مشاوره بستری (رایگان) ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
تهران، شهریار، کرج، اهواز
شیراز، دزفول، شوشتر
پشتیبانی ۲۴/۷
۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
شنبه - ۵ شنبه: ۱۰.۰۰ - ۲۴.۰۰
جمعه : ۱۲.۰۰ - ۲۲.۰۰

خدمات مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ

با ارائه خدمات مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ، آنچه را که شما برای بهبودی و درمان اعتیاد نیاز دارید را در اختیارتان خواهیم گذاشت تا طعم رهایی از اعتیاد را بچشید.

خدمات مرکز ترک اعتیاد 5

خدمات مرکز ترک اعتیاد با درمان‌های روانشناختی

خدمات مرکز ترک اعتیاد 8
خدمات مرکز ترک اعتیاد 9
خدمات مرکز ترک اعتیاد 7
خدمات مرکز ترک اعتیاد 12
خدمات مرکز ترک اعتیاد 13
خدمات مرکز ترک اعتیاد 14
خدمات مرکز ترک اعتیاد 10

انجام سم زدایی زیر نظر متخصصین

در مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز کمپ افراد مبتلا به اعتیاد با نظارت دقیق روانشناسان و متخصصین اعتیاد دوران سم زدایی فیزیکی را با موفقیت و آرامش سپری خواهند کرد و آمادگی لازم برای بهبودی از اعتیاد را خواهند یافت.

landing-icon-4

خدمات مرکز ترک اعتیاد و درمان اعتیاد بر پایه اصول علمی و تخصصی

خدمات مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ شامل انواع خدمات درمانی تحت نظارت دقیق متخصصین اعتیاد در مراکز درمان اعتیاد ارائه می شود.

خدمات مرکز ترک اعتیاد 15
خدمات مرکز ترک اعتیاد 16
خدمات مرکز ترک اعتیاد 17

با همکاری بهترین مراکز ترک اعتیاد

خدمات مرکز ترک اعتیاد 26

روش درمان بستری

یکی از روش‌های درمان اعتیاد در مرکز ترک اعتیاد اهواز روش بستری میان مدت در یکی از مراکز همکار است.

خدمات مرکز ترک اعتیاد 25

ترک اعتیاد در منزل

افرادی که شرایط بستری شدن در مرکز درمان اعتیاد را ندارند می توانند با کمک مشاورین در خانه اقدام به ترک نمایند.

خدمات مرکز ترک اعتیاد 24

مشاوره فردی

در مرکز درمان جلسات مشاوره فردی به صورت تخصصی شامل رواندرمانی و روانکاوی اعتیاد برگزار می شود.

خدمات مرکز ترک اعتیاد 24

درمان‌های گروهی

در مراکز همکار اهواز کمپ جلسات درمان گروهی به صورت منظم برای مددجویان برگزار می شود.

خدمات مرکز ترک اعتیاد 23

مهارت‌های زندگی

در مراکز اهواز کمپ جلسات آموزش مهارت‌های زندگی برای مددجویان به صورت فردی و گروهی برگزار می شود.

خدمات مرکز ترک اعتیاد 22

روانکاوی اعتیاد

یکی از مهمترین فاکتورها در روند درمان افراد از اعتیاد فعال دریافت کمکهای تخصصی و روانکاوی اعتیاد است.

Inpatient counseling 1

دریافت خدمات مرکز اهواز کمپ

خدمات مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ به صورت شبانه روزی در بخش‌های مختلف همچون سم زدایی و درمان اعتیاد که شامل روان درمانی و روانکاوی اعتیاد است، در حال ارائه می باشد. این مرکز ترک اعتیاد خدمات آموزشی مورد نیاز مددجویان اعتیاد را در زمینه بهبودی و درمان اعتیاد به مقیمان مرکز ارائه می دهد. در حقیقت این مجموعه درمانی با استفاده از روش های نوین و کاملا علمی و استاندارد جهت بهبودی و درمان بیماران اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر فعالیت دارد.

کمپ ترک اعتیاد اهواز با همکاری مراکز ترک اعتیاد که دارای کادری مجرب و حرفه ای هستند، تمام تلاش خود را به کار خواهد گرفت تا شرایطی را ایجاد نماید تا افراد بتوانند به بهبودی خود دست یابند. در کنار آنها خانواده‌ها با آرامش و تمرکز بیشتر و با استفاده از تخصص مشاورین ترک اعتیاد به روند درمان افراد بیمار خود کمک نمایند و طعم رهایی را بچشند.

معرفی خدمات مرکز ترک اعتیاد مرکز اهواز کمپ

همانطور که توضیح داده شد، درمان اعتیاد دارای مراحل و اجزای مختلفی است که افراد برای موفقیت در آن لازم است تا این مراحل را با دقت و تحت نظر متخصصین سپری نمایند. فرایند ترک اعتیاد پدیده‌ای پیچیده و ترکیبی است و از اجزاء مختلفی تشکیل شده است. به هیچ وجه نمی‌توان گفت که ترک اعتیاد تنها از طریق یک روش امکان پذیر است، بلکه نیاز به تخصص و تجربه در زمینه های مختلف روانشناختی و روان درمانی و همچنین علم پزشکی دارد، اگر این اجزا به خوبی مورد توجه قرار نگیرند نتایج مثبتی حاصل نخواهد شد. در همین رابطه بخشی از مهمترین خدمات ما عبارت است از :

 • ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر به صورت بستری کوتاه مدت یا بلند مدت
 • ترک اعتیاد سرپایی و درمان خصوصی در منزل
 • ارائه خدمات مشاوره روانشناسی و روان درمانی در زمینه خانواده و اعتیاد
 • ارائه خدمات آموزشی مهارت‌های زندگی و ارتباطی به بیماران و خانواده ها
 • خدمات آموزش کارگاه‎های دوازده قدم و خودشناسی
 • سم زدایی با کمک متخصصین ترک اعتیاد

مراکز همکار؛ خدمات مرکز ترک اعتیاد

خدمات ترک اعتیاد اهواز به صورت گروهی و فردی و در اشکال مختلف میان مدت و یا سرپایی به بیماران اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر ارائه می گردد. مراکز همکار کمپ ترک اعتیاد اهواز به شکل مراکز درمان بستری میان‌مدت می‎باشند که افراد را در دوره‌های مختلف درمانی بستری کرده و انواع خدمات درمانی را به آنها ارائه می دهند. از طرف دیگر این مراکز درمانی در شهرهای مختلف کشورمان مشغول فعالیت هستند که برخی از مهمترین این شهرها عبارتند از :

 • تهران
 • کرج
 • شهریار
 • اهواز
 • آبادان
 • خرمشهر
 • دزفول
 • شیراز
 • اصفهان
 • امیدیه
 • آغاجاری
 • ایذه
 • بهبهان

از سوی دیگر ارائه خدمات درمان سرپایی به صورت جلسات مشاوره رواشناسی تلفنی و مشاوره آنلاین رایگان در منزل، امکان ارائه خدمات ترک اعتیاد را در هر شهر و کشوری محیا می کند، زیرا جلسات درمان اعتیاد به صورت مشاوره‌ای و آنلاین هستند و افراد می‌توانند با مشاورین و متخصصین اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز به صورت مستقیم ارتباط داشته باشند.

مهمترین خدمات مرکز ترک اعتیاد

در این بخش به معرفی خدمات مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ خواهیم پرداخت تا شما را با جزئیات بیشتر آن آشنا کنیم. همانطور که پیشتر توضیح داده شد، روند درمان افراد معتاد شامل بخش های مختلف روحی، روانی و عاطفی است و فرد برای درمان کامل لازم است تا علاوه بر درمان های جسمی و سم زدایی فیزیکی، مراحل درمانی دیگری را زیر نظر متخصصین دریافت نماید. در همین رابطه مراکز همکار مرکز ترک اعتیاد اهواز در شهرهای مختلف مانند تهران و اهواز آماده خدمت‌ رسانی به بیماران و مددجویان گرامی می باشد.

خدمات درمان اعتیاد

فرایند ترک اعتیاد شامل چند بخش مختلف می باشد که مهمترین آنها عبارتند از:

خدمات روانشناسی مرکز درمان اعتیاد

یکی از مهمترین اجزاء درمان اعتیاد، مربوط به مسائل روانشناختی و روان درمانی است که افراد مبتلا به اعتیاد و سوء مصرف مواد مخدر به آن نیازمندند. می توان گفت بدون استفاده از این بخش از خدمات ترک اعتیاد اهواز کمپ، روند درمان فرد ناقص مانده و شخص نمی تواند ترک موفقیت‌آمیزی را تجربه نماید و در ترک باقی بماند.

در چنین شرایطی لازم است بدانیم بخشی از خدمات مرکز ترک اعتیاد که در مرکز ترک اعتیاد به خوبی مورد توجه قرار می گیرد، بخش خدمات روانشناسی و ارائه جلسات روان درمانی و روانکاوی اعتیاد می باشد که فرد می تواند به کمک آن روند درمان موفقی را تجربه نماید و از بازگشت به اعتیاد تا حد زیادی جلوگیری به عمل آورد. برخی از خدمات روانشناسی مرکز ترک اعتیاد اهواز عبارت است از :

 • ارائه جلسات روانشناسی فردی و گروهی
 • ارائه خدمات روانشناسی برای خانواده ها
 • برگزاری جلسات خودشناسی و اعتیاد شناسی
 • برگزاری جلسات مشاوره فردی و گروهی به مددجویان و خانواده ها

خدمات مرکز ترک اعتیاد؛ آموزش مهارت های زندگی

یکی از مهمترین خدمات ترک اعتیاد ارائه آموزش های تخصصی مهارتهای زندگی و همچنین برگزاری جلسات مهارت های ارتباطی و علوم موفقیت و خودشناسی است که افراد پس از طی کردن مراحل اولیه درمان اعتیاد به شدت به آن نیاز دارند. افراد مبتلا به اعتیاد پس از سالها مصرف مواد مخدر و درگیری با چالش‌های مربوط به این بیماری پس از قطع مصرف، باید برای رویارویی با زندگی واقعی، آموزشهای استانداردی در رابطه با مهارت های زندگی و ارتباطی را دریافت کنند.

این آموزش ها یکی از مهمترین خدمات مرکز ترک اعتیاد  می باشد که می تواند به افراد کمک کند تا از سردرگمی پس از ترک اعتیاد رهایی یابند و ابزارهای لازم را در اختیار ایشان قرار می‌دهد تا بتوانند با چالش های زندگی روزمره پس از ترک اعتیاد روبرو شده و در نتیجه آن از عوامل عاطفی و روانی بازگشت به اعتیاد به خوبی جلوگیری به عمل آورند و با قدرت به زندگی بدون مصرف مواد ادامه دهند.

5/5 - (6 امتیاز)