مشاوره بستری (رایگان) ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
تهران، شهریار، کرج، اهواز
شیراز، دزفول، شوشتر
پشتیبانی ۲۴/۷
۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱
شنبه - ۵ شنبه: ۱۰.۰۰ - ۲۴.۰۰
جمعه : ۱۲.۰۰ - ۲۲.۰۰
جدول قیمت ها

دریافت خدمات مشاوره تلفنی

در هر شهر یا کشوری که هستید می توانید وقت مشاوره تلفنی رزرو کنید و از طریق روش‌های مختلف موجود در مرکز روانشناسی اهواز کمپ با متخصص و روانشناس خود ارتباط برقرار کنید.

مشاوره تلفنی

۲۰۰
هزار تومان

زمان مکالمه ۲۰ دقیقه

تضمین کیفیت مشاوره

ارائه مشاوره تخصصی

بازگشت هزینه در صورت عدم دریافت مشاوره

مشاوره تلفنی

۳۰۰
هزار تومان

زمان مکالمه ۴۰ دقیقه

تضمین کیفیت مشاوره

ارائه مشاوره تخصصی اعتیاد

بازگشت وجه در صورت عدم دریافت مشاوره

 

مشاوره تلفنی

۴۵۰
هزار تومان

زمان جلسه ۶۰ دقیقه

تضمین کیفیت

ارائه خدمات مشاوره

بازگشت وجه در صورت عدم دریافت جلسه

انواع خدمات مشاوره

مشاوره تلفنی روانشناسی

مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز کمپ به شما کمک می کند تا با صرف کمترین وقت و هزینه، مشکلات و مسائل خود را بررسی و راه حلی درست و متناسب با مسئله خود را از مشاورین ترک اعتیاد دریافت کنید. خدمات مرکز اهواز کمپ بصورت مشاوره تلفنی، مشاوره حضوری و کارگاه های 12 گانه بهبودی ارائه می گردد.

In-person-consultation-1

مشاوره حضوری

برای درخواست وقت مشاوره حضوری می توانید از این طریق اقدام فرمایید و با مشاور اعتیاد خود گفتگو کنید.

خدمات روانشناسی 3

کارگاه‌های روانشناسی

با شرکت در کارگاه‌های روانشناسی می توانید دیدگاه‌های مفیدی در رابطه با مهارت‌های زندگی پیدا کنید.

خدمات مشاوره تلفنی دارای چه مزایا و معایبی می باشد؟ برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی چه باید کرد؟ آیا مشاوره روانشناسی تلفنی به حل مسائل و مشکلات افراد کمک می کند؟

بوجود آمدن اختلالات عاطفی و رفتاری که در نتیجه مشکلات عدیده و متنوع و البته پیش بینی نشده در زندگی برای افراد پیش می آید، لزوم استفاده از خدمات مشاوره تلفنی را بیش از پیش برجسته کرده است. مشکلاتی مانند وضعیت‌های روحی و روانی آزاردهنده مانند از دست دادن عزیزان، افسردگی، طلاق والدین و انواع اختلالات و ضربه های روحی و همچنین اعتیاد، باعث شده تا در دنیای مدرن امروز افراد نیاز دوچندان به دریافت کمک های تخصصی و دریافت مشاوره های روانشناسی پیدا کنند.

در چنین وضعیتی افراد برای آنکه بتوانند کیفیت زندگی خود را ارتقا بخشیده و با مشکلات و ناراحتی های درونی خود روبرو شوند و آنها را مرتفع سازند، نیاز به کمک های تخصصی و دریافت مشاوره روانشناسی دارند، تا از طریق افراد متخصص بتوانند دردهای درونی و عاطفی خود را تسکین داده و برای مشکلات خود راه حلی مناسب و کارسازی پیدا کنند. علاوه بر آن از مشکلات ثانویه مانند اعتیاد به داروها و مواد مخدر دیگر و مشکلاتی که در این زمینه ها گریبانگیر افراد می شود، دور شوند.

همانطور که می دانیم، در طی سالیان اخیر به دلیل شرایطی که به دلیل پاندمی و مشکلات دیگر و همچنین پیشرفت تکنولوژی و اینترنت به وجود آمده است، روشهای جدید در دریافت خدمات مشاوره تلفنی از متخصصین از طریق تلفن و اینترنت بسیار رشد کرده و طرفداران زیادی را به دلیل کاهش چشمگیر هزینه ها، انرژی و وقت به خود جلب کرده است.

در همین رابطه دریافت مشاوره روانشناسی توانسته نتایج درخشانی را به افراد ارائه نماید و به آنها کمک کند تا مشکلات خود را برطرف نمایند.

