کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

کمپ ترک اعتیاد شوشتر | بهترین کمپ ترک اعتیاد شوشتر

کمپ ترک اعتیاد شوشتر

بهترین کمپ ترک اعتیاد شوشتر چه نام دارد و در کجا واقع شده است؟ برای بستری کردن فرد بیمار در کمپ ترک اعتیاد شوشتر چه باید کرد؟ بهترین کمپ ترک اعتیاد شوشتر دارای چه امکاناتی می باشد؟

در این نوشتار مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ با ارائه مطالبی در مورد شرایط یک مرکز ترک اعتیاد استاندارد در شهرستان شوشتر سعی کرده تا برای یافتن یک مرکز درمان بستری مناسب به هم استانی های ارجمند خود کمک نماید. اگر تمایل دارید در این رابطه اطلاعات دقیقی را به دست بیاورید لطفاً تا انتهای نوشتار را مطالعه بفرمایید.

معرفی کمپ ترک اعتیاد شوشتر

در طی سالیان گذشته با شکل گیری مراکز درمانی در سطح کشور شرایطی ایجاد شد تا افراد مبتلا به اعتیاد به انواع مواد اعتیاد آور و همچنین الکل بتوانند با کمک های تخصصی در مراکز درمانی استاندارد به زندگی سالم خود دوباره دست یابند. اما موضوع اعتیاد و درمان از آن همیشه یکی از مهمترین چالش هایی بوده که افراد با آن روبرو بوده اند.

به عبارت ساده‌تر بهبودی از اعتیاد و متوقف سازی مصرف مواد مخدر و یا سایر مواد محرک مانند انواع قرص آمفتامین و یا ماده محرک شیشه روندی بسیار پیچیده و مهلک داشته است. در حقیقت می توان گفت قطع مصرف مواد مخدر به معنای بهبودی از بیماری اعتیاد نیست و فرد برای درمان قطعی و کامل اعتیاد خود می بایست در چندین زمینه به طور همزمان اقدام نماید و کمک های تخصصی و مناسبی را دریافت کند.

اما مهمترین کمک‌هایی که یک فرد برای درمان اعتیاد به آن نیاز دارد کدامند و چطور می‌تواند به این کمک ها دسترسی داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوالات باید گفته شود که این مقاله به پاسخ آنها پرداخته است و شما برای دسترسی به این اطلاعات لازم است این مقاله را تا انتها مطالعه فرمایید.

شرایط و امکانات کمپ ترک اعتیاد شوشتر

معضل اعتیاد به مواد مخدر یکی از مهمترین موضوعاتی است که در تمام دنیا افراد و خانواده‌های آنها را درگیر خود ساخته است. روند درمان افراد از بیماری اعتیاد به دلایل متعددی دارای پیچیدگی هایی است که می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. در نتیجه چنین چالش‌هایی، افراد برای بهبودی از اعتیاد نیاز به کمک های تخصصی و درمانی حرفه‎ای دارند که اگر به شکل صحیح و استاندارد آنها را دریافت نکنند نمی توانند در مسیر بهبودی خود و رهایی از اعتیاد موفق باشند.

در همین رابطه کمپ ترک اعتیاد شوشتر با ارائه اطلاعات و کمک های تخصصی در رابطه با درمان و بهبودی از اعتیاد سعی کرده تا شرایطی را فراهم آورد که بتواند به مددجویان خود به بهترین شکل ممکن کمک نماید. همانطور که میدانیم یک مرکز ترک اعتیاد استاندارد باید دارای شرایط و امکانات مناسب و استانداردی برای فراهم آوردن شرایط ترک اعتیاد برای مددجویان خود باشد. در غیر این صورت این مرکز درمانی نمی‌تواند به مددجویان خود در مسیر پر پیچ و خم بهبودی از اعتیاد کمک نماید.

مهمترین شرایط :

شرایطی که کمپ ترک اعتیاد شوشتر برای مددجویان خود فراهم آورده شامل چند بخش مهم می باشد که عبارتند از :

 • شرایط و امکانات محیطی
 • شرایط و امکانات آموزشی
 • شرایط و امکانات روحی و روانی
 • شرایط و امکانات رفاهی

در حقیقت می‌توان گفت که هر کدام از این شرایط و امکانات می‌تواند در روند بهبودی افراد تاثیر بسزایی داشته باشد. به عبارت ساده‌تر به این دلیل که بیماری اعتیاد یک ناخوشی چند وجهی است، برای دریافت بهبودی از آن می بایست به صورت موازی درمانهای موازی برای جنبه‌های موازی بیماری اعتیاد اعمال شود.

