مشاوره بستری (رایگان) ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
تهران، شهریار، کرج، اهواز
شیراز، دزفول، شوشتر
پشتیبانی ۲۴/۷
۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
شنبه - ۵ شنبه: ۱۰.۰۰ - ۲۴.۰۰
جمعه : ۱۲.۰۰ - ۲۲.۰۰

مشاوره جنسی و زناشویی در مرکز اهواز کمپ

کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ، مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ : یکی از مهمترین موضوعاتی که در رابطه های عاطفی و زناشویی وجود دارد و البته دارای تاثیرات مستقیم بر کیفیت زندگی و روابط عاطفی افراد است، مسائل جنسی و زناشویی می باشد. در حقیقت دریافت مشاوره جنسی و زناشویی یکی از مهم‌ترین موضوعاتی است که زوجین برای بالا بردن کیفیت رابطه خود و بهبود زندگی زناشویی لازم است از آن استفاده نمایند. اما به دلیل محدودیت های فکری، رفتاری و عقیدتی، مطرح کردن مسائل جنسی حتی به صورت تلفنی ممکن است باعث ایجاد شرم و خجالت در افراد گردد و فرد را از دریافت مشاوره جنسی و زناشویی منصرف نماید. اما باید ذکر شود که موضوع دریافت مشاوره جنسی، تنها به زندگی زناشویی و روابط بین زن و شوهر محدود نمی شود. در حقیقت هر فردی با رسیدن به سن بلوغ و برخورداری از قوه جنسی لازم است تا از مشاوره های تخصصی در رابطه با این موضوع استفاده کرده تا از بروز مشکلات و چالش هایی که در رابطه با موضوعات جنسی، ممکن است ایجاد شود با استفاده از آموزش و آگاهی های لازم جلوگیری به عمل آورد.

نکته : 

در حقیقت دریافت آموزش های مناسب و استاندارد و استفاده از مشاوره جنسی و زناشویی می تواند به افراد کمک کند تا بر مشکلات عاطفی و روانی خود در رابطه عاطفی و زناشویی و یا حتی دیگر روابط میان زن و مرد فائق آیند. در همین رابطه دریافت مشاوره جنسی و زناشویی برای نوجوانان و جوانان می تواند تاثیرات مثبت شگرفی را ایجاد نماید و از بروز مشکلات و چالش‌های پیش رو جلوگیری به عمل آورد. مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ با برخورداری از تیم متخصص روانشناس و مشاور خانواده آماده است تا با ارائه خدمات مشاوره جنسی به افراد، نوجوانان و جوانان کمک نماید تا از آگاهی های لازم در این زمینه بهره مند گردند.

دریافت مشاوره جنسی در نوجوانی

با وارد شدن به سنین نوجوانی و بلوغ و همچنین با ایجاد تغییرات هورمونی و شیمیایی که در سیستم عصبی مرکزی و بدن افراد اتفاق می‌افتد، فرد از دوران کودکی خارج شده و به حیطه بزرگسالی وارد می‌گردد. به طور کلی افراد در این سنین شرایط هورمونی، احساسی و روانی متفاوت و جدیدی را تجربه می‌کنند که اگر دارای آگاهی‌های لازم در این رابطه نباشند، می توانند با چالش‌های متعددی روبرو شوند.

شناخت و آگاهی از موضوعات جنسی و همچنین شرایط فیزیکی و روانی در سنین بلوغ به افراد کمک می‌کند تا از بهداشت روانی و جسمی کافی بهره مند شوند و به اهمیت آن پی ببرند. نکته تأمل برانگیز در رابطه با مسائل جنسی، وجود حجب و حیا و عدم توانایی خانواده ها در رابطه با آموزش فرزندان شان در مورد مسائل جنسی می باشد. این موضوع باعث می شود تا فرزندان و نوجوانان در خانواده ها از آموزش کافی بهره مند نگردند و در نتیجۀ آن، چالش ها و پیچیدگی های مختلفی ممکن است ایجاد شود.

