مشاوره آنلاین

خدمات مشاوره آنلاین رایگان

عزیزان و همراهان ارجمند :

برای دریافت مشاوره آنلاین رایگان می توانید از طریق این صفحه سوالات خود را با مشاورین مرکز ترک اعتیاد در میان بگذارید تا در اسرع وقت پاسخ شما را به صورت کاملا رایگان بدهند.

دقت بفرمایید که تمامی مشاوره ها تنها از این طریق رایگان است و برای مشاوره های تلفنی و حضوری هزینه دریافت می گردد.

  نحوه ارسال پاسخ مشاوره رایگان

  عزیزان و همراهان ارجمند لطفا پس از ارسال سوال یا مطلب خود برای دریافت پاسخ به همین صفحه مراجعه فرمایید تا بتوانید پاسخ مشاور مرکز ترک اعتیاد را دریافت نمایید.

   

  مزایای مشاوره آنلاین رایگان

  این روش مشاوره ترک اعتیاد می تواند به افرادی که دارای محدودیت دسترسی برای دریافت کمک در زمینه ترک اعتیاد هستند کمک نماید تا از راهنمایی های مشاورین و متخصصین بهره مند گردند. افراد به وسیله این روش می توانند به راحتی و بدون هیچ مشکلی سوال خود را به صورت کاملا ناشناس مطرح نمایند و پاسخ خود را دریافت نمایند.

   

  مرکز ترک اعتیاد اهواز : مشاوره رایگان چیست و چگونه می‌تواند بر افراد تاثیر بگذارد؟ مشاوره رایگان تلفنی چطور می تواند به افراد کمک نماید و راهنمایی کند؟ برای دریافت مشاوره رایگان چه باید کرد و چگونه می‌توان از آن استفاده نمود؟

  کمپ ترک اعتیاد اهواز با جمع‌آوری اطلاعات دقیقی در رابطه با موضوع مشاوره رایگان سعی کرده تا مطالب مهمی را در این رابطه در اختیار شما همراهان ارجمند قرار دهد. اگر تمایل دارید در این رابطه بیشتر بدانید لطفاً ما را تا انتهای مقاله مدت همراهی بفرمایید و در انتهای آن ما را از نظرات و پیشنهادات تان مطلع بفرمایید.

  مشاوره رایگان در مرکز ترک اعتیاد اهواز به صورت فرم تماس در اختیار مراجعان و همراهان این مرکز قرار داده شده است. افراد از طریق این روش مشاوره می توانند جواب سوالات خود به صورت غیر مستقیم و از طریق اینترنت دریافت کنند. همانطور که می دانیم این روش مشاوره امروزه مورد استقبال بسیاری از درخواست کنندگان قرار گرفته و توانسته مشکلات بسیاری از افراد را در زمانی کوتاه برطرف نماید.

  زندگی در دنیای مدرن، فشارها و سختی های بی شماری را به افراد وارد می‌کند. از طرف دیگر دغدغه های زندگی شخصی و کاری به افراد اجازه نمی دهد که مسائلی که آنها را آزار می‌دهد را با کسی مطرح نمایند یا حتی به دفاتر مشاوره مراجعه کنند، از این رو مشاوره های رایگان در این بین می‌تواند بهترین کمک و خدمت را به افراد ارائه دهد.

  مفهوم مشاوره رایگان

  این نوع از مشاوره یکی از پدیده های جدید در علم روانشناسی است که از راه دور به شکل چت کردن، تماس ویدیویی، ایمیل و یا تلفن صورت می گیرد. اما این نوع مشاوره به دلیل صرفه جویی در زمان و وقت افراد می تواند بسیار کارآمد و مفید باشد.

  مزایای مشاوره رایگان

  مشاوره تلفنی در مورد موضوعات مختلف روانشناسی اعتیاد و خانواده به افراد کمک می‌کند تا با بهترین تکنیک ها و خلاقانه ترین متد ها برای رفع مشکلات خود اقدام کنند، اما برخی از مهمترین فواید این گونه از مشاوره ها عبارتند از :

  • در دسترس بودن
  • کمک به افراد دچار اختلال هراس
  • کاهش روند درمان
  • دامنه گسترده خدماتی
  • کمک به رفع احساس شرمساری
  • حرفه‌ای بودن

  در ادامه به تشریح و توضیح هر کدام از این فاکتورها خواهیم پرداخت تا شما را به آنها بیشتر آشنا کنیم.

