مشاوره بستری (رایگان) ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
تهران، شهریار، کرج، اهواز
شیراز، دزفول، شوشتر
پشتیبانی ۲۴/۷
۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
شنبه - ۵ شنبه: ۱۰.۰۰ - ۲۴.۰۰
جمعه : ۱۲.۰۰ - ۲۲.۰۰
جدول قیمت ها

دریافت خدمات مشاوره حضوری

از طریق دریافت خدمات مشاوره حضوری می توانید در جلسات روانشناسی با متخصصین خود شرکت کنید و از طریق کارگاه‌های روانشاسی سطح بینش و خردورزی خود را بالا ببرید و با مشکلات درونی و عاطفی خود مقابله کنید.

کارگاه روانشناسی

220
هزار تومان

زمان جلسه 90 دقیقه

تضمین کیفیت آموزش

ارائه پشتیبانی

بازگشت هزینه در صورت عدم دریافت جلسات

مشاوره حضوری

250
هزار تومان

زمان جلسه 90 دقیقه

تضمین کیفیت

ارائه خدمات مشاوره

بازگشت وجه در صورت عدم دریافت جلسه

خدمات مشاوره تلفنی

انواع خدمات مشاوره حضوری و تلفنی

مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز کمپ به شما کمک می کند تا با صرف کمترین وقت و هزینه، مشکلات و مسائل خود را بررسی و راه حلی درست و متناسب با مسئله خود را از مشاورین ترک اعتیاد دریافت کنید. برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی می توانید اقدام بفرمایید.

خدمات روانشناسی | خدمات مشاوره حضوری

مشاوره تلفنی

اگر نیاز به مشاوره ترک اعتیاد تلفنی دارید می توانید هم اکنون وقت مشاوره تلفنی را رزرو کرده و صحبت کنید.

خدمات مشاوره حضوری چیست و چه کمکی به افراد برای حل مشکلات روحی و عاطفی می‌کند؟ برای اخذ خدمات مشاوره حضوری چه باید کرد؟ همانطور که در مقاله مشاوره و روان درمانی توضیح داده شد، یک مشاور روانشناس دارای تخصص‌ لازم در علوم روانشناختی می باشد و برای کمک به افراد در حل مشکلات زندگی و چالش های عاطفی و درونی، دانش و تجربه لازم را دارد.

در این نوشته سعی شده تا به برخی از مهم ترین سوالات مراجع و مددجویان محترم در مورد روش های استفاده از خدمات مشاوره مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ پاسخ داده شود.

مشاوره روانشناسی حضوری دارای قابلیت های مختلفی است که باید در مورد استفاده از آن به نکات و مطالب مختلفی توجه شود. اما آیا خدمات مشاوره حضوری می تواند به ما کمک کند؟ مهمترین ویژگی‌های یک مشاور روانشناس چیست و چگونه به ما در حل مشکلات کمک خواهد کرد؟ پاسخ به این سوالات با آگاهی از تخصص و تجربه یک روانشناس بالینی می تواند در نحوه استفاده و دیدگاه ما نسبت به اخذ کمک از یک متخصص روانشناس موثر واقع خواهد شد.

مزایای خدمات مشاوره حضوری

همان‌طور که می‌دانیم روانشناس، متخصص علوم انسانی و روان شناختی است که به نحوۀ کارکرد ذهن انسان تسلط کامل دارد و بر چگونگی تبدیل افکار به الگوهای رفتاری و احساسی اشراف کامل دارد. یک روانشناس می‌تواند در حوزه های مختلفی فعالیت داشته باشد، به طور مثال کلینیک درمانی، مراکز سلامت و بهداشت روان، بیمارستان ها، مراکز درمانی و تحقیقاتی، مراکز مشاوره و مرکز ترک اعتیاد.

وظایف مشاور روانشناس

می توانیم بگوییم که وظایف یک مشاور روانشناس به زمینه هایی که در آن تخصص دارد، بستگی پیدا می کند. از مهمترین وظایف و خدمات یک روانشناس در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ عبارت است از  :

 • مشاور روانشناس بالینی
 • مشاور روانشناس آنلاین
 • مشاوره تحصیلی
 • روانشناسی کودک
 • مشاوره روانشناسی پژوهشی
 • مشاوره روانشناسی شغلی

در ادامه به تشریح و توضیح هر کدام از انواع زمینه های علوم روانشناسی و خدمات مشاوره حضوری خواهیم پرداخت تا شما را با جزئیات بیشتر آنها آشنا کنیم.

