمئن شوید. برای تهیه کیت های 10 کاره تست اعتیاد باید به داروخانه ها مراجعه کنید.

  21. فعله گری
   1 تیر 1401

   من نامزد دارم حشیش میکشه میخاد ترک کنه نمیدونم چجوری باید کمکش کنم همش حرف خودکشی و مرگ رو میزنه

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    2 تیر 1401

    با سلام
    توجه کنید که ایشان به هیچ وجه شرایط ازدواج را ندارند و قبل از اقدام به ازدواج باید حتما تحت درمان روانشناختی قرار بگیرند تا صلاحیت وارد شدن به ازدواج را پیدا کنند. از سوی دیگر، باید بدانید که ترک اعتیاد یک مقوله کاملا تخصصی و پیچیده است و تنها توسط افراد متخصص این زمینه قاب اجرا می باشد و شما بدون داشتن تجربه و تخصص نمی توانید به ایشان کمکی کنید. پیشنهاد ما، استفاده از کمک های مشاورین مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز کمپ می باشد.

  22. غ ن
   1 تیر 1401

   سلام برادر من اعتیاد به مصرف شیشه داره و درخانه هم مصرف میکنه من ۱۸ سالمه ولی الان دو روز هستش که نه خوابیدم و همش بدن درد دارم و عصبی هستم حس میکنم از مواد برادرم دود گیر شدم میشه کمکم کنید لطفا

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    2 تیر 1401

    با سلام.
    برای پاسخ به موضوعتان باید از تست اعتیاد استفاده نمایید تا از وجود آمفتامین در خون خود مطمئن شوید. پیشنهاد ما این است که به هیچ وجه در زمان و محل مصرف شیشه توسط فرد بیمار خانواده قرار نگیرید و از ایشان در ساعات مصرف دوری کنید. از سوی دیگر حتما برای درمان و توقف اعتیاد ایشان از طریق دریافت کمک های تخصصی از مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز کمپ استفاده نمایید.

  23. س ح
   28 خرداد 1401

   سلام خسته نباشید. حدود دو سال پیش همسرم چیزی اورد و گفت با این سکس چند برابر لذت داره ، ما هم امتحان کردیم به مرور در روز سکس استفاده میکردیم و یه حس دیگه ای داشت، الان دوسال شده و ما هفته ای یکی دوبار در سکس استفاده میکنیم، ولی دیگه من هیچ تمایلی ندارم، میخوام دیگه تو زندگیمون نباشه میشه کمکم کنید، من دوتا فرزند دارم و میخوام توی خونه مشکلمو حل کنم خواهش میکنم کمکم کنید.

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    28 خرداد 1401

    با سلام
    متاسفانه بسیاری از زوجین بدون اطلاع از مضرات اینگونه مواد و داروها سعی دارند تا بر روی روابط زناشویی خود تاثیر بگذارند و به شکلی کیفیت آن را بهبود بخشند که البته اینگونه مواد یا داروها که بدون نظارت و دستور پزشک و متخصصین مورد استفاده قرار می گیرد می تواند آثار سوء متعددی را به سلامت جسمی و جنسی افراد وارد آورد. اما در پاسخ به سوال شما باید با مشاورین ترک اعتیاد مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید تا از ماده ای که مورد استفاده قرار گرفته مطلع شوند تا بتوانند راهکاری مناسب را در اختیارتان بگذارند.

  24. متین طریقی
   28 خرداد 1401

   شوهرم اعتیاد به هرویین و شیشه داره من نمیدونم باید چیکار کنم به کجا مراجعه کنم

  25. شکوفه فرهادی
   28 خرداد 1401

   سلام همسرمن۳۶سالشه و بیشتراز ۱۵ساله سیگاریه و الان ب قدری مصرف سیگارش بالا رفته که روزی سه پاکت استفاده میکنه و الانم خونش بشدت غلیظ شده و بهش گفتن باید ترک کنه وگرنه سکته قلبی میکنه سوالم در خصوص اینه که اراده خیلی ضعیفی داره برای ترک سیگار و واقعا برای سلامتیش نگرانم راه مطمینی اگر هست راهنماییم کنین لطفا

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    28 خرداد 1401

    با سلام
    درمان اعتیاد به نیکوتین مانند سایر بیماری ها با اراده ارتباطی ندارد و برای بهبود و متوقف سازی انواع اعتیادهای مصرفی مانند سیگار، ماری جوانا، حشیش، شیشه، متادون یا تریاک باید از روشهای استاندارد و علمی بر پایه علوم روانشناختی بهره برد تا فرد بتواند به یک ترک دائم و موفق دست یابد. در همین رابطه و برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.