اهمیت دریافت مشاوره مشکلات جنسی

یکی از موثرترین روش ها برای کمک به نوجوانان در رابطه با مسائل جنسی، استفاده از مشاوره جنسی در مراکز مشاوره روانشناسی مانند مرکز اهواز کمپ میباشد. استفاده از خدمات مشاوره جنسی، مشاوره اختلالات شخصیت، مشاوره قبل از ازدواج در این مرکز روانشناختی، می تواند تاثیرات چشمگیری را بر رویه زندگی افراد داشته باشد. در همین رابطه والدین می توانند با استفاده از جلسات آموزشی و مشاوره جنسی و زناشویی آموزش های مورد نیاز را به فرزندان و نوجوانان خود انتقال دهند.

از سوی دیگر، استفاده از روش های مدرن برای دریافت کمک های تخصصی مانند مشاوره روانشناسی تلفنی، بستری را ایجاد کرده تا افراد و خانواده ها در هر نقطه‌ای که هستند، بتوانند از بهترین متخصصین و مشاورین در رابطه با مسائل خود کمک بگیرند. بر همین اساس، مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز کمپ، آماده است تا با ارائه خدمات متنوع خود در زمینه روانشناسی مانند مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج، مشاوره کودک به شما خانواده های ارجمند کمک های تخصصی خود را ارائه نماید.

دریافت مشاوره تلفنی از مرکز مشاوره اهواز کمپ

برای دریافت مشاوره جنسی و مشاوره خانواده، یکی از بهترین روش ها دریافت کمک های تخصصی از طریق مشاوره تلفنی می باشد که در دسترس خانواده ها و افرادی که نیاز به مشاوره روانشناسی دارند، میباشد. در حقیقت با استفاده از این روش افراد می توانند به سادگی برای مشکلات و مسائل پیش آمده در زندگی خود فارق از زمان و مکان و در هر نقطه ای که قرار دارند، از خدمات مشاوره روانشناسی، بهره مند گردند. استفاده از این خدمات می‌تواند به خانواده ها کمک کند تا به آموزش‌های مورد نیاز فرزندان خود به سادگی دسترسی داشته باشند و با استفاده از آموزش و مشاوره جنسی و زناشویی به بهبود کیفیت زندگی زوجین، نوجوانان و جوانان کمک‌های موثری نمایند و در کنار آن روابط بین خانوادگی و حرمت های موجود در آن حفظ گردد.

در همین رابطه نوجوانان و جوانان می توانند با استفاده از کمک های تخصصی مشاورین متخصص بدون هیچ مشکلی از آگاهی ها و آموزش های مورد نیاز خود بهره مند گردند. این روش مشاوره به افراد کمک می‌کند تا بدون وجود شرم و با استفاده از مشاوره تلفنی جنسی، مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و بدون هیچ دقدقه ای به بیان و مطرح نمودن مشکلات خود مبادرت ورزند و از کمک های مورد نیاز بهره‌مند شوند. به همین دلیل مرکز مشاوره تلفنی اهواز کمپ با برخورداری از تیم متخصص و مشاورین خود، آماده پاسخگویی به شما همراهان ارجمند میباشد. همچنین شما می توانید با دریافت مشاوره روانشناسی تلفنی از تمامی خدمات مشاوره روانشناسی مرکز اهواز کمپ، بهره مند شوید.

تاثیرات مشاوره جنسی و رفع مشکلات زناشویی

دریافت مشاوره روانشناسی و استفاده از تخصص و تجربه متخصصین حاذق که دارای صلاحیت های علمی و تجربی در زمینه‌های مختلف روانشناختی هستند، می تواند تاثیرات شگرفی بر کیفیت زندگی و روابط افراد داشته باشد. ارائه آموزش های استاندارد به والدین و فرزندان نوجوان آنها در مورد موضوعات مختلف مانند مسائل جنسی می تواند از بروز مشکلات پیچیده و چالش‌های لاینحل جلوگیری به عمل آورد. در همین رابطه، مشاوره جنسی تلفنی عموماً برای زوج های جوان ارائه می گردد، اما بخشی از مخاطبین مشاوره مشکلات جنسی و زناشویی، مربوط به رده سنی میانسال می باشد. اما بطور کلی زوجهای جوان که به تازگی زندگی مشترک خود را آغاز کرده‌اند از مخاطبین اصلی ما در مشاوره های روانشناسی و خانواده می باشند.