1- مشاور روانشناس بالینی

مشاوره روانشناس بالینی به فرد متخصصی اطلاق می‌شود که از طریق روش های مختلف گفتگو و رفتار درمانی به افراد کمک می‌کند تا مشکلات عاطفی و درونی خود مانند افسردگی، اضطراب، وسواس، مشکلات شخصیتی و غیره را حل نمایند.

2- مشاور روانشناس آنلاین

در این روش دکتر روانشناس به صورت آنلاین از گفتگو درمانی و سایر روشهای قابل انتقال از طریق اینترنت و تلفن به ارائه خدمات روانشناسی تلفنی به مددجویان خود می‌پردازد. در حقیقت تنها تفاوت این روش این است که در مشاوره روانشناسی آنلاین متخصص از راه دور و از طریق اینترنت یا تلفن با مراجع خود ارتباط برقرار می کند.

3- مشاوره تحصیلی؛ خدمات مشاوره حضوری

مشاور تحصیلی می تواند در مقاطع مختلف آموزشی به دانش آموزان یا دانشجویان کمک نماید. در حقیقت وظیفه اصلی مشاور تحصیلی راهنما و پشتیبان تحصیلی و روانی دانش آموزان و دانشجویان است. از طرف دیگر این متخصص با ارتباط آموزشی که با والدین و استادان برقرار می کند می تواند بر روی میزان بهره‌وری محیط های آموزشی و همچنین توانایی های فردی افراد تاثیرات مثبت بسیاری را اعمال نماید.

4- روانشناس کودک

روانشناس کودک در حقیقت متخصصی است که در زمینۀ مشاوره کودک فعالیت دارد و با ارتباطی که با والدین فرزند و گاهی اوقات سایر اعضای خانواده برقرار می کند می‌تواند به خانواده در تربیت و رشد کودک به شکل صحیح و استاندارد کمک نماید.

در این راه وظیفه اصلی روانشناس کودک در خدمات مشاوره حضوری ، ارائه راه حل ها و راهکارهایی برای پیشگیری و مقابله با انواع آسیب های روانی و همچنین بهبود روابط خانوادگی و بین فردی می باشد. از طرف دیگر مقابله با افسردگی و پرخاشگری در کودکان و آموزش مهارتهای زندگی به کودک با استفاده از علوم روانشناسی می باشد که می تواند در روند رشد و تکامل فرزندان موثر واقع شود.

5- روانشناس پژوهشی

روانشناسان پژوهشی متخصصینی هستند که در تحقیقات و مطالعات علمی فعالیت دارند و محیط فعالیت آنها معمولاً در دانشگاه‌ها و موسسات تحقیقاتی می باشد.

6- خدمات مشاوره حضوری شغلی

مشاورین و روانشناسان شغلی در حیطه کسب و کار و طراحی استراتژی بازاریابی و همچنین امور منابع انسانی مشغول فعالیت است. از طرف دیگر وظیفه مشاور شغلی، بررسی رفتار مصرف کنندگان در تجارت ها می باشد، که با مطالعه فرایندهای تصمیم گیری مصرف کنندگان می تواند راندمان کاری و مالی شرکت‌ها را بهبود بخشند.

7- مشاورین حقوقی

این دسته از روانشناس ها در سیستم های حقوقی فعالیت دارند و از روش های علمی به بررسی و تحقیق در مورد جنبه‌های مختلف روانشناختی جرم و جنایت می پردازند.

خدمات مشاوره حضوری؛ روانشناس بالینی کیست؟

روانشناس بالینی یک مشاور و روانشناس در حیطۀ خدمات مشاوره مرکز روانشناسی اهواز کمپ است که در حیطه سلامت روان به مراجعه کنندگان خود کمک می کند. مشاور روانشناس ممکن است در حوزه های مختلفی فعالیت نماید که عبارت است از  :

ماهیت های فعالیت مشاورین روانشناسان بالینی به این حوزه ها محدود نمی‌شود و ممکن است متخصص با برگزاری جلسات گروه درمانی به کمک خانواده ها، زوج ها و یا افرادی که دارای مشکلات مشترک هستند نیز کمک نماید. از طرف دیگر موضوعاتی مانند اعتیاد به مواد مخدر یا علائم افسردگی نیز جزو این دسته از خدمات قرار می گیرند.