  همیشه در دسترس بودن

  مشاوره های رایگان از طریق وب سایت مرکز ترک اعتیاد اهواز به شکل اینترنتی انجام می‌گیرد، می‌تواند کمک زیادی به افراد کند و فرد با یک کلیک ساده می تواند از طریق اینترنت از خدمات مشاوره رایگان مرکز برخوردار گردد. در این روش افراد از مشاور سوالات خود را به صورت آنلاین و یا آفلاین پرسیده و به صورت رایگان پاسخ خود را بر روی سایت و از طریق تلفن دریافت می‌کنند.

  کمک به اختلال هراس

  برخی از افراد به دلیل وجود اختلالات شخصیتی و روانی نمی‌توانند به راحتی از منزل خارج شده و برای دریافت مشاوره حضوری به مطب های روانشناسی یا مراکز درمانی مراجعه کنند. در نتیجه تحقیقات ثابت کرده که اثربخشی مشاوره های رایگان که از طریق اینترنت انجام می‌شود می‌تواند به همان میزان مراجعات حضوری کمک کرده و موثر باشد. از این رو افرادی که از بیماری هراس رنج می برند می توانند به راحتی از مشاوره‌های مورد نظر خود استفاده کرده و با کمترین استرس کمک‌های خود را در زمینه مشاوره تلفنی دریافت نمایند.

  مشاوره رایگان | کاهش روند درمان

  همانطور که پیشتر توضیح داده شد، مشاوره رایگان به همان میزان مشاوره های حضوری می تواند به درمان افراد کمک نماید، از طرف دیگر افراد با صرف کمترین هزینه و وقت می توانند در سریع ترین زمان ممکن مشاوره های خود را دریافت کرده و طول درمان خود را به میزان زیادی کاهش دهند.

  دامنه گسترده خدماتی

  مشاوره های اینترنتی و رایگان دامنه گسترده ای را برای ارائه خدمات در اختیار افراد می‌گذارند. در نتیجه شما می توانید در هر زمینه ای که نیازمند مشاوره هستید به راحتی در منزل با موبایل و یا از طریق تماس تلفنی و اینترنت از مشاوره های رایگان و آنلاین استفاده نمایید.

  رفع احساس شمساری

  برخی افراد از مراجعه حضوری و رودررو دچار احساس شرمساری و خجالت می شوند و همین مسئله باعث می‌شود تا از دریافت کمک باز بمانند. از این رو مشاوره های رایگان به افراد کمک می کند که بدون حضور شخصی و در نهایت گمنامی از طریق فرم ارسال اطلاعات مشاوره‌های لازم را دریافت نمایند و این موضوع برای افرادی که دائم احساس شرمساری می‌کنند، می‌تواند بسیار موثر و مفید باشد.

  حرفه ای بودن مشاوره رایگان

  بسیاری از افراد به دنبال یافتن مشاوره های حرفه ای هستند. اما باید بدانید مشاوره های رایگان کمپ ترک اعتیاد اهواز توسط کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای انجام می‌پذیرد و اعتبار این نوع از مشاوره ها به همان میزان مشاوره حضوری است و افراد می توانند بدون نگرانی از خدمات آن استفاده نمایند.

  مشاوره رایگان برای چه کسانی مناسب نیست؟

  افرادی که دچار اختلالات روانی شدیدی هستند و نیازمند حضور در مطب و مشاوره حضوری هستند نمی‌توانند از این گونه مشاوره ها استفاده نمایند. اما مهمترین افرادی که نمی‌توانند از مشاوره استفاده کنند عبارتند از :

  • آن‌هایی که دچار اسکیزوفرنی هستند.
  • افرادی که سابقه خودکشی دارند.
  • کسانی که دارو مصرف می‌کنند و نیازمند معاینه جسمی توسط روانپزشک هستند.