  26. حنانه شعاعی
   28 خرداد 1401

   سلام پدر من یه شخص سر شناس هست
   ولی متصفانه به مرضی اعتیاد و افسردگی مبتلا شده اعتیاد به تریاک میخواستم درخانه باهاش چه جوری رفتار کنیم و اعتیاد خود را در خانه ترک کند

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    28 خرداد 1401

    با درود
    برای یادگیری مباحث مختلفی که یک خانواده در مورد نحوه برخورد و تعامل با فرد بیمار اعتیاد، باید آموزش ببینید. در همین رابطه با مشاورین و متخصصین ما در مرکز روانشناسی اهواز کمپ تماس بگیرید و در کلاس ها و جلسات آموزشی مهارتهای ارتباطی و مهارت های زندگی شرکت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

  27. محمد
   24 خرداد 1401

   من ده سال پاک بودم بطور مرتب درجلسات na شرکت داشتم خدمت میکردم همجوره منشی مسوول نشریات…. بخاطر اختلاف خانوادگی از جلسات دور شدم وقدرت اعتیاد زیاد شد و مشکلاتم هم دوبرابر من پانیک دارم و داروی اعصاب مصرف میکنم که مشکل خانوادگی یه اتفاق بد افتاد که واسه اروم کردن خودم هرویین مصرف کردم که با اگاهی که دارم میدونم توجیح و بهونست ولی مصرف کردم دوبار رفتم کمپ ولی باز برگشتم و همون مشکل باعث شد دوباره مصرف کنم الانم هرروز داره مصرف من بیشتر میشه دیگه کمپ نمیخام برم اکه راهی هست بدون کمپ ترک کنم و سرکارم برم خوشحال میشم کمکم کنید

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    24 خرداد 1401

    با درود محمد گرامی
    برای اتفاق پیش آمده و لغزش چندباره شما متاسفیم و امیدواریم که بتوانید با کمک های تخصصی و البته علمی و استاندارد مجددا سلامتی خود را بازیابید. در پاسخ به سوال شما باید به یک مطلب مهم دقت کنید که متاسفانه افرادی که در جلسات 12 قدم شرکت می کنند پس از گذشت چند سال اول بهبودی خود دچار دیدگاه های کاملا اشتباه در زمینه درمان اعتیاد و مضوعات و چالش های مرتبط با آن می شوند. یکی از مهمترین این دیدگاههای ناصحیح این است که افراد در جلسات تصور می کنند بدون دریافت کمک های تخصصی رواندرمانی مانند روانکاوی اعتیاد یا CBT و یا حتی بدون گذراندن دوره های آموزشی مهارتهای ارتباطی و زندگی می توانند با اختلالات همراه با اعتیاد که زمینه ساز اصلی بروز اعتیاد در زندگی افراد است، به یک زندگی پاک و موفق دسترسی پیدا کنند و تنها با دریافت تجربیات افراد دیگر در جلسات که عموما بسیار غیر حرفه ای و حتی اشتباه هستند به یک زندگی موفق دست یابند و خود را از دیگر متدهای درمانی بی نیاز تصور می کنند. در نتیجه لازم است تا با دریافت کمک های تخصصی و حرفه ای در زمینه روانکاوی اعتیاد و بازسازی سیستم نگرشی و عصب شناختی خود از طریق مشاورین و متخصصین همکار ما در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ اقدام نمایید. در همین رابطه پیشنهاد ما این است که با مشاورین ما تماس بگیرید.

  28. مریم
   21 خرداد 1401

   سلام ـ همسرم حدود شش ماه هست که تریاک مصرف میکنن الان هم پشیمون هستن و خودشون برای ترک پیش قدم شدن بخاطر شغلشون شرایط کمپ رفتن رو ندارن و میخوان داخل منزل ترک کنن خواستم بدونم ایا امکانش هست یا نه

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    21 خرداد 1401

    با درود بانو مریم
    برای پاسخ به شما باید گفت که امکان ترک تریاک در منزل وجود دارد و در صورتی که فرد به دلیل شرایط کاری و یا محدودیت های دیگر نمی تواند در یک مرکز ترک اعتیاد بستری شود می تواند با استفاده از کمک های تخصصی مشاورین ترک اعتیاد مرکز روانشناسی اهواز کمپ برای ترک اعتیاد خود اقدام نماید. برای دریافت مشاوره و اطلاعات بیشتر در این زمینه با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید.

  29. غلامی
   21 خرداد 1401

   سلام. خسته نباشید. بنده چند ساله ماده گل رو مصرف میکنم میخواستم بدونم اثرش بعد از ترک یه ماهه از آزمایش اعتیاد میره

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    21 خرداد 1401

    با درود
    تست اعتیاد در افراد می تواند بر اساس فاکتورهای بیولوژیکی و جسمی و همچنین میزان و شدت اعتیاد دارای شرایط متفاوتی باشد. به طور کلی THC موجود در ماده ماری جوانا می تواند تا مدتها در بدن باقی بماند. اما سرعت متابولیسم بدن فرد در این موضوع می تواند موثر باشد و در هر فرد کاملا متفاوت.