در حقیقت هر کدام از شرایطی که در یک مرکز تخصصی ترک اعتیاد مانند مرکز ترک اعتیاد زنان در اهواز می تواند به صورت جداگانه تاثیرات موثری بر روند بهبودی افراد از اعتیاد به الکل و یا مواد مخدر اعتیاد آور داشته باشد.

در ادامه به توضیح این شرایط و امکانات خواهیم پرداخت تا شما همراهان ارجمند را با هر کدام از این فاکتورهای مهم آشنا سازیم.

روند درمانی در کمپ ترک اعتیاد شوشتر

روند درمانی در یک مرکز ترک اعتیاد مانند کمپ ترک اعتیاد شوشتر دارای رویه‌های مشخص درمانی می باشد که هر کدام از آنها دارای ویژگی ها و مشخصات منحصر به فردی است که برای ادامه روند بهبودی بسیار مهم و حیاتی هستند.

برای توضیح بیشتر این روندها باید عنوان شود که مهمترین جنبه هایی که در درمان اعتیاد باید مورد توجه قرار گیرند عبارتند از :

 • جنبه جسمی
 • جنبه روانی
 • جنبه روحی

در حقیقت بیماری اعتیاد در سه جنبه وجودی فرد رخنه می کند، در نتیجه برای درمان از آن نیز فرد باید بر روی این سه جنبه به صورت موازی کار کرده و درمان‌های لازم را برای ناخوشی های خود دریافت کند.

جنبه جسمی بیماری اعتیاد!

همان طور که می دانیم مصرف مواد مخدر و انواع دیگر آن مانند الکل تاثیرات مخربی بر سیستم عصبی و مغزی فرد می گذارد. هنگامی که یک فرد برای سالهای طولانی از مواد مخدر و یا مواد محرک دیگر مانند شیشه و یا آمفتامین استفاده می کند، سیستم عصبی و مغزی او دچار تغییراتی می شود که این تغییرات می‌تواند آثار مخربی بر روی فرد، رفتار و قضاوت های او بگذارند.

اما جنبه جسمی بیماری اعتیاد شامل چه مواردی می شود و مهم ترین علائم آن کدامند؟ در حقیقت اعتیاد به مواد مخدر شامل یک نشانه مهم می باشد که به آن پدیده ویار می گویند. پدیده ویار یکی از مهم ترین و مخرب ترین عوارض جنبه جسمی بیماری اعتیاد است که فرد بواسطه آن نمی تواند مصرف خود را کنترل کرده و یا کاهش دهد. این پدیده در حقیقت یک نوع آلرژی به مصرف مواد مخدر و یا الکل است و هنگامی روی می دهد که فرد پس از مصرف ماده مخدر توانایی خود را برای کنترل کردن مصرف از دست می‌دهد و دیگر اختیاری برای مقابله با آن ندارد.

می‌توان گفت که پدیده ای ویار باعث افزایش مصرف و توسعه اعتیاد در زندگی فرد می گردد. در نتیجه به مرور زمان آثار مخرب مصرف مواد مخدر بیشتر پیدا شده و زندگی فرد را به ورطه نیستی می کشاند. زیرا این شخص نمی تواند مصرف خود را کنترل کند و دائماً باید به مصرف خود با همه آثار مخرب آن ادامه دهد.

نکته :

در نتیجه هنگامی که یک فرد در یک مرکز درمانی مانند کمپ ترک اعتیاد شوشتر بستری میشود، قطع مصرف مواد مخدر به طور کامل برای رویه درمانی اش بسیار حیاتی است. در این مرکز درمانی نیز فرد پس از بستری شدن به طور کامل از مصرف هرگونه ماده مخدر چه به صورت مواد مخدر و چه به صورت داروهای نسخه‎ای محروم خواهد شد و روند سم زدایی او آغاز می گردد.

