مشاوره بستری (رایگان) ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
تهران، شهریار، کرج، اهواز
شیراز، دزفول، شوشتر
پشتیبانی ۲۴/۷
۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
شنبه - ۵ شنبه: ۱۰.۰۰ - ۲۴.۰۰
جمعه : ۱۲.۰۰ - ۲۲.۰۰
معرفی اهواز کمپ

معرفی مرکز درمان اعتیاد اهواز

مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ یک مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد است که از برترین مراکز درمان اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر در کشور می باشد که در زمینه های مختلف فعالیت دارد. این مرکز مشاوره و درمان اعتیاد با همکاری مراکز ترک اعتیاد آقایان و بانوان در شهرهای مختلف فعالیت دارد. این مرکز درمان اعتیاد تنها یک وبسایت نیست، بلکه یک مرکز مشاوره روانشناسی است که با مراکز ترک اعتیادی همکاری دارد که دارای مجوزهای رسمی و قانونی از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و همچنین سازمان بهزیستی کشور هستند. اعتبار و پشتوانه این مرکز درمان اعتیاد، متخصصین با تجربه و کادر درمانی و پرسنلی هستند که موجب شده است تا خدمات این مرکز در سطح بالایی به بیماران و خانواده‌های آنان ارائه گردد.

خدمات سم زدایی

در مراکز درمان اعتیاد نخستین بخش درمان اعتیاد سم زدایی مواد مخدر است که انجام می پذیرد.

درمان اعتیاد

درمان اعتیاد یک برنامه درمانی جامع و کامل است که طیف گسترده‌ای از خدمات درمانی، پزشکی و روان درمانی را در دسترس قرار می دهد.

خدمات روانشناسی

یکی از اصول مهم در درمان اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر، ریشه‌یابی و تشخیص صحیح و تخصصی عوامل زمینه‌ساز و پیشینۀ بیماری است.

ویژگی ها

معرفی مرکز درمان اعتیاد اهواز کمپ

وجود متخصصین و نیروی های زبده در مراکز همکار مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ، شرایطی را فراهم می آورد تا افراد دربند اعتیاد و خانواده های آنان بتوانند طعم رهایی از اعتیاد را بچشند.

رسالت ما

رسالت و هدف ما در این مرکز درمانی کاملا شفاف است؛ درمان بیماران اعتیاد از روش های صحیح و علمی تحت نظارت متخصصین زبده اعتیاد.

نیاز شما

ما با تجربیاتمان تمامی نیازهای شما را در مسیر درمان و بهبودی پیش بینی کرده ایم و آمادگی کمک به شما را داریم

درباره مرکز ترک اعتیاد اهواز

خط مشی ما

ما با تخصص و تعهد خود در مسیر درمان اعتیاد در کنار بیماران خود خواهیم ماند و در این راه عزم و اراده خود را جزم کرده ایم.

مشاوره تخصصی

در این مرکز مددجویان به مهمترین فاکتور درمان یعنی مشاوره ترک اعتیاد تخصصی دسترسی دارند.

همان طور که پیشتر توضیح داده شد، مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ با همکاری مراکز درمان اعتیاد در سراسر کشور به صورت کاملا مستقل همکاری دارد. این مرکز درمان آنلاین با مراکز ترک اعتیاد مجاز که دارای مجوزهای لازم از طرف سازمان های ذیربط مانند سازمان بهزیستی هستند، همکاری دارد. در حقیقت این مراکز درمانی که دارای مجوز فعالیت و بستری بیماران اعتیاد هستند، از طریق وب سایت مرکز ترک اعتیاد اهواز به خانواده‌های مبتلا به اعتیاد معرفی شده و آنها پس از اقدامات اولیه فرد معتاد را در مرکز مربوطه بستری خواهند نمود و روند درمان بیمار را آغاز می‌کنند.