برخی دیگر از انواع روانشناسان بالینی در حوزه‌های تخصصی خدمات مشاوره حضوری مانند درمان شناختی رفتاری یا درمان رفتار دیالکتیکی و درمان روان پویشی فعالیت دارند، در حالیکه برخی از روانشناس ها ممکن است از روشهای مختلف و تکاملی به ارائه خدمات مشاوره روانشناسی بپردازند.

دکتر روانشناس و تجویز دارو

افرادی که دچار انواع اختلالات روانی و یا علائم بیمار گونه دیگر هستند، ممکن است برای فرایند درمان خود نیاز به دارو پیدا کنند. در چنین مواردی باید بدانیم که روانشناسان نمی توانند دارو تجویز کنند و افرادی که به دارو درمانی نیاز پیدا می کنند باید داروی مورد نیاز خود را از روان پزشک و یا پزشک دریافت کرده و تحت نظارت او باشند.

تاثیرات خدمات مشاوره حضوری

خدمات مشاوره روانشناسی در جهت بهبود سلامت روان ارائه می شود. افراد برای بهبود سلامتی خود از لحاظ روانی می‌توانند از کمکهای مشاور روانشناس استفاده نمایند. دکتر روانشناس با استفاده از روش های درمانی به فرد کمک می کند تا شخص توانایی کمک کردن به خود را پیدا کند. برخی از مهم ترین کارهایی که یک روانشناس به مددجوی خود ارائه می دهد عبارت است از :

 • خوب گوش دادن به مددجو
 • ریشه یابی اختلالات احساسی و رفتاری
 • اشتراک‌گذاری راهکارهای تخصصی
 • ریشه یابی مشکلات درونی
 • مرتفع کردن آسیب های روانی
 • تعیین اهداف منطقی
 • تغییر طرز فکر مددجو
 • تغییر رفتار و عادات مخرب و منفی
 • روش های رسیدن به آرامش درون
 • حمایت عاطفی از مددجو

1- خوب گوش دادن

یکی از مهمترین مهارتهای یک مشاور روانشناس در خدمات مشاوره حضوری مرکز روانشناسی تلفنی اهواز کمپ، گوش فرادادن به گفته‌های مراجعین می‌باشد. در بسیاری از اوقات مهم ترین نیاز یک مراجع شنیده شدن از جانب یک فرد است که سخنان او را درک کرده و بدون قضاوت به او گوش می دهد.

روانشناس متخصص باید دارای مهارت شنیدن باشد و با شنوندگی ماهرانه و فعال، صحبتهای مددجوی خود را که معمولاً از طرف اطرافیان و خانواده نادیده گرفته می‌شود را درک کرده و به مدد جویی خود فرصت صحبت کردن بدون ترس را بدهد.

در بسیاری از اوقات افراد و مددجویان در مورد مشکلات روحی و روانی خود و همچنین عوامل ایجاد آنها ایده های بسیاری دارند. مشاورین در خدمات مشاوره حضوری پس از شنیدن صحبت‌های مددجو می‌توانند به کمک اطلاعات داده شده از جانب فرد به ارائه راه حل‌های صحیح برای درمان اختلالات روحی و عاطفی او اقدام کنند.

گوش دادن به مددجو یکی از مهم ترین مهارت هایی است که روانشناسان خبره آن را می آموزند و به کمک آن می‌توانند به مددجویان خود کمک های بسیاری برسانند.

2- ریشه یابی دلایل احساسی و رفتاری

یکی از مهمترین مسائلی که باید در مورد مشکلات و اختلالات درونی افراد مدنظر قرار گیرد، سلامت روان فرد می باشد. مشکلات فکری و روانی باعث ایجاد اختلالات مختلف حسی و رفتاری مانند افسردگی، اضطراب، اختلافات زناشویی و غیره می‌شود. در نتیجه با اصلاح نگرش مددجو توسط خدمات مشاوره حضوری می توان یک دیدگاه واقع بینانه در مورد مشکلات را به دست آورد. از طرف دیگر روانشناس بالینی می تواند حقایق را از برداشت های شما استخراج کرده و دیدگاه خود را به عنوان یک راه حل به شما ارائه دهد.