  موثر بودن مشاوره رایگان

  بسیاری اوقات این سوال پیش می‌آید که آیا مشاوره رایگان می‌توانند مفید باشند؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت که بر اساس تحقیقات انجام شده توسط محققان، افراد از مشاوره آنلاین همان نتایج را می‌گیرند که از مشاوره حضوری دریافت کرده‌اند و این مشاوره های آنلاین بسیار موثر واقع شده است. از این رو می توانید به راحتی به این سبک مشاوره ها اعتماد کرده و کمک های مورد نیاز خود را در زمینه مشکلات و مسائل روانی و فکری در زمان در زمان کوتاهی دریافت نمایید.

  چرا مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز

  مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در زمینه های اعتیاد و خانواده سعی کرده تا خدمات ارزنده ای را در این مرکز ارائه نماید. همچنین این مرکز با گردهم آوری جمعی از متخصصین و مشاورین اعتیاد خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز که با استفاده از ابزارهایی چون تلفن و اینترنت به مراجعان این امکان را می دهد تا در کمترین زمان و در هر موقع از روز با بهترین متخصصان در زمینه های مربوطه ارتباط برقرار کنند.

  کلام آخر

  به طور کلی امروزه با افزایش فشارهای روانی و استرس های روزمره بسیاری از افراد به کمکهای تخصصی نیاز دارند تا خدمات مشاوره روانشناسی را در زمینه‌های مختلف اعتیاد و خانواده دریافت نمایند. اما مسائل مالی و اقتصادی بخش مهمی از نگرانی‌های افراد را تشکیل می‌دهند و صرفاً به دلایل مالی از گرفتن این کمک‌ها صرف نظر می‌کنند. اما این در حالی است که می‌توان از مشاوره رایگان استفاده کرد زیرا این نوع مشاوره ها یا هیچ هزینه ای نخواهد داشت یا با هزینه بسیار ناچیز به افراد کمک خواهد گرفت.

  عزیزان و همراهان ارجمند برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان در زمینه بستری نمودن فرد معتاد در یکی از مراکز همکار بهترین کمپ ترک اعتیاد اهواز و همچنین مشاوره تلفنی ترک اعتیاد در منزل لطفاً با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

  سرفراز باشید ...

  (38) دیدگاه

  1. حسین دانشور
   6 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : ترک آمپول پتیدین
   پیام اصلی فرم تماس : سلام وقتتون بخیر ببخشید برای ترک آمپول پتیدین میشه راه در مانش در خانه باشه برای فردی که دورز 75تا میزنه ممنون میشم اگه جواب بدید بدون اینکه بستری در مرکز ترک اعتیاد یا بیمارستان راه در مان در خانه وجود دارید

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    6 آذر 1400

    با درود
    همانطور که در مقاله پتیدین توضیح دادیم این دارو یکی از انواع مواد اعتیاد آور پر قدرت با ایجاد وابستگی بالاست. برای قطع مصرف این ماده به هیچ وجه نمی توان بدون نظارت متخصصین اعتیاد و دریافت خدمات مشاوره روانشناختی اقدام کرد. در همین رابطه و برای دریافت کمک های تخصصی بیشتر لطفا با مشاورین ارشد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید. پیروز باشید …

  2. امیر بیات
   3 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : علائم بعد از ترک
   پیام اصلی فرم تماس : سلام و عرض ادب
   بنده الان ۴۰ روزه تریاکو ترک کردم روزی ۶ گرم مصرف داشتم،تقریبا حالم خوبه منتهی موقع غذا خوردن وحشتناک عرق میکنم ،کل سرو صورتم خیس میشه و شبام پا درد دارم ممنون میشم راهنمایی کنید،

   • روانشناس مرکز اهواز کمپ
    3 آذر 1400

    با درود
    برای تلاش و پشتکارتان بسیار خوشحالیم. دردهایی که شما پس از قطع مصرف مواد مخدر با آن روبرو می شوید، دردهای روان تنی هستند و جزو عوامل عاطفی و روانی بازگشت به اعتیاد قرار می گیرند. برای توقف و بهبود دردهای عاطفی و روانی باید حتما از کمک های تخصصی و روان درمانی و روانکاوی استفاده کنید. در غیر اینصورت اعتیاد شما متوقف نخواهد شد. برای دریافت کمک های بیشتر و اخذ مشاوره روانشناسی با مشاورین ما تماس بگیرید.
    موفق باشید …