  30. علی عباسی
   16 خرداد 1401

   آیا مصرف ناس و سیگار و الکل در آزمایش ازدواج مشخص میشود؟

  31. پویان عسگرنیا
   16 خرداد 1401

   میخواهم بفهمم چگونه میتوان فهمید آن شخص معتاد هست

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    16 خرداد 1401

    با درود
    جناب عسگرنیا سوال شما بسیار کلی است و به طور مشخص و دقیق پاسخی برای آن نمی توان داد. اما به طور کلی علائم اعتیاد در افراد می تواند نسبت به ماده و نوع اعتیاد و همچنین طول مدت آن کاملا متفاوت بروز نماید. اگر تمایل دارید که دقیق راهنمایی شوید باید به صورت مشخص درباره نوع اعتیاد بیشتر توضیح دهید تا جواب دقیق تری بتوان ارائه داد.

  32. حميد بیگلری
   15 خرداد 1401

   سلام من وهمسرم تازه می‌خواهیم وارد زندگی مشترک شویم ولی شرطی گذاشتم که او مصرف سیگار را که آغاز گر مواد دیگر هم هس را ترک کند تقریبا یک سال هس میخواد ترک کنه هر موقع هم بهش میگم میگه کم کردم و مخ مخا میاره و اعصابم خورده یک روزی ترک میکنم قرصی دارویی روشی چیزی هس که از شر این سیگار راحت شیم

   • مشاور مرکز
    15 خرداد 1401

    با درود
    اعتیاد به نیکوتین یکی از انواع اعتیادهای پیچیده است که برای درمان و متوقف سازی آن به کمک های تخصصی و رواندرمانی نیاز است و فرد بدون دریافت این کمک ها توان مقابله و رویارویی با این اعتیاد را ندارد. توجه داشته باشید که اعتیاد به نیکوتین همردیف اعتیاد به هروئین است و دارای مراحل درمانی پیچیده ای است. برای دریافت کمک و مشاوره های بیشتر با مشاورین ما در مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.

  33. ساحل خسروبگی
   7 دی 1400

   موضوع فرم تماس : گل
   پیام اصلی فرم تماس : درجیب نامزدم موادمخدرپیداکردم نمیدونم بایدچیکارکنم باید کمکش کنم نمیخوام رابطموترک کنم اخلاقش تغییرکرده براهمون وسایلشوپنهانی گشتم

   • مشاور مرکز
    7 دی 1400

    با سلام.
    ادامه رابطه با فردی که درگیر اعتیاد هست نشان دهنده این است که شما هیچ اطلاعی از ماهیت مخرب اعتیاد ندارید. شخصی که شما با او در رابطه هستید تا وقتی که به طور جدی برای درمان اعتیاد خود اقدام عملی نکرده، صلاحیت وارد شدن به ازدواج را ندارد. اما شما مسئولیت تمامی تصمیماتتان را بر عهده خواهید داشت.

  34. پرستو
   7 دی 1400

   موضوع فرم تماس : ترک اعتیاد به شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : سلام بیماره من تقریبا ۵سال شیشه مصرف میکنه و تصمیم گرفته تو خونه ترک کنه میخواستم بدونم که موفق میشه تو خونه ترک کنه بدون اینکه آسیب ببینه؟

   • مشاور کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ
    7 دی 1400

    با درود
    همانطور که در صفحه ترک اعتیاد شیشه توضیح دادیم، اعتیاد به ماده شیشه به عنوان یک ماده محرک بسیار پیچیده است و افراد برای رهایی و درمان علاوه بر درمان های جسمی به روان درمانی و خدمات روانشناختی نیاز دارند. برای دریافت کمک های بیشتر باید با مشاورین مجموعه درمان اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.

  35. امیرحسین
   26 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام من سه ساله دارم روزی یه متادون بیست میخورم و میخوام با دتوکسین ترکش کنم بنظرشماامکان پذیر هست همچین راهی؟یا پیشنهاد دیگه ای دارید

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    26 آذر 1400

    با سلام
    شما برای ترک متادون نمی توانید صرفا با دارو درمانی اقدام کنید. برای بهبودی و درمان اعتیاد به متدهای روان درمانی و روانکاوی اعتیاد نیاز است. بدون کمکهای تخصصی روانشناختی تلاش برای ترک اعتیاد متادون بی نتیجه خواهند ماند.