3- اشتراک تجربیات با مددجو

یکی دیگر از توانایی های متخصصین روانشناس در خدمات مشاوره حضوری مرکز روانشناسی تلفنی اهواز کمپ به اشتراک گذاشتن تجربیات مختلف با مددجویان میباشد. روانشناس با داشتن تجربیات مددجویان دیگر مجموعه‌ای از راه‌حل‌ها و پاسخ های مشکلات را در اختیار دارد که در جلسات مشاوره می‌تواند آنها را با مراجع خود در میان بگذارد.

از طرف دیگر تخصص روانشناس به او کمک می کند تا موقعیت افراد را از نقطه نظرهای تخصصی بررسی کرده و به ارائه راه حل های صحیح و استاندارد بپردازد. این راه حل ها در بسیاری از مواقع اثربخشی بسیاری دارند و تجربیات بالینی آنها به اثبات رسیده است.

4- خدمات مشاوره حضوری؛ ریشه یابی مشکلات درونی

یکی از مهمترین موضوعاتی که افراد در زمینه مشکلات عاطفی و درونی خود با آن روبرو هستند، این است که از علل و عوامل ایجاد مشکلات و سرچشمه بروز آنها اطلاع کافی ندارند. به همین دلیل مشاور روانشناس با احاطه کامل خود بر فرایندهای ذهنی و احساسی افراد می تواند ریشه مشکلات درونی افراد را که باعث بروز مشکلات رفتاری و احساسی دیگر در زندگی آنها می شود را شناسایی کرده و مورد ارزیابی قرار دهد. روانشناس بالینی از طریق مصاحبه و انجام تستهای روانشناسی می‌تواند به ارزیابی مشکلات درونی افراد پرداخته و در نهایت و پس از مشخص کردن آنها به ارائه راه حل به مددجوی خود اقدام کند.

5- رفع کردن آسیب های روانی

بسیاری از افراد دچار آسیب های روانی می گردند که در اثر اتفاقات ناگوار می باشد. این اتفاقات بد معمولاً در کودکی و گذشته افراد اتفاق می‌افتد و نیاز فرد به خدمات مشاوره حضوری را دوچندان می‌کند. در همین رابطه با استفاده از کمک های تخصصی روانشناسان برای مقابله با انواع اختلالات مانند استرس، اضطراب، احساسات هیجانی منفی و آسیب‌های روانی دیگر را می توان درمان کرد.

وظیفه یک مشاور روانشناس این است که با گوش دادن دقیق به گفته های شما به ریشه یابی و ارزیابی مشکلات سلامت روان فرد کمک کند. از طرف دیگر متخصص روانشناس به فرد کمک می کند تا دیدگاه بهتری نسبت به مشکلات و اختلالات روحی، روانی و عاطفی تان پیدا کنید و توانایی لازم برای غلبه بر آسیب های روانی را بیابید.

6- تعیین اهداف منطقی؛ خدمات مشاوره حضوری

افراد برای مشکلات روانی، عاطفی و یا رفتاری خود لازم است تا با مراجعه به مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ راه حلی برای رفع مشکلات خود بیابند. در همین رابطه دکتر روانشناس مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ می تواند به شما کمک کند تا اهدافی را در زندگی خود تعیین نمایید که می تواند به بهبود سلامت روانی شما کمک کند. متخصصین ما می توانند به شما در تعیین اهدافی که می تواند در زندگی شما تاثیرات مثبتی بگذارد کمک نمایند. از طرف دیگر شما میتوانید بدون داشتن احساسات آزار دهنده مانند ترس از شکست یا ترس از موفقیت به رویارویی با مسائل زندگی خود به شکل منطقی و صحیح اقدام کنید.

7- تغییر طرز فکر توسط مشاوره روانشناسی

یکی دیگر از خدمات مشاوره حضوری مرکز اهواز کمپ این است که به افراد برای غلبه بر مشکلات روحی و روانی با ایجاد روش هایی برای تغییر طرز فکر کمک می کند. مشاوره روانشناسی متخصصین ما می‌تواند به افراد در بازسازی شناختی در تغییر الگوهای فکری و رفتاری که از تجربیات آزار دهنده کودکی و گذشته فرد می‌آید کمک نماید. متخصصین ما به شما کمک می کنند تا در تصمیم گیری هایی که باید بر روی آنها تمرکز داشته باشید راندمان کاری خود را بالا ببرید.