  3. فاطمه کریمی
   2 آذر 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد همسرم بعضی شبا مصرف میکنه شیره
   پیام اصلی فرم تماس : اعتیاد همسرم و چگونه برخورد کنم ک ترک کنه خیلی برام عذاب اوره

   • روانشناس مرکز اهواز کمپ
    2 آذر 1400

    با درود
    متاسفانه شما نمی تونید همسرتون رو مجبور کنید. چون مصرف مواد مخدری مانند شیره به قدری نیروی کاذب در ایشان ایجاد می کند که سخنان شما تقریبا بی اثر خواهد ماند. به همین دلیل بهتر است از خدمات مشاوره روانشناسی ما استفاده کنید و از تجربه و تخصص روانشناسان مرکز بهره مند شوید.
    برای دریافت مشاوره های بیشتر از طریق صفحه مشاوره روانشناسی اقدام کنید.

  4. زهرا عیدی زاده
   28 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : استرس واضطراب
   پیام اصلی فرم تماس : من قرص آلپرازولام میخورم میخوام قط کنم

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    28 آبان 1400

    با درود
    دوست گرامی، پیشتر برای شما توضیح دادیم که برای ترک اعتیاد قرص آلپرازولام حتما باید از مشاورین و متخصصین اعتیاد کمک بگیرید. با مشاورین تماس بگیرید و از دوره های درمانی متخصصین ما استفاده کنید. پیروز باشید …

  5. مسلم رمضان نیا
   28 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد به ۱۰سال تریاک و ۳ ماه شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : من الان دوروزه نه تریاک نه شیشه هیچکدومو نمیکشم ومتادون میخورم. غذام خوبه. خوابم خوبه. فقط سرم سنگینه وگیجم. دست وبدنم بی حسه. یه دارویی بفرمایید که بدونم به کارهام برسم. لطف میکنید.

   • مشاور مرکز اهواز کمپ
    28 آبان 1400

    با درود
    دوست گرامی به شما برای تلاشتان تبریک می گوئیم. ولی باید بدانید بهبودی از اعتیاد یک روند پیچیده است که حتما باید برای موفقیت در آن از کمک های متخصصین اعتیاد کمک گرفته شود. شما با این روشی که در پیش گرفته اید یک ماده شبه افیونی قوی را با مواد مخدر خود جایگزین کرده اید، اما متاسفانه درگیر اعتیاد جدیدی خواهید شد. اگر تمایل دارید به روش صحیح اعتیاد را در زندگیتان ریشه کن کنید باید از متخصصین و روانشناسان مرکز ترک اعتیاد اهواز کمک بگیرید. در همین رابطه پیشنهاد ما این است با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتر را در اختیارتان بگذارند.
    پیروز باشید …

  6. زهرا عیدی زاده
   28 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک قرص الپرازولام
   پیام اصلی فرم تماس : خواهش میکنم کمکم کنید انقدر استرس اضطراب دارم که خواب ندارن

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    28 آبان 1400

    با درود
    همانطور که در مقاله قرص آلپرازولام توضیح داده شد، این دارو یکی از انواع داروهای اعتیاد آور است و قدرت ایجاد وابستگی های شدید روانی و فکری را دارد. ضمنا برای قطع مصرف آن نمی توانید به صورت خودسرانه اقدام کنید و برای ترک این داروی اعتیادآور حتما باید از مشاورین اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمک بگیرید.
    پیشنهاد ما این است برای دریافت مشاوره روانشناسی با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید.
    تندرست باشید …

  7. بی نام ناشناس
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : تریاک
   پیام اصلی فرم تماس : سلام میخواستم بپرسم که آدم میتونه تریاک رو بخوره ؟ ( برای مصرف ) یا اینکه تریاکو نمیخورن ؟ میشه جواب بدین