  36. زهرا شفیعی
   26 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام خسته نباشید من پدرم معتاد به متادون هست و هشت ساله مصرف زیادی داره یعنی فقط با غذا سرپا هست وگرنه انقد مصرف متادونش زیاده بدنش ول می‌کنه یه وکیل برای درخواست طلاق مامانم بهمون گفت این آقا نهایتن 3سال دیگه زنده میمونه و… بعد داخل گوگل تحقیق کردم به نتیجه نرسیدم شما میتونید بگید حرفش راسته یا نه ؟اخه برای کمپ هم می‌گفت سنکوب می‌کنه اگه بیارینش کمپ

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    26 آذر 1400

    درود
    بانو شفیعی شما از یک وکیل در مورد اعتیاد و مرگ پدرتون مشورت گرفتید. ایشان از لحاظ علمی و تخصصی در جایگاهی نیستند که چنین حکمی برای یک انسان صادر کنند. در مورد مشکل اعتیاد پدرتان با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتر را در اختیارتان بگذارند.

  37. محمدرضا حکیمی
   26 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : ترک اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام وقت بخیر ببخشید من ۳ماهی ترامادول مصرف کردم تقریبا یه روز درمیان یک عدد ۲۲۵
   میخاستم ترکش کنم لطفا راهنمایی کنید

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    26 آذر 1400

    درود
    برای ترک اعتیاد حشیش حتما باید از کمک های تخصصی روان درمانی اعتیاد و روش CBT استفاده کنید. برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

  38. وحید آشنا
   26 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : ترک حشیش
   پیام اصلی فرم تماس : سلام الان من به مدت ۱۰ سال استفاده میکنم بخاطر فشار کاری و مالی که داشتم روی آوردم و الان به شدت ضربه رو تو خانواده میبینم متاهل هستم و۳ فرزند دارم

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    26 آذر 1400

    با درود
    دوست گرامی اعتیاد به حشیش بسیار پیشرونده و مخرب است. برای ترک حشیش حتما باید از متدهای درمانی مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ استفاده کنید تا بتوانید به زندگی دوباره و بدون مواد دست پیدا کنید. برای کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

  39. رستازارع
   26 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : مصرف شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : سلام من قبلاً هم به شما مشکلم رو گفتم هرچی به شوهرم میگم بیا بریم ترک اما حرف منو گوش نمیده نه سر کار می‌ره نه تو خونه میمونه می‌ره از مادرشوهر م پول میگیره هرچی به مادرشوهر م میگم نده ولی میگه بچه امه نمیتونم ندم خبر نداره از اعتیاد شوهرم ولی چند سال پیش هم مصرف می‌کرده ممنون از شما

   • مشاور ترک اعتیاد
    26 آذر 1400

    با درود مجدد
    برای مشکلتان باید از مشاوره های تلفنی مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ استفاده کنید تا مشاورین راه حل های بیشتری را برایتان بررسی نمایند. در همین رابطه بهتر است با مشاورین ما تماس بگیرید.

  40. فاطمه
   26 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : باسلام خسته نباشید.ببخشیدیه سوال داشتم خواهش میکنم جواب بدین به کمکتون نیازدارم.من توعقدم همسرم تقریبا دوسال پیش تریاک وگل مصرف میکرده .بقول خودش به تازگی گذاشته کناروترک کرده ولی قرص B2مصرف میکنه. الان بهش شک دارم امروز بردمش که ازمایش بده گفت بخاطر قرصی که مصرف میکنم ازمایشم مثبت میزنه ولی معتادنیستم.الان من بایدچیکارکنم.ازکجابفهمم معتاده یانه. توروخداجواب بدین خواهش میکنم

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    26 آذر 1400

    درود بر شما
    بانو فاطمه متاسفانه همسر شما درگیر اعتیاد است و در حال انکار می باشد. داروی بوپرنورفین با همان B2 یک داروی مخدر است و دارای قدرت اعتیاد آوری بالایی می باشد. قبل از اقدام به ازدواج حتما باید از مشاورین ترک اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مشاوره و کمک بگیرید. برای اینکار م توانید با شماره مشاورین تماس بگیرید.

  41. مرجانه نیک هوش
   26 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد به پتدین
   پیام اصلی فرم تماس : باسلام من چند وقته خدود 7یا۸ماه هسطت که پتدین استفاده میکنم اونم ۱۰۰ میل و تا زوزی ۶ عدد تا اینکه خانواده متوحه شدن الان منو بردن کللینیک اعتیاد هنوز نشده بذارم کنار ذیروز هم آمپوا ردن آیا این سه شنبه تست من نفی میشغ!

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    26 آذر 1400

    با درود
    پاسخ آزمایش و تست اعتیاد به عوامل مختلف فیزیولوژیکی و همچنین میزان و مدت اعتیاد شما بستگی دارد. در این مورد پاسخ دقیقی نمی توان داد

  42. زهرااکبری
   15 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام روز خوش من یک سال ازدواج کردم شوهرم اعتیاد به شیشه داره من خیلی تلاش کردم که ترکش بدم ولی نشد

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    15 آذر 1400

    با درود
    برای ترک شیشه به کمک های تخصصی نیاز هست و مطمئنا شما دارای تخصص کافی در زمینه ترک اعتیاد نیستید. بهتر است برای دریافت کمک از متخصصین اعتیاد اقدام کنید و انرژی تان را هدر ندهید. برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید. پیروز باشید …

  43. مریم عبدی
   13 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد پسرم
   پیام اصلی فرم تماس : پسرم اعتیاد له حشیش دارد .از وقتی به او کمک مالی میکنم از رفتارهاش میفهمم که مصرفش زیاد شده .دراین رایطه میخواستم مشاوره بگیرم

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    13 آذر 1400

    با درود
    اعتیاد فرزندتان برای شما قطعی است اما همچنان به ایشون کمک می کنید. شما برای رفتار صحیح با بیمارتان باید از جلسات مشاوره فردی ما با مشاورین ارشد مرکز ترک اعتیاد استفاده نمایید. برای دریافت مشاوره های تخصصی اعتیاد و نحوه برخورد با فرد بیمار اعتیاد با مشاورین ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید. موفق باشید…

  44. ناصر امینی
   13 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام خسته نباشید برادرم درگیر بیماری اعتیاد مصرف هروئین الان حدود یکماه تصادف کرد پاش از سه جا شکسته وقادر به تکون خوردن نیست خواستم ببینم زهرش مصرفش از بدنش پاک شده یا نه الان باید چکار کنیم آخه داخل خونه نمیشه جابجاش کنیم

   • مشاور مرکز
    13 آذر 1400

    با درود. اعتیاد یک بیماری جسمی نیست و برای بهبودی کامل ایشان از اعتیاد باید از کمک های روانکاوی اعتیاد استفاده کنید. در غیر اینصورت اعتیاد ایشان عود خواهد کرد. برای دریافت مشاوره و راهنمایی های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. پیروز باشید …

  45. امیرحسین پهلوانی
   13 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام اقای مشاور
   من ی جوون ۲۱ساله هستم کع ۳ساله درگیر مخدر گل شدم خودم به خانوادم گفتم که منو درمان کنم ولی منو حبس کرده تو خونه پدرم الان نیاز دا م سیگار بکشم ولی راهی ندارم چیکار کنم

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد اهواز
    13 آذر 1400

    با درود.
    برای دریافت کمک های بیشتر باید با مشاورین ما تماس بگیرید. از خانواده ات درخواست کن که با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرند. پیروز باشید…

  46. حکیمه تمیمی
   11 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : ترک مواد مخدر و بازگشت دوباره ی آن
   پیام اصلی فرم تماس : چرا برادرم بااینکه ترک می‌کنه اما زود برمیگرده به مواد بااینکه تمام زندگیش رو باخته

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    13 آذر 1400

    با سلام.
    به دلیل اینکه اعتیاد یک بیماری روحی و روانی است و برای درمان آن با ترک اعتیاد جسمی نمی توان به رهایی رسید. برای درمان اعتیاد باید از متدهای روان درمانی و روانشناختی استفاده کرد و ایشان به نظر از این کمک ها استفاده نکرده اند. برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

  47. رقیه حردانی
   11 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد شوهرم
   پیام اصلی فرم تماس : نتونستم بهش کمک کنم برای ترک اعتیات شیشه من چکار کنم دیگه خستم شده خیلی باسیاست هم رفتم جواب نگرفتم لطفا کمک

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد اهواز
    11 آذر 1400

    با سلام
    بانوی ارجمند اعتیاد یک بیماری چند وجهی پیشرونده است و در مان آن کاملا تخصصی و پیچیده و از شما برای کمک به ایشان کاری ساخته نیست. مهمترین کمکی که می توانید در حق ایشان انجام دهید تشویق او به دریافت کمک های تخصصی از مشاورین و متخصصین اعتیاد است. در غیر اینصورت نتیجه ای نخواهید گرفت. موفق باشید.