مزایای دریافت خدمات مشاوره تلفنی 

همانطور که در مقاله مشاوره روانشناسی تلفنی توضیح داده شده، استفاده از مشاوره تلفنی می تواند مزایای بسیاری برای مراجع و مددجویان داشته باشد که برخی از مهمترین آنها عبارتند از :

 • راحتی و در دسترس بودن
 • هزینه های بسیار کمتر
 • عدم محدودیت مکانی
 • عدم محدودیت زمانی
 • محرمانه بودن جلسات مشاوره

در ادامه به تشریح این مزایا خواهیم پرداخت تا شما را با جزئیات بیشتر آنها آشنا کنیم.

1- راحتی و در دسترس بودن 

خدمات مشاوره تلفنی این امکان را به شما می دهد که در هر لحظه که به جلسات مشاوره نیاز داشته باشید، بدون برخورد با ترافیک، آلودگی هوا، ازدحام و مسائل دیگر به آن دسترسی پیدا کنید. در حقیقت بدون هیچ مشکلی می توانید جلسات مشاوره خود را با افراد متخصص و مجرب مشاوره آنلاین رایگان داشته باشید.

2- هزینه کمتر جلسات  

استفاده از خدمات مشاوره تلفنی از لحاظ انرژی و همچنین هزینه ویزیت مشاوره بسیار مقرون به صرفه تر از روشهای دیگر می باشد. از طرف دیگر، افراد بدون قرار گرفتن در معرض ویروس مرگبار کرونا می توانند به راحتی از مشاوره های تلفنی استفاده کرده و جلسات مشاوره خود را داشته باشند.

3- عدم محدودیت مکانی خدمات مشاوره تلفنی 

مشاوره روانشناسی تلفنی برای افرادی که از مرکز مشاوره دور هستند و دسترسی به این مراکز را ندارند می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد و بدون صرف وقت و انرژی زیاد و همچنین هزینه‌های گزاف مسافرت می توانند با روانشناس خود تماس داشته باشند.

4- عدم محدودیت زمانی 

مشاورین مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز کمپ، در هر لحظه آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی به مددجویان و مراجع هستند و در این زمینه بدون هیچ محدودیتی می توانند جلسات مشاوره خود را با مددجویان برگزار کنند. به همین دلیل می‌توان گفت که مشاوره روانشناسی تلفنی از جهات مختلف نسبت به مشاوره حضوری برتری دارد. به طور مثال برای دریافت مشاوره های حضوری افراد باید از قبل نوبت و ساعت مشخصی را جهت مشاوره تعیین کنند، در صورتی که برای مشاوره تلفنی می توانند در هر ساعتی از شبانه روز برای دریافت آن اقدام نمایند.

5- برگزاری جلسات مشاوره به صورت محرمانه 

برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی اهواز کمپ، افراد می‌توانند به صورت ناشناس با مشاور خود ارتباط برقرار کرده و در گمنامی کامل به موضوعات خود با مشاوره بپردازند. بسیاری از افراد دارای محدودیت هایی هستند و تمایل دارند که گمنامی آنها در جلسات مشاوره حفظ شود و به همین دلیل استفاده از این روش مشاوره می تواند بسیار مفید باشد.

روش دریافت خدمات مشاوره تلفنی  

مرکز مشاوره تلفنی اهواز کمپ برای سهولت دسترسی مراجعین خود به جلسات مشاوره روانشناسی سعی کرده تا با ساده ترین روش ممکن افراد بتوانند از طریق ارتباط تلفنی جلسه مشاوره خود را دریافت کرده و از آن بهره مند شوند. افراد از طریق صفحه مشاوره تلفنی می توانند به سادگی و با چند کلیک ساده نوع مشاوره خود را مشخص نموده و هزینه آن را بر اساس زمان جلسات مشاوره تعیین نمایند و پس از آن برای دریافت خدمات مشاوره تلفنی اقدام نمایند.

پس از این مرحله شما می توانید به سادگی با روانشناس و مشاور مربوطه خود ارتباط برقرار کرده و در جلسات مشاوره موضوعاتی را که به آن نیاز دارید را دریافت نمایید. در حقیقت دریافت مشاوره تلفنی اهواز کمپ به سادگی به شما این امکان را می‌دهد که از تجربیات، راهکارها و تخصص افراد متخصص بهره مند شوید.