هنگامی که فرد از مصرف مواد مخدر سم زدایی شد، می توان برای شروع و ادامه روند درمانی او اقدام نمود. اما همانطور که توضیح داده شد مهمترین مسئله در بهبودی از اعتیاد، قطع کامل مصرف انواع مواد مخدر یا محرک دیگر است که فرد در ابتدا باید آن را به اجرا گذارد.

جنبه روانی بیماری اعتیاد!

یکی دیگر از عوارض بیماری اعتیاد مسائل و مشکلات روانی است که اعتیاد برای فرد به وجود می آورد. در حقیقت مصرف مواد مخدر تنها بر روی جنبه جسمی فرد تاثیر مخرب نمی گذارد و او را از لحاظ روانی و فکری نیز دچار تغییرات مخرب بسیاری می‌کند. متأسفانه مصرف مواد محرک و یا انواع مواد مخدر دیگر یا الکل تاثیرات مخربی بر سیستم عصبی و روانی فرد می گذارد و می تواند او را از حالت طبیعی خارج کرده و انواع اعتیاد و مشکلات روانی دیگر را برای او ایجاد نماید.

مهمترین آسیب هایی که مصرف مواد مخدر یا الکل بر فرد می گذارد عبارتند از :

 • انحرافات فکری معتاد گونه
 • توهم شنیداری و دیداری
 • وسوسه و اشتغال فکری شدید
 • ایجاد دید غیرمنطقی و تونلی
 • انواع اختلالات روانی دیگر
 • تشدید افسردگی و اختلال اضطراب

آنچه که در بالا ذکر شده تمامی تاثیرات مخرب مواد مخدر بر روان فرد نیست و موارد دیگری نیز وجود دارد که می تواند فرد را از حالت طبیعی خارج کرده و روان او را دستخوش تغییرات مخرب بسیاری قرار دهد.

در همین رابطه هنگامی که یک فرد در مرکز درمانی مانند کمپ ترک اعتیاد شوشتر بستری می‌شود پس از طی مراحل اولیه سم زدایی شروع به دریافت کمک های درمانی و روانی دیگر می کند.

فرد با بستری شدن در بهترین کمپ ترک اعتیاد شوشتر به کمک نیروهای متخصص و افراد زبده می‌تواند با وسوسه های پس از قطع مصرف و مشکلات ناشی از آن روبرو شده و مراحل سخت اولیه ترک جسمی را با موفقیت پشت سر بگذارد.

توجه :

این موضوع می‌تواند بسیار حائز اهمیت باشد که فردی که در یکی از مراکز ترک اعتیاد اهواز کمپ بستری می شود می تواند از کمک های تخصصی بهره مند شده و افرادی که چنین موقعیتی را ندارند برای قطع مصرف و بهبودی از اعتیاد دچار اشکالات و مشکلات عدیده‌ای خواهند شد.

جنبه روحی بیماری اعتیاد!

شاید یکی از مهم ترین و تاریک ترین جنبه های بیماری اعتیاد مشکلات روحی و خلاء ناشی از آن می باشد. افرادی که دچار بیماری اعتیاد هستند به شکلی پیچیده از لحاظ روحی، احساسات مخرب و امواج مغزی نامتعادلی را تجربه می کنند. خلاء روحانی که در یک فرد معتاد وجود دارد تاثیرات بسیار مخربی در او و زندگی او ایجاد می کند. به جرأت می‌توان گفت که یکی از دلایل ادامه یافتن مصرف مواد مخدر در زندگی یک فرد همین جنبه روحانی او می باشد.

در نتیجه این افراد برای رهایی از اعتیاد فعال خود نیاز دارند تا در یک مرکز درمانی استاندارد که دارای شرایط مناسب و کمک‌های تخصصی مناسبی است بستری گردند تا بتوانند با این مشکلات پیچیده روحی و روانی روبرو شده و مجدداً به زندگی طبیعی و روال عادی خود بازگردند.

همانطور که گفته شد اعتیاد یک بیماری روحی، روانی و جسمی است که افراد را به شکل پیچیده‌ای تحت تاثیر خود قرار می دهد و فرد پس از آنکه به مرحله حاد بیماری و اعتیاد خود می‌رسد، توانایی کنترل هیچ چیز را ندارد و به هیچ وجه نمی تواند مواد مخدر و استفاده از آن را در زندگی خود علیرغم همه مشکلات بوحود آمده، متوقف سازد.