به طور کلی، زوج های جوان به دلیل عدم برخورداری از تجربه و دانش کافی در رابطه با زندگی زناشویی و روابط جنسی سالم و استاندارد، عموماً با مشکلات متعددی در این زمینه روبرو می‌شوند. به همین دلیل دریافت کمک های تخصصی در زمینه مسائل زناشویی می تواند به سطح کیفی زندگی زوج های جوان و خانواده های تازه تشکیل شده، کمک های شایانی ارائه نماید. بسیاری از زوج های جوان که هنوز تجربه زندگی مشترک را ندارند، بیشتر توجه خود را در مورد مسائل مالی و بی توجهی همسر معطوف می دارند، اما بر اساس تجربه ثابت شده است که یکی از مهمترین موضوعاتی که باعث ایجاد چالش های پیچیده در زندگی افراد و زوج‌های جوان می‌شود، عدم آگاهی و تجربه کافی در داشتن روابط صحیح زناشویی و روابط جنسی میان زن و مرد میباشد.

مهمترین بخش زندگی زناشویی

به طور کلی، رابطه زناشویی یا روابط جنسی یکی از مهمترین بخش‌های زندگی زوجین است که در حقیقت موقعیتی است که در آن، زن و مرد به عشق ورزی به یکدیگر اقدام می کنند و به وسیلۀ آن می توانند یک رابطه عاطفی مستحکم و غیر قابل نفوذ را ایجاد نمایند. در همین رابطه، زوج هایی که با استفاده از مشاوره زناشویی و همچنین مشاوره جنسی مراکز مشاوره روانشناسی مانند مرکز اهواز کمپ به استحکام زندگی خود اقدام می کنند، میزان علاقه و استحکام رابطه زناشویی آنها بیشتر شده و کیفیت بهتری در زندگی و رابطه خود پیدا می کنند.

اهمیت مشاوره جنسی و روابط زناشویی

عدم وجود آگاهی های لازم در رابطه زناشویی در میان زوجین جوان، یکی از مهمترین موضوعاتی است که باعث کاهش کیفیت رابطه عاطفی میان آنها می شود. از سوی دیگر مشکلات جنسی در مردان مانند زود انزالی یا بی میلی جنسی در زنان باعث می شود که این رابطه مهم در زندگی آنان کم رنگ شده که نهایتا باعث ایجاد مشکلات و چالش‌های دیگری در زندگی آنها می شود.

متاسفانه از سوی دیگر، بسیاری از افراد به دلیل احساس شرم و خجالت ممکن است از دریافت خدمات حرفه ای در زمینه مشاوره مشکلات جنسی و روابط زناشویی خودداری کنند. اما این در حالی است که اختلالات و مشکلات جنسی یکی از شایع ترین معضلاتی است که در میان زوجین وجود دارد و درمان این گونه مشکلات با استفاده از روش‌های مدرن می‌تواند تاثیرات مهمی در روابط بین فردی و عاطفی زوجین داشته باشد. در همین رابطه، خدمات مشاوره تلفنی می تواند به افرادی که دچار خجالت و حس شرم هستند کمک کند تا با دریافت مشاوره تخصصی برای درمان مشکلات خود اقدام کرده و از بروز بیماری هایی نظیر بیماری های مقاربتی و آمیزشی جلوگیری به عمل آورند.

چرا باید از مشاوره زناشویی تلفنی استفاده کرد؟

در حالی که مشکلات و مسائل باعث می‌شود شرکت در جلسات مشاوره حضوری یا کارگاههای جنسی با اختلال همراه شود و روند درمان و آموزش با وقفه روبرو گردد، استفاده از جلسات مشاوره جنسی تلفنی می‌تواند یکی از بهترین روش ها برای دریافت کمک های تخصصی باشد. از مهم‌ترین مسائلی که باعث می‌شود زوج‌های جوان نتوانند روند درمان صحیح و پیوسته ای را دنبال کنند، وجود هزینه های سنگین جلسات حضوری همچنین مشکلات رفت و آمد و کمبود وقت می باشد.

در این بین، استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی می تواند به زوج ها کمک کند تا به سادگی به آموزش ها و آگاهی های مورد نیاز در رابطه با مشکلات و مسائل خود در زمینه های مختلف مانند روابط عاطفی و جنسی دسترسی پیدا کنند. با افزایش مسئولیت ها و مشغله های ذهنی و روانی افراد در جوامع مدرن امروزی نیاز به کمک های تخصصی نسبت به گذشته بیشتر و بیشتر شده است. اما برخلاف نیاز موجود، به دلیل مشکلات و مسائل و مسئولیت های متعددی که در زندگی افراد وجود دارد، روند دریافت کمک با اختلال همراه می گردد. به همین دلیل مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ آماده است تا با خدمات مشاوره تلفنی و مشاوره حضوری خود در خدمت شما همراهان ارجمند باشد.

برخی از سوالات مرسوم در مشاوره های جنسی

 

۱. آیا خود ارضایی دارای عوارض است؟

خود ارضایی رفتاری است که بسیاری از افراد در روند رشد جنسی خود آن را تجربه می کنند. اما باید بدانیم که تکرار پیوسته این رفتار می‌تواند باعث ایجاد وابستگی روانی و جسمی در فرد شده و در روابط جنسی با شریک عاطفی ایجاد مشکل نماید. از سوی دیگر، این رفتار بر اساس بافت فرهنگی و مذهبی می تواند باعث افسردگی، اضطراب و احساس گناه شدید در فرد شده و تاثیرات مخرب روانی را ایجاد نماید.

۲. مهمترین روش های جلوگیری از بارداری کدامند؟

برای جلوگیری از بارداری روش های مختلفی وجود دارد و افراد نسبت به شرایط خود می توانند از آن استفاده نمایند. اما برخی از مهمترین آنها عبارتند از:

  • استفاده از کاندوم
  • خوردن قرص های ضد بارداری
  • بستن لوله رحم
  • عمل وازکتومی برای آقایان
  • استفاده از رابطه جنسی منقطع

۳. آیا با وجود پرده بکارت امکان بارداری وجود دارد؟

وجود باکرگی در خانم ها مانعی برای بارداری نیست و در صورت انجام رابطه جنسی محافظت نشده بدون استفاده از کاندوم، اسپرم مرد می تواند باعث بارور شدن تخمک در زن گردد.

سوالات متداول

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”۱. آیا مشاوره جنسی و زناشویی به صورت تلفنی موثر است؟” answer-0=”به طور حتم بله. مرکز روانشناسی اهواز کمپ با استفاده از تیم درمان و روانشناسان متخصص، آماده ارائه خدمات روانشناسی تلفنی به شما همراهان ارجمند می باشد. استفاده از روش مشاوره روانشناسی تلفنی بر اساس استانداردهای درمانی و آموزشی ارائه می شود و افراد می توانند با استفاده از این روش به راهکارها و درمان های تخصصی مورد نیاز خود دسترسی داشته باشند.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”۲. مهمترین مزایای استفاده از مشاوره مشکلات جنسی تلفنی چیست؟” answer-1=”این روش مشاوره روانشناسی، یکی از بهترین روش های دریافت مشاوره و کمک از متخصصین می باشد. زیرا به شکل موثری در هزینه و وقت مراجعین صرفه‌جویی شده و افراد با صرف کمترین هزینه و وقت می توانند در رابطه با مشکلات جنسی، روانی و عاطفی خود کمک‌های مورد نیاز را دریافت نمایند. از سوی دیگر افرادی که با شرکت در جلسات حضوری مشاوره جنسی مشکل دارند و به دلیل شرم و خجالت نمی توانند در این گونه جلسات به صورت حضوری شرکت کنند، با استفاده از مشاوره روانشناسی تلفنی می‌توانند با خیال آسوده مسائل و مشکلات خود را مطرح کرده و راه حل آنها را به دست آورد.” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

تماس با ما

    5/5 - (5 امتیاز)