  48. ابتسام درویشی
   11 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : ترس از کمپ
   پیام اصلی فرم تماس : تاحالانرفتم وترس دارم هزینه هم زبادندارم

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    11 آذر 1400

    با سلام
    شرایط شما کاملا گنگ و نامشخص است. برای دریافت کمک های بیشتر در مورد مشکلتان توضیح بیشتری بدهید. می توانید سن، طول مدت اعتیاد و ماده مصرفی خود را مجدد برای ما بنویسید تا راهنمایی های بیشتری دریافت کنید. موفق باشید

  49. حسین دانشور
   6 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : ترک آمپول پتیدین
   پیام اصلی فرم تماس : سلام وقتتون بخیر ببخشید برای ترک آمپول پتیدین میشه راه در مانش در خانه باشه برای فردی که دورز 75تا میزنه ممنون میشم اگه جواب بدید بدون اینکه بستری در مرکز ترک اعتیاد یا بیمارستان راه در مان در خانه وجود دارید

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    6 آذر 1400

    با درود
    همانطور که در مقاله پتیدین توضیح دادیم این دارو یکی از انواع مواد اعتیاد آور پر قدرت با ایجاد وابستگی بالاست. برای قطع مصرف این ماده به هیچ وجه نمی توان بدون نظارت متخصصین اعتیاد و دریافت خدمات مشاوره روانشناختی اقدام کرد. در همین رابطه و برای دریافت کمک های تخصصی بیشتر لطفا با مشاورین ارشد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید. پیروز باشید …

  50. امیر بیات
   3 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : علائم بعد از ترک
   پیام اصلی فرم تماس : سلام و عرض ادب
   بنده الان ۴۰ روزه تریاکو ترک کردم روزی ۶ گرم مصرف داشتم،تقریبا حالم خوبه منتهی موقع غذا خوردن وحشتناک عرق میکنم ،کل سرو صورتم خیس میشه و شبام پا درد دارم ممنون میشم راهنمایی کنید،

   • روانشناس مرکز اهواز کمپ
    3 آذر 1400

    با درود
    برای تلاش و پشتکارتان بسیار خوشحالیم. دردهایی که شما پس از قطع مصرف مواد مخدر با آن روبرو می شوید، دردهای روان تنی هستند و جزو عوامل عاطفی و روانی بازگشت به اعتیاد قرار می گیرند. برای توقف و بهبود دردهای عاطفی و روانی باید حتما از کمک های تخصصی و روان درمانی و روانکاوی استفاده کنید. در غیر اینصورت اعتیاد شما متوقف نخواهد شد. برای دریافت کمک های بیشتر و اخذ مشاوره روانشناسی با مشاورین ما تماس بگیرید.
    موفق باشید …

  51. فاطمه کریمی
   2 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد همسرم بعضی شبا مصرف میکنه شیره
   پیام اصلی فرم تماس : اعتیاد همسرم و چگونه برخورد کنم ک ترک کنه خیلی برام عذاب اوره

   • روانشناس مرکز اهواز کمپ
    2 آذر 1400

    با درود
    متاسفانه شما نمی تونید همسرتون رو مجبور کنید. چون مصرف مواد مخدری مانند شیره به قدری نیروی کاذب در ایشان ایجاد می کند که سخنان شما تقریبا بی اثر خواهد ماند. به همین دلیل بهتر است از خدمات مشاوره روانشناسی ما استفاده کنید و از تجربه و تخصص روانشناسان مرکز بهره مند شوید.
    برای دریافت مشاوره های بیشتر از طریق صفحه مشاوره روانشناسی اقدام کنید.

  52. زهرا عیدی زاده
   28 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : استرس واضطراب
   پیام اصلی فرم تماس : من قرص آلپرازولام میخورم میخوام قط کنم

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    28 آبان 1400

    با درود
    دوست گرامی، پیشتر برای شما توضیح دادیم که برای ترک اعتیاد قرص آلپرازولام حتما باید از مشاورین و متخصصین اعتیاد کمک بگیرید. با مشاورین تماس بگیرید و از دوره های درمانی متخصصین ما استفاده کنید. پیروز باشید …

  53. مسلم رمضان نیا
   28 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد به ۱۰سال تریاک و ۳ ماه شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : من الان دوروزه نه تریاک نه شیشه هیچکدومو نمیکشم ومتادون میخورم. غذام خوبه. خوابم خوبه. فقط سرم سنگینه وگیجم. دست وبدنم بی حسه. یه دارویی بفرمایید که بدونم به کارهام برسم. لطف میکنید.