برای آنکه یک فرد بتواند اعتیاد را از زندگی خود کرده و رهایی یابد لازم است تا کمک های تخصصی را از طریق مراکز درمانی مانند کمپ ترک اعتیاد شوشتر دریافت نماید و نیروی لازم و اطلاعات کافی برای ادامه روند بهبودی خود بیابد.

شرایط و امکانات تخصصی کمپ ترک اعتیاد شوشتر

همانطور که پیشتر گفته شد یک مرکز ترک اعتیاد که دارای استانداردهای لازم است، باید شرایطی را فراهم کرده باشد که بتواند به بهترین شکل ممکن به مددجویان خود کمک نماید. در همین راستا مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ با ارائه مطالب دقیقی در رابطه با این امکانات سعی کرده تا موضوعاتی را با شما در میان بگذارد که بتوانید بهترین کمپ ترک اعتیاد را برای ادامه روند درمان فرد بیمار خود انتخاب نمایید.

شرایط و امکانات محیطی | کمپ ترک اعتیاد شوشتر

اما یک مرکز درمانی استاندارد از لحاظ محیطی باید دارای چه شرایطی باشد که بتواند امکانات مناسب محیطی را در اختیار مددجویان خود قرار دهد؟ برای پاسخ به این سوال باید گفته شود که محیط درمانی در یک مرکز ترک اعتیاد یکی از فاکتورهای مهم و حیاتی است که افراد را در مسیر بهبودی کمک می کند.

در ادامه مهمترین امکانات محیطی را بازگو میکنیم که عبارتند از :

 • فضای مناسب استراحت برای مددجویان
 • وجود فضاهای محیطی تفکیک شده برای افراد در جایگاه های مختلف درمانی
 • وجود امکانات سرمایشی و گرمایشی استاندارد در محیط‌های درمانی
 • وجود استانداردهای لازم بهداشتی و سلامت جسمی و بهداشت روان
 • وجود امکانات امنیتی و مراقبتی برای محافظت از سلامت فیزیکی و جانی افراد در مرکز

باید توجه داشت که هر کدام از این شرایط محیطی می‌تواند تاثیر مهمی در روند بهبودی افراد ایجاد نماید. در نتیجه لازم است تا یک مرکز ترک اعتیاد استاندارد مانند کمپ ترک اعتیاد شوشتر این امکانات را مهیا کرده باشد تا افراد بدون دغدغه بتوانند بهبودی خود را در مرکز درمانی طی کنند.

شرایط و امکانات آموزشی | کمپ ترک اعتیاد شوشتر

آیا آموزش در روند درمان اعتیاد موثر است؟ آیا آموزش را باید در مسیر بهبودی اعتیاد جدی بگیریم؟ آموزش در درمان اعتیاد چه تاثیری دارد و چه نقشی را ایفا می کند؟

با پاسخ به این سوالات می توانیم به ماهیت آموزش در روند بهبودی از اعتیاد پی ببریم. به جرأت می‌توان گفت که آموزش در رهایی از اعتیاد مهمترین فاکتور ممکن و موجود است. در حقیقت می‌توان اذعان کرد که اعتیاد در عدم آگاهی به حیات خود ادامه می‌دهد و هنگامی که یک فرد به میزان کافی و البته اصولی و صحیح از آموزش در رابطه با اعتیاد و ماهیت بیماری اعتیاد برخوردار می شود می تواند از آن رهایی یابد.

اعتیاد به مواد مخدر یکی از ناخوشی های روحی روانی است که فرد با آگاهی یافتن از ماهیت آن می‌تواند آن را به شکلی موثر متوقف سازد. نکته حائز اهمیت در رابطه با آموزش این است که بیماری اعتیاد هرگز در فرد از بین نمی رود و تنها می‌توان آن را در نقطه ای از فعالیت باز داشت.

در این رابطه آموزش در روند درمانی افراد نقشی بسیار مهم و حیاتی دارد و اگر آموزش های لازم به یک فرد معتاد منتقل شود این شخص می تواند با موفقیت اعتیاد خود را متوقف سازد.