زمینه های مختلف خدمات مشاوره تلفنی  

مرکز مشاوره تلفنی اهواز کمپ با استفاده از متخصصین و روانشناسان با تجربه و مجرب بستری را فراهم کرده تا افراد بتوانند در زمینه‌های مختلف مشاوره‌ای مانند طلاق، مشاوره پیش از ازدواج، اعتیاد، اختلالات شخصیتی و روانی به دریافت کمک های تخصصی خود اقدام نمایند. برخی از مهمترین زمینه های دریافت خدمات مشاوره تلفنی عبارت است از :

در ادامه به تشریح و توضیح هر کدام از این زمینه های مشاوره خواهیم پرداخت تا شما را با جزئیات بیشتر آن آشنا کنیم.

1- خدمات مشاوره تلفنی؛ مشاوره خانواده  

در رابطه با بهبود کیفیت و شرایط زندگی زناشویی و خانوادگی و همچنین ارتباطات بین فردی لازم است از کمک های تخصصی مشاوران در این زمینه کمک بگیرید. در همین رابطه انواع مشاوره ها که شامل مواردی همچون طلاق، مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره زوجین، تغییر جنسیت و غیره می توانید کمک بگیرید.

2- مشاوره تحصیلی 

یکی دیگر از انواع خدمات مشاوره تلفنی مرکز اهواز کمپ، ارائه خدمات مشاوره تحصیلی به دانشجویان و دانش‌آموزان است که می‌تواند تاثیرات مثبتی در روند تحصیلی آنها داشته باشد. مشاوره تحصیلی به دانش‌آموزان و دانشجویان کمک می کند تا در انتخاب رشته تحصیلی دبیرستان و همچنین انتخاب صحیح رشته دانشگاهی خود در آینده تصمیمات سازنده ای را اتخاذ نمایند.

در همین رابطه دانش‌آموزانی که دچار مشکلات فکری و عدم تمرکز هستند با استفاده از مشاوره های تخصصی روانشناسی می‌توانند مشکلات مرتبط با تحصیل، انگیزه و پشتکار را به دست آورده و روند تحصیلی خود را به شکلی سازنده ارتقا بخشند. در همین رابطه می توانید از مشاوره تحصیلی و مشاوره تلفنی تحصیلی ما در مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمک بگیرید.

3- مشاوره روانشناختی 

یکی از اثر بخش‌ترین زمینه های مشاوره در خدمات مشاوره تلفنی مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ، شاخه مشاوره های روانشناختی می باشد که توسط متخصصین با تجربه و خبره مرکز انجام می پذیرد. در حقیقت مشاوره های روانشناختی در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ در زمینه‌های گوناگون ارائه می شود که هدف اصلی آن بهینه سازی وضعیت روحی و روانی افراد می باشد.

4- خدمات مشاوره تلفنی طلاق  

یکی از مهمترین موضوعاتی که در زندگی های مشترک افراد وجود دارد، مشکلات عاطفی و روابط بین فردی زوجین و خانواده ها می باشد. بسیاری از افراد در زندگی خود با مشکلات احساسی، عاطفی و شخصیتی متعددی روبرو هستند که باعث جدایی و طلاق در خانواده می گردد. در همین رابطه مرکز مشاوره روانشناسی اهواز کمپ آماده ارائه خدمات مشاوره تلفنی در هر ساعت از شبانه روز به خانواده های محترم می باشد.

خانواده ها با دریافت مشاوره های تخصصی طلاق می توانند شرایط زندگی خود را بهبود بخشیده و از راهکارهای مناسب در این راه استفاده نمایند. از طرف دیگر مشاورین ما در زمینه آسیب های پس از طلاق نیز می توانند به افراد کمک کرده تا با مسائل و مشکلات خود روبرو شوند و بتوانند به زندگی عادی خود بازگردند.

استفاده از خدمات مشاوره روانشناسی مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ توانسته خانواده هایی را که در شرایط طلاق بوده اند را به حالت عادی  برگرداند و صلح و سازش را در آن خانواده ایجاد نماید. 

زمینه‌های مختلف خدمات مشاوره تلفنی   

خدمات مشاوره روانشناسی اهواز کمپ علاوه بر حیطه های یاد شده در زمینه های دیگری که افراد و خانواده ها با آن روبرو هستند، آماده ارائه خدمات می باشد. برخی از مهمترین این خدمات عبارتند از :

 • مشاوره ترک اعتیاد حضوری
 • مشاوره ترک اعتیاد تلفنی
 • مشاوره ازدواج و مشاوره تلفنی ازدواج
 • مشاوره خیانت همسر تلفنی
 • مشاوره کودک
 • مشاوره تلفنی کودک
 • مشاوره جنسی
 • مشاوره تلفنی جنسی
 • مشاوره تلفنی با موبایل
 • مشاوره شغلی
 • مشاوره شغلی تلفنی
 • مشاوره آنلاین
5/5 - (4 امتیاز)