8- تغییر رفتار و عادات منفی

همانطور که می دانید منشاء رفتارهای مخرب و منفی در سیستم فکری افراد نهفته است. به همین دلیل متخصصین ما در مرکز روانشناسی اهواز کمپ به فرد کمک می کنند تا با انتخاب رفتارهای صحیح و تغییر  عادات بر روی سیستم فکری خود کار کرده و تغییرات مثبت و تاثیر گذاری را در آن به وجود آورند. مشاور روانشناس به شما در برنامه‌ریزی رفتارهای جدید در ضمیر ناخودآگاه کمک می کنند تا شما بتوانید وضعیت‌های خاص مثبت و اثربخش را ایجاد نمایید.

9- روش های رسیدن به آرامش درونی

یکی از مهمترین خدمات مشاوره حضوری که در مرکز روانشناسی ترک اعتیاد به افراد مبتلا به اختلالات مواد مخدر و یا اختلالات شخصیتی دیگر ارائه می شود، آموزش مهارتهای زندگی است که به افراد کمک می کند تا با مشکلات زندگی و درونی خود مقابله کرده و آنها را مدیریت نمایند. این مهارت های زندگی شامل مهارت حل مسئله می باشد که به فرد کمک می‌کند در تصمیم‌گیری‌های خود به دور از هرگونه احساسات مخرب مانند احساس شرم و گناه، ترس و اضطراب به شکل صحیح و با خودباوری اقدام به عمل نماید.

آموزش مهارت های زندگی در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ می تواند روش هایی را به فرد آموزش دهد که باعث کاهش چشمگیر احساسات منفی تحت شرایط استرس زا می شود. آموزش روشهای افزایش آرامش درونی و مهارت زندگی به فرد کمک می‌کند تا با شرایط سخت روبرو شده و با آنها مقابله کند.

10- حمایت عاطفی از مددجو توسط خدمات مشاوره حضوری

یکی از مهمترین خدمات مشاوره در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ حمایت های عاطفی از مددجویان است که باعث می‌شود در موقعیت های استرس زا و همچنین مشکلات روحی فرد تنها نماند و بتواند با قدرت به روند درمان خود ادامه دهد. افرادی که دچار اختلالات روانی و روحی هستند بیش از هر چیز به حمایت های عاطفی و روانی نیاز دارند تا بتوانند با احساسات و عواطف آزار دهندۀ خود در موقعیت های واقعی زندگی روبرو شوند.

مشاوره روانشناس ما در مرکز مشاوره روانشناسی به شما کمک می کنم تا طرز فکر، احساس یا نحوه رفتار خود با مسائل و مشکلات را تغییر داده و بتوانید به بهبود سلامت روان خود دست یابید.

مشاوره روانشناسی در خدمات مشاوره حضوری

همانطور که در مشاوره روانشناسی تلفنی توضیح داده شد، با گسترش اینترنت و تکنولوژی روش‌های جدید جلسات روانشناسی ایجاد شده است. از طرف دیگر بسیاری از افراد ممکن است به دلایلی نتواند از جلسات حضوری استفاده کنند. در نتیجه در چنین مواقعی استفاده از جلسات مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند بسیار مناسب باشد. در همین رابطه مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ با ایجاد بسترهایی برای دریافت انواع روشهای مشاوره سعی کرده تا به مخاطبین خود کمک نماید.

در حقیقت تفاوتی میان مشاوره روانشناسی حضوری  و تلفنی وجود ندارد. مرکز ترک اعتیاد اهواز با ایجاد شرایط مناسب برای دریافت انواع روشهای مشاوره که به صورت تلفنی یا حضوری سعی کرده تا به مخاطبین و مددجویان خود کمک نماید.

به طور قطع استفاده از خدمات درمانی روان شناسی از طریق مرکز روانشناسی اهواز به شما کمک می کند تا به حمایت های عاطفی و تخصصی که مورد نیازتان است دسترسی پیدا کنید. در همین رابطه وجود متخصصین روانشناس به شما در مواجهه با استرس‌های روزانه کمک خواهد کرد. شما با استفاده از خدمات مشاوره حضوری یا تلفنی به سلامت روان خود کمک کرده و کیفیت زندگی خود را بالا برده و زندگی شادتری را تجربه خواهید نمود.

5/5 - (3 امتیاز)