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    28 آبان 1400

    با درود
    دوست گرامی به شما برای تلاشتان تبریک می گوئیم. ولی باید بدانید بهبودی از اعتیاد یک روند پیچیده است که حتما باید برای موفقیت در آن از کمک های متخصصین اعتیاد کمک گرفته شود. شما با این روشی که در پیش گرفته اید یک ماده شبه افیونی قوی را با مواد مخدر خود جایگزین کرده اید، اما متاسفانه درگیر اعتیاد جدیدی خواهید شد. اگر تمایل دارید به روش صحیح اعتیاد را در زندگیتان ریشه کن کنید باید از متخصصین و روانشناسان مرکز ترک اعتیاد اهواز کمک بگیرید. در همین رابطه پیشنهاد ما این است با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتر را در اختیارتان بگذارند.
    پیروز باشید …

  54. زهرا عیدی زاده
   28 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک قرص الپرازولام
   پیام اصلی فرم تماس : خواهش میکنم کمکم کنید انقدر استرس اضطراب دارم که خواب ندارن

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    28 آبان 1400

    با درود
    همانطور که در مقاله قرص آلپرازولام توضیح داده شد، این دارو یکی از انواع داروهای اعتیاد آور است و قدرت ایجاد وابستگی های شدید روانی و فکری را دارد. ضمنا برای قطع مصرف آن نمی توانید به صورت خودسرانه اقدام کنید و برای ترک این داروی اعتیادآور حتما باید از مشاورین اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمک بگیرید.
    پیشنهاد ما این است برای دریافت مشاوره روانشناسی با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید.
    تندرست باشید …

  55. بی نام ناشناس
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : تریاک
   پیام اصلی فرم تماس : سلام میخواستم بپرسم که آدم میتونه تریاک رو بخوره ؟ ( برای مصرف ) یا اینکه تریاکو نمیخورن ؟ میشه جواب بدین

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    27 آبان 1400

    ما در این مرکز، روش رهایی و درمان از اعتیاد را آموزش می دهیم. بهتر است به جای یادگیری روش های مصرف مواد مخدر به دنبال راه رهایی از اعتیاد باشید. موفق باشید…

  56. ممد عظیمی
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک مواد مخدر
   پیام اصلی فرم تماس : من ۵ساله شرو به کشیدن مواد های مخدری مثل گل و حشیش و اینا کردم و تصمیم گرفتم ترک کنم امیدوارم کاری ازتون بربیاد

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    27 آبان 1400

    با سلام
    در پاسخ به گفته شما باید بدانید که از هیچ کس کاری بر نخواهد آمد تا زمانی که شما برای بهبودی و درمان خود از اعتیاد فعال مصمم شوید. انگیزه و پشتکار فرد مبتلا به اعتیاد یگانه ابزار رهایی است. در این مسیر متخصصین اعتیاد تنها در کنار شما خواهند بود و رهنمون های لازم را در اختیارتان خواهند گذاشت. سربلند باشید…

  57. یوسف سلیمی پور
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ازمایش
   پیام اصلی فرم تماس : با سلام حالا جواب این سوال میخوام آزمایش گرفتن واسه کارت سلامت دربهداشت یعنی ربطه داره با مواد منظورم اگه مواد بکشی تو این ازمایش معلومه

   • مشاور ارشد مرکز درمان اعتیاد
    27 آبان 1400

    با درود
    بستگی به نوع آزمایش دارد و ما از آن کاملا بی اطلاع هستیم. موفق باشید …

  58. امین حسن پور
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک متادون
   پیام اصلی فرم تماس : سلام بنده ۵ سال متادون مصرف میکردم الان ۲۱ روز است شربت اپیوم میخورم خیلی عصبی شدم وشب ها خواب نمیروم ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    27 آبان 1400

    با درود
    شما تنها ماده مصرفی خود را تغییر داده اید و به شکل فعال با بیماری اعتیاد روبرو هستید. اعتیاد به مواد مخدر با جایگزینی قابل مهار و درمان نیست. برای موفقیت در ترک اعتیاد باید از متخصصین اعتیاد کمک بگیرید و به دنبال راه حل های صحیح و استاندارد درمانی باشید. در همین رابطه برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.
    پیروز باشید …

  59. محمد هلیچی
   24 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : توهم
   پیام اصلی فرم تماس : فرد مبتلا به اعیتاد حشیش از ورود به خانه خویش متنفره و از هوشیاری خود را از دس داده

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    24 آبان 1400

    با درود
    برای دریافت کمک های بیشتر باید با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید. بیمار شما نیاز به بستری در یک مرکز تخصصی ترک اعتیاد دارد که تحت نظر متخصصین قرار بگیرد.
    تندرست باشید …

  60. صدیقه محمودی
   23 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : بااعتیاد همسرم چکار کنم
   پیام اصلی فرم تماس : دیگه تحمل زندگی باهاش ندارم?

   • مشاور ترک اعتیاد
    23 آبان 1400

    با سلام
    برای اعتیاد همسرتان حتما باید از کمک‎های تخصصی مشاورین و روانشناسان مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ کمک بگیرید. بیماری اعتیاد یک بیماری و ناخوشی چندوجهی است که افراد برای رهایی از آن نیاز به کمک های روانشناختی و آموزشی بسیاری دارند.
    برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.