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    27 آبان 1400

    ما در این مرکز، روش رهایی و درمان از اعتیاد را آموزش می دهیم. بهتر است به جای یادگیری روش های مصرف مواد مخدر به دنبال راه رهایی از اعتیاد باشید. موفق باشید…

  8. ممد عظیمی
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک مواد مخدر
   پیام اصلی فرم تماس : من ۵ساله شرو به کشیدن مواد های مخدری مثل گل و حشیش و اینا کردم و تصمیم گرفتم ترک کنم امیدوارم کاری ازتون بربیاد

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    27 آبان 1400

    با سلام
    در پاسخ به گفته شما باید بدانید که از هیچ کس کاری بر نخواهد آمد تا زمانی که شما برای بهبودی و درمان خود از اعتیاد فعال مصمم شوید. انگیزه و پشتکار فرد مبتلا به اعتیاد یگانه ابزار رهایی است. در این مسیر متخصصین اعتیاد تنها در کنار شما خواهند بود و رهنمون های لازم را در اختیارتان خواهند گذاشت. سربلند باشید…

  9. یوسف سلیمی پور
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ازمایش
   پیام اصلی فرم تماس : با سلام حالا جواب این سوال میخوام آزمایش گرفتن واسه کارت سلامت دربهداشت یعنی ربطه داره با مواد منظورم اگه مواد بکشی تو این ازمایش معلومه

   • مشاور ارشد مرکز درمان اعتیاد
    27 آبان 1400

    با درود
    بستگی به نوع آزمایش دارد و ما از آن کاملا بی اطلاع هستیم. موفق باشید …

  10. امین حسن پور
   27 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک متادون
   پیام اصلی فرم تماس : سلام بنده ۵ سال متادون مصرف میکردم الان ۲۱ روز است شربت اپیوم میخورم خیلی عصبی شدم وشب ها خواب نمیروم ممنون میشم راهنمایی کنید

   • مشاور ارشد مرکز ترک اعتیاد
    27 آبان 1400

    با درود
    شما تنها ماده مصرفی خود را تغییر داده اید و به شکل فعال با بیماری اعتیاد روبرو هستید. اعتیاد به مواد مخدر با جایگزینی قابل مهار و درمان نیست. برای موفقیت در ترک اعتیاد باید از متخصصین اعتیاد کمک بگیرید و به دنبال راه حل های صحیح و استاندارد درمانی باشید. در همین رابطه برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.
    پیروز باشید …

  11. محمد هلیچی
   24 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : توهم
   پیام اصلی فرم تماس : فرد مبتلا به اعیتاد حشیش از ورود به خانه خویش متنفره و از هوشیاری خود را از دس داده

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    24 آبان 1400

    با درود
    برای دریافت کمک های بیشتر باید با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید. بیمار شما نیاز به بستری در یک مرکز تخصصی ترک اعتیاد دارد که تحت نظر متخصصین قرار بگیرد.
    تندرست باشید …

  12. صدیقه محمودی
   23 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : بااعتیاد همسرم چکار کنم
   پیام اصلی فرم تماس : دیگه تحمل زندگی باهاش ندارم😢

   • مشاور ترک اعتیاد
    23 آبان 1400

    با سلام
    برای اعتیاد همسرتان حتما باید از کمک‎های تخصصی مشاورین و روانشناسان مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ کمک بگیرید. بیماری اعتیاد یک بیماری و ناخوشی چندوجهی است که افراد برای رهایی از آن نیاز به کمک های روانشناختی و آموزشی بسیاری دارند.
    برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.

