مشاوره بستری (رایگان) ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
تهران، شهریار، کرج، اهواز
شیراز، دزفول، شوشتر
پشتیبانی ۲۴/۷
۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
شنبه - ۵ شنبه: ۱۰.۰۰ - ۲۴.۰۰
جمعه : ۱۲.۰۰ - ۲۲.۰۰

ترک اعتیاد لورازپام؛ لورازپام چیست؟

همانطور که می دانیم لورازپام یکی از انواع داروهای خواب آور و مسکن است که توسط پزشک برای بیماران تجویز می گردد. اما این دارو یکی از انواع داروهای اعتیادآور است که در صورت استفاده خودسرانه میتواند باعث ایجاد وابستگی های شدید در افراد گردد. نکته مهم این است که عوارض اعتیاد به این داروی مخدر با سایر انواع داروها و مواد مخدر کاملا متفاوت بوده و برای ترک آن نیاز است تا با استفاده از کمک‎های تخصصی و خدمات مشاوره روانشناسی و روان درمانی اقدام شود. زیرا قطع مصرف آن به صورت غیر اصولی و بدون نظارت متخصص اعتیاد می‌تواند عوارض مخربی را برای سلامت فرد ایجاد نماید. برخی از مهم ترین عوارض ایجاد شده توسط لورازپام عبارتند از:

  • سرگیجه
  • اختلالات خواب
  • اختلالات دیداری
  • اختلالات جنسی
  • عدم هماهنگی اعضای بدن
  • اختلالات و بیماری های گوارشی

ترک لورازپام نیاز به شرایط تخصصی و کمک های درمانی دارد و فرد حتما باید در کمپ ترک اعتیاد بستری شود، زیرا قطع مصرف غیر اصولی آن می تواند باعث تشنج و کما و یا حتی مرگ گردد. به همین دلیل لازم است تا افراد تحت نظارت متخصصین و روانشناسان اعتیاد در محیط درمانی بستری شده تا تمامی وضعیت ها و شرایط ناخواسته ترک اعتیاد به لورازپام تحت کنترل قرار گیرد. یکی از متداول‎ترین سوالاتی که بیماران در رابطه با ترک اعتیاد به لورازپام دارند، درباره مدت درمان می باشد که البته این زمان به میزان دوز مصرفی و طول عمر اعتیاد بستگی دارد که البته در افراد می‌تواند متفاوت باشد. این زمان پس از انجام تست‌های اولیه دقیق‌تر مشخص می گردد.

درمان اعتیاد به لورازپام

همانطور که می دانیم لورازپام یکی از انواع داروهای مخدر قوی است که بر روی سیستم عصبی مرکزی و عملکرد مغز تاثیرات مخرب بسیاری را تحمیل می‌کند. از طرف دیگر تاثیرات آسیب زای آن برروی مغز می‌تواند عوارض طولانی مدتی را ایجاد نماید، به همین دلیل برای داشتن یک ترک موفقیت آمیز و درمان و ترک لورازپام، لازم است به مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه نمایید تا تحت نظر روانشناس و مشاورین اعتیاد از برنامه دقیق درمانی بهره مند شوید.

درمان بستری لورازپام

اقامت میان مدت و بستری شدن در کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ برای ترک اعتیاد لورازپام، یکی از بهترین روش‎های درمانی می باشد که بیماران به وسیله آن می توانند از خدمات روان درمانی و مشاوره‎های فردی و گروهی و همچنین جلسات آموزشی برای درمان خود بهره مند شوند. با حضور در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ می‌توانید از کمک های تخصصی روان شناسان و متخصصین استفاده کرده و با وسوسه مصرف مجدد مقابله کنید.

ترک لورازپام

همانطور که توضیح دادیم داروی لورازپام دارای خاصیت‏های آرامبخشی و خواب آوری می باشد که می تواند تاثیرات مستقیمی بر روی سیستم عملکردی مغز و اعصاب وارد آورد. به همین دلیل برای دستیابی به یک ترک موفقیت آمیز لازم است تا به کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ به عنوان بهترین کمپ ترک اعتیاد کشور که تمامی مراحل درمانی در مراکز همکار آن، تحت نظارت روانشناسان و متخصصین اعتیاد انجام می پذیرد، بستری شوید تا از مراقبت های شبانه روزی و امکانات اقامتی و رفاهی استاندارد بهره مند گردید. همچنین باید توجه داشته باشید که طول درمان اعتیاد در ترک اعتیاد به لورازپام به فاکتورهای مختلفی همچون نوع و دوز ماده اعتیادآور و همچنین مدت زمان مصرف و مشکلات جسمی فرد بستگی دارد که پس از انجام مشاوره های اولیه مشخص خواهد شد.

خدمات درمان اعتیاد کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ

برای دریافت خدمات درمانی و اقامتی جهت ترک لورازپام و انواع مواد اعتیاد آور دیگر در یکی از مراکز همکار کمپ ترک اعتیاد اهواز و همچنین برای ترک انواع مواد مخدر می‎توانید به صورت میان مدت با استفاده از درمان سم زدایی تدریجی در یک یا چند دوره درمانی در مراکز اهواز کمپ بستری شده و تحت نظر متخصصین دوره های درمانی خود را سپری نمایید. درمان اعتیاد در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ با همکاری بهترین کمپ ترک اعتیاد کشور تحت نظارت متخصصین ترک اعتیاد روانشناسان و روانکاوان می باشد که با مراقبت های دائمی به انجام می رسد تا علاوه بر سلامتی جسمی مراجعه کنندگان افراد بتوانند نتایج قابل قبولی از ترک اعتیاد لورازپام خود را به دست آورند. مراکز همکار کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ با امکانات رفاهی و اقامتی استاندارد و مناسب آماده است تا به افراد کمک نماید. همچنین با ایجاد فضای درمانی مجزا برای بانوان با ارائه امکانات رفاهی ورزشی و درمانی شرایط اقامت قابل قبولی را برای مددجویان فراهم آورد.

تماس با ما

    5/5 - (1 امتیاز)