  61. محمدی
   23 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک تریاک وشیره درخانه
   پیام اصلی فرم تماس : کمک میخواهم

   • مشاور ترک اعتیاد
    23 آبان 1400

    با درود
    برای ترک اعتیاد ماده مخدر تریاک باید از کمک های تخصصی مشاورین ترک اعتیاد استفاده کنید. برای این منظور لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.
    پیروز باشید …

  62. رستا زارع
   18 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد به شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : من سه ساله ازدواج کردم و الان شوهرم پنج ماه میشه شیشه مصرف می‌کنه چه جوری کمکش کنم ترک کنه

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    18 آبان 1400

    با سلام
    متاسفانه شما هیچ کمکی به همسرتان نمی توانید بکنید. بهترین و موثرترین کمک شما تشویق ایشان به دریافت کمک های تخصصی از متخصصین و مشاورین اعتیاد است. در غیر اینصورت باید بدانید که اعتیاد به مواد محرک بسیار پیچیده و خطرناک است و ممکن است با نتایج ناگواری روبرو شوید.
    سرفراز باشید …

  63. رضا یوسفی
   17 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : بی خوابی بعد ترک اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام خسته نباشید من پنج روزه پاکم حدود ۲ ماه و نیم شیره مصرف میکردم(خوراکی) الان تنها مشکلم خوابه ساعت ۱۲ شب میخابم حدود ساعت ۳ یا ۴ بیدار میشم دیگه خابم‌نمیبره خواستم بدونم دارویی هس ک گیاهی یا اعتیاد آور نباشه واسه خوب بخورم

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    18 آبان 1400

    با درود
    برای موفقیت در ترک اعتیاد به مواد مخدر لازم است تا از کمک های تخصصی بهره مند شوید. هر فرد مبتلا به اعتیاد که بدون دریافت مشاوره های تخصصی اقدام به ترک می کند، با چالش هایی روبرو خواهد شد که روند بهبودی و ترک او را به مخاطره خواهند انداخت. در نتیجه برای داشت یک ترک موفقیت آمیر لازم است از کمک های متخصصین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ بهره مند گردید.
    پیروز باشید

  64. محمدرضا
   17 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : چجوری جواب ازمایشو منفی کنم

   • مشاور مرکز درمان اعتیاد
    17 آبان 1400

    با سلام
    پیشنهاد ما به شما این است که بجای دنبال کردن روش های فرار از واقعیت اعتیاد به دنبال روش های درمان اعتیاد باشید و خود و زندگیتان را نجات دهید.
    برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. تندرست باشید …

  65. امین سمیعی
   16 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک مصرف گل
   پیام اصلی فرم تماس : برای ترک مصرف گل مشاوره میخواستم

   • مشاور مرکز درمان اعتیاد
    16 آبان 1400

    با سلام
    دوست عزیز برای ترک اعتیاد به انواع مواد محرک باید حتما شرح حال دقیقی در دسترس باشد. بدون اطلاعات دقیق مانند سن، میزان مصرف و همچنین شرایط دیگر امکان راهنمایی دقیق برای شما وجود ندارد. لطفا مجددا در مورد سنتان، میران مصرف و همچنین نوع دقیق موادی که مصرف می کنید توضیح دهید تا راهنمایی های بیشتری دریافت نمایید.
    سربلند باشید …

  66. محمدحسین قلندری
   16 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک اعتیاد روز 10
   پیام اصلی فرم تماس : بی خوابی بدن درد اضطراب و بی حوصلگی دارم

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    16 آبان 1400

    با درود
    برای تصمیم تان بسیار خوشحالیم و آرزوی موفقیت برایتان داریم. اما دردهایی که در حال تجربه آن هستید اصطلاحا دردهای روان تنی می باشد. این دردها ریشه روانی و عاطفی دارد و به عوامل بازگشت به اعتیاد مشهور هستند. برای موفقیت در ترک اعتیادتان باید از متخصصین درمان اعتیاد کمک بگیرید.
    برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید.
    پیروز باشید…

  67. مهدی محمدی
   14 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک متادون
   پیام اصلی فرم تماس : سلام وقتتون بخیر خسته نباشید عرض میکنم من برای ترک ترامادول میخام بدون چکار کنم این رو از زندگیم دور کنم خواهصا یه راهنمایی خوب بکنید

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    14 آبان 1400

    با درود.
    برای ترک اعتیاد ترامادول حتما باید از مشاورین و متخصصین اعتیاد کمک بگیرید. در غیر اینصورت شانس زیادی نخواهید داشت. پیروز باشید