  13. محمدی
   23 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک تریاک وشیره درخانه
   پیام اصلی فرم تماس : کمک میخواهم

   • مشاور ترک اعتیاد
    23 آبان 1400

    با درود
    برای ترک اعتیاد ماده مخدر تریاک باید از کمک های تخصصی مشاورین ترک اعتیاد استفاده کنید. برای این منظور لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.
    پیروز باشید …

  14. رستا زارع
   18 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد به شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : من سه ساله ازدواج کردم و الان شوهرم پنج ماه میشه شیشه مصرف می‌کنه چه جوری کمکش کنم ترک کنه

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    18 آبان 1400

    با سلام
    متاسفانه شما هیچ کمکی به همسرتان نمی توانید بکنید. بهترین و موثرترین کمک شما تشویق ایشان به دریافت کمک های تخصصی از متخصصین و مشاورین اعتیاد است. در غیر اینصورت باید بدانید که اعتیاد به مواد محرک بسیار پیچیده و خطرناک است و ممکن است با نتایج ناگواری روبرو شوید.
    سرفراز باشید …

  15. رضا یوسفی
   17 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : بی خوابی بعد ترک اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : سلام خسته نباشید من پنج روزه پاکم حدود ۲ ماه و نیم شیره مصرف میکردم(خوراکی) الان تنها مشکلم خوابه ساعت ۱۲ شب میخابم حدود ساعت ۳ یا ۴ بیدار میشم دیگه خابم‌نمیبره خواستم بدونم دارویی هس ک گیاهی یا اعتیاد آور نباشه واسه خوب بخورم

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    18 آبان 1400

    با درود
    برای موفقیت در ترک اعتیاد به مواد مخدر لازم است تا از کمک های تخصصی بهره مند شوید. هر فرد مبتلا به اعتیاد که بدون دریافت مشاوره های تخصصی اقدام به ترک می کند، با چالش هایی روبرو خواهد شد که روند بهبودی و ترک او را به مخاطره خواهند انداخت. در نتیجه برای داشت یک ترک موفقیت آمیر لازم است از کمک های متخصصین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ بهره مند گردید.
    پیروز باشید

  16. محمدرضا
   17 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : چجوری جواب ازمایشو منفی کنم

   • مشاور مرکز درمان اعتیاد
    17 آبان 1400

    با سلام
    پیشنهاد ما به شما این است که بجای دنبال کردن روش های فرار از واقعیت اعتیاد به دنبال روش های درمان اعتیاد باشید و خود و زندگیتان را نجات دهید.
    برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید. تندرست باشید …

  17. امین سمیعی
   16 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک مصرف گل
   پیام اصلی فرم تماس : برای ترک مصرف گل مشاوره میخواستم

   • مشاور مرکز درمان اعتیاد
    16 آبان 1400

    با سلام
    دوست عزیز برای ترک اعتیاد به انواع مواد محرک باید حتما شرح حال دقیقی در دسترس باشد. بدون اطلاعات دقیق مانند سن، میزان مصرف و همچنین شرایط دیگر امکان راهنمایی دقیق برای شما وجود ندارد. لطفا مجددا در مورد سنتان، میران مصرف و همچنین نوع دقیق موادی که مصرف می کنید توضیح دهید تا راهنمایی های بیشتری دریافت نمایید.
    سربلند باشید …

  18. محمدحسین قلندری
   16 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک اعتیاد روز 10
   پیام اصلی فرم تماس : بی خوابی بدن درد اضطراب و بی حوصلگی دارم

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    16 آبان 1400

    با درود
    برای تصمیم تان بسیار خوشحالیم و آرزوی موفقیت برایتان داریم. اما دردهایی که در حال تجربه آن هستید اصطلاحا دردهای روان تنی می باشد. این دردها ریشه روانی و عاطفی دارد و به عوامل بازگشت به اعتیاد مشهور هستند. برای موفقیت در ترک اعتیادتان باید از متخصصین درمان اعتیاد کمک بگیرید.
    برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید.
    پیروز باشید…

  19. مهدی محمدی
   14 آبان 1400

   موضوع فرم تماس : ترک متادون
   پیام اصلی فرم تماس : سلام وقتتون بخیر خسته نباشید عرض میکنم من برای ترک ترامادول میخام بدون چکار کنم این رو از زندگیم دور کنم خواهصا یه راهنمایی خوب بکنید

   • مشاور مرکز ترک اعتیاد
    14 آبان 1400

    با درود.
    برای ترک اعتیاد ترامادول حتما باید از مشاورین و متخصصین اعتیاد کمک بگیرید. در غیر اینصورت شانس زیادی نخواهید داشت. پیروز باشید