در همین رابطه باید گفت که کمپ ترک اعتیاد اهواز در روند درمان افراد به هیچ وجه دخالتی نداشته و تمامی مراحل درمان از شروع تا پایان به عهده مراکز ترک اعتیادی است که با مجوزهای صادر شده اقدام به بستری نمودن افراد معتاد مبادرت می ورزند. در این بین شایسته است خانواده‌ها از شرایط و امکانات مراکز ترک اعتیاد اطلاع پیدا کرده و در مورد مرکز ترک اعتیاد خود با اطمینان اقدام نمایند.

در این بین گردانندگان وبسایت کمپ ترک اعتیاد اهواز هیچ مسئولیتی در قبال افراد بستری شده در مراکز درمانی ندارند و تنها به معرفی مراکز درمان استاندارد می پردازند.

درباره مرکز ترک اعتیاد اهواز ؛ رسالت ما 

در این بین هدف و رسالت ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ، تنها کمک به افراد در بند اعتیاد و خانواده‌های آنها می‌باشد. این مرکز آنلاین با جمع‌آوری اطلاعات دقیق در رابطه با بیماری اعتیاد و زمینه‌های علمی و روانشناختی مرتبط با آن سعی دارد تا با در اختیار گذاشتن مطالب آموزشی به روند درمان فرد معتاد و خانواده های آنها کمک نماید.

در این بین باید اذعان داشت که مطالب ارائه شده در وبسایت اهواز کمپ به هیچ عنوان سندیت علمی ندارند و افراد باید با استفاده از نظریه‌های تخصصی درمانگران اعتیاد مانند روانشناسان و یا روان‌پزشکان روند درمان خود را طی کنند. اگر چه در تهیه مقالات در این وبگاه دقت بسیار می شود تا مقالات ارائه شده در وب سایت اهواز کمپ از منابع معتبر تهیه شوند، اما به هیچ وجه نمی توان به عنوان یک منبع پزشکی یا علمی به این مقالات نگریست.

در حقیقت پیشنهاد ما به عنوان گردانندگان مرکز ترک اعتیاد اهواز این است که افراد و خانواده ها حتماً باید از کمک های تخصصی مشاوران، روانشناسان و روانپزشکان در زمینه بهبودی از اعتیاد بهره ببرند و نباید به مطالب موجود در اینترنت و وب سایت های دیگر اکتفا نمایند.

معرفی مرکز درمان اعتیاد ؛ خط مشی    

مهمترین نکته در رابطه با خط مشی کمپ ترک اعتیاد اهواز این است که ما نسبت به درمان بیماران خود متعهد هستیم و برای بهبودی آنها، اراده خود را به کار بسته ایم. خط مشی مرکز ترک اعتیاد اهواز بر اساس اصول روحانی و انسانی پایه ریزی شده است که مهمترین آن تعهد و صداقت در عمل می باشد.

در این مرکز درمانی و مراکز همکار، کادر درمانی موجود به شکل شبانه روزی صادقانه و عاشقانه برای درمان بیماران اعتیاد مشغول به کار هستند. این تفکر خط مشی ما در این مرکز درمانی است و تنها مراکزی که به آن پایبند می مانند می توانند جزئی از این مجموعه درمانی باشند. مراکز همکار در حقیقت پاسخگوی بیماران و خانواده‌های آنها هستند و با تمام توان خود برای رضایت آنها تلاش می کنند.

درباره مرکز ترک اعتیاد اهواز ؛ نیازهای شما 

از طرف دیگر افراد مبتلا به اعتیاد نیازمند اصول درمانی هستند که بتواند پاسخگوی نیازهای آنها برای بازگشت به زندگی دوباره باشد. در این بین تجربه و تخصص افراد و تیم درمانگران می‌تواند موثر بوده و روند درمان را سهولت بخشد. بر اساس تجربیات و تخصصی که در مراکز درمان اعتیاد وجود دارد نیازهای افراد برای ادامه روند درمان شناسایی شده و بر اساس آن امکاناتی در اختیار مددجویان قرار خواهد گرفت که آنها بتوانند روند درمان خود را با اطمینان خاطر و در آرامش کامل سپری نمایند.