در همین رابطه کمپ ترک اعتیاد شوشتر با برگزاری دوره های آموزشی سعی کرده تا مبانی مهم اعتیاد شناسی را در اختیار مددجویان خود قرار دهد و آموزش‌های لازم را به آنها منتقل نماید که مهمترین این جلسات آموزشی عبارتند از :

 • جلسات آموزشی فردی
 • جلسات آموزشی گروهی
 • جلسات آموزشی دوازده گانه
 • آموزش های تخصصی مهارت های زندگی
 • جلسات آموزشی موفقیت
جلسات آموزشی :

همانطور که گفته شد جلسات آموزشی که برای مددجویان در یک مرکز درمانی برگزار می شود، در روند بهبودی تاثیرات شگرفی دارد و نباید از آن غافل شد. بهبودی از اعتیاد رابطه مستقیم با شرایط آموزشی و امکاناتی که در این رابطه در یک مرکز درمانی فراهم شده است دارد.

شرایط و امکانات روحی و عاطفی | کمپ ترک اعتیاد شوشتر

همانطور که پیش‌تر توضیح داده شد، شرایط روحی در یک فرد مبتلا به ناخوشی اعتیاد، بسیار نابسامان و آشفته است. فردی که به انواع مواد مخدر اعتیاد دارد از لحاظ روحی و روانی شرایط نامساعدی دارد و نمی‌تواند با مسائل روزمره خود به صورت طبیعی و نرمال برخورد نماید.

هنگامی که یک فرد قطع مصرف می کند و در دوران سم زدایی به سر می‌برد، از لحاظ روحی شرایط بسیار دردناکی را تجربه می کند. به همین دلیل شرایطی که در یک مرکز ترک اعتیاد مانند کمپ ترک اعتیاد شوشتر وجود دارد می تواند بر روند درمان مددجو تاثیر بگذارد. در همین رابطه اگر استاندارد های عاطفی و روانی در محیط داخلی مرکز ترک اعتیاد رعایت شود و افراد از لحاظ روحی شرایط مناسبی را تجربه نمایند، به طور حتم می‌توانند با انرژی بیشتری با مسائل و دشواری های دوران اولیه پس از ترک اعتیاد رو برو شوند.

نحوه برخورد با افراد و مددجویان مرکز نقش بسیار تعیین کننده ای در روند بهبودی آنها دارد. اگر گردانندگان یک مرکز ترک اعتیاد و مددیاران آنان که در تماس مستقیم با مددجویان هستند از اخلاق حرفه‌ای برخوردار باشند، می توانند مسائل و مشکلات به وجود آمده در مرکز ترک اعتیاد را مدیریت کرده و از آنها به سادگی عبور کنند.

در همین رابطه در کمپ ترک اعتیاد شوشتر با استفاده از نیروهای متخصص در زمینه اعتیاد و حضور مددیاران متبحر شرایطی ایجاد شده تا افراد از لحاظ عاطفی، روحی و روانی شرایط مناسب و ایده آلی را تجربه نمایند. افراد در این مرکز درمانی دارای شرایط بسیار مساعدی از لحاظ عاطفی هستند و می‌توانند به سادگی مراحل درمانی خود را با کمک پرسنل و متخصصین مرکز سپری نمایند.

شرایط و امکانات رفاهی | کمپ ترک اعتیاد شوشتر

یکی دیگر از جنبه های مهم در روند درمانی افراد در مراکز ترک اعتیاد، امکاناتی است که مرکز در اختیار مددجویان خود قرار می دهد تا آنها بتوانند با شرایط نامساعد درونی خود بیشتر خو بگیرند و کنار بیایند و بتوانند این دوران سخت را مدیریت کرده و آن را به پایان برسانند. هنگامی که افراد در مراحل اولیه درمانی قرار دارند دارای آستانه تحمل بسیار پایینی هستند و گرایش زیادی به کسالت و خستگی روحی و اضطراب دارند.

در حقیقت آسیب هایی که مصرف مواد مخدر و الکل به سیستم عصبی مرکزی افراد وارد می‌کند و باعث می‌شود تا افراد نتوانند مانند دیگر انسان ها با شرایط زندگی خود کنار بیایند. به همین علت لازم است تا در یک مرکز درمانی استاندارد شرایط و امکانات رفاهی برای سرگرمی های بیشتر فراهم و تعبیه شده باشد. به طور مثال افراد در مرکز درمانی باید از امکانات رفاهی و سرگرمی های سازنده و مفید ورزشی و سرگرم کننده برخوردار باشند.

هنگامی که افراد دوران اولیه و سم زدایی خود را سپری کردند، در مراحل ثانویه باید به وسایل ورزشی، کتابخانه و دیگر سرگرمی ها دسترسی داشته باشند تا بتوانند اوقات خود را به صورت مفید و موثر سپری نمایند.

انواع سرگرمی ها :

به همین علت کمپ ترک اعتیاد شوشتر با فراهم آوردن امکانات رفاهی مناسب و انواع سرگرمی ها و لوازم ورزشی دیگر سعی کرد تا شرایطی را فراهم آورد تا افراد بتوانند در مرکز ترک اعتیاد دوران درمانی خود را با موفقیت و سربلندی سپری نمایند و نتایج مثبت و درخشانی را به دست بیاورند.

به طور یقین اگر در یک مرکز درمانی شرایط و امکانات مورد نیاز از پیش مهیا شده باشد، افراد پس از ورود و طی کردن مراحل درمانی خود آمادگی های لازم را برای رویارویی با یک زندگی موفق به دست می‌آورند و می‌توانند روند درمانی خود را خارج از مرکز نیز دنبال کرده و به بهبودی خود تداوم بخشند.

کلام پایانی!

در طی سالیان گذشته مراکز درمان اعتیاد نقش بسیار مهمی در روند بهبودی افراد داشته‌اند. زیرا بهبودی از اعتیاد تنها شامل قطع مصرف و ترک جسمی آن نیست و دارای شرایط ویژه و تخصصی می باشد و برای موفقیت در آن باید از امکانات و روش های تخصصی درمانی استفاده شود.

در نتیجه به خاطر داشته باشید که برای ترک اعتیاد فرد بیمار خود، حتماً از یک مرکز ترک اعتیاد استاندارد مانند کمپ ترک اعتیاد شوشتر استفاده نمایید تا بتوانید از امکانات مورد نیاز برای درمان و بهبودی ناخوشی اعتیاد استفاده کرده و بهره لازم را ببرید.

عزیزان و همراهان ارجمند برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه ترک اعتیاد و بستری نمودن فرد معتاد در یکی از مراکز همکار کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ لطفاً با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید.

سرفراز باشید …

لطفا به این نوشته امتیاز بدهید!

برچسب‎ها :

 • تماس با مشاورین
 • شرایط پذیرش
 • مدت دوره
 • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

2 دیدگاه دربارۀ “کمپ ترک اعتیاد شوشتر | بهترین کمپ ترک اعتیاد شوشتر”

 • سمیه حاجی پور گفت:

  سلام و خدا قوت. برادری دارم که در شهرستان شوشتر زندگی میکنه و سالهاست که شیشه مصرف میکنه. چند بار تا الان در کمپ گذاشتیمش ولی باز برگشته مصرف کرده. چکار باید بکنیم لطف کنید راهنمایی کنید. با تشکر

  • مدیر سایت گفت:

   با درود خانوم حاجی پور ارجمند.
   بسیار خوشحالیم که به مجموعه اهواز کمپ اعتماد می کنید و در مورد مشکلتان با ما صحبت می کنید. امیدواریم پاسخ ما راهگشای مشکلتان باشد. متاسفانه اعتیاد به شیشه یکی از پیچیده ترین انواع اعتیادها است و افراد با مصرف آن به شکلی گسترده وابستگی های روانی شدیدی به آن پیدا میکنند به طوری که قطع مصرف آن برای فرد بسیار دشوار و دور از دسترس به نظر می رسد. در همین رابطه برای بهبودی از این اعتیاد لازم است تا فرد از کمکهای تخصصی اعتیاد بهره مند شود تا بتواند با کشش و وسوسه شدید مصرف آن مقابله نماید.
   به همین دلیل استفاه از مراکز درمان اعتیاد که دارای شرایط مناسب و استانداردی برای بهبودی افراد هستند می توانند به فرد معتاد به شیشه کمک کنند و متاسفانه بسیاری از کمپ ها دارای شرایط مناسب درمانی نیستند. در همین رابطه برای برخورداری از کمک های متخصصین باید فرد بیمارتان را در یکی از مراکز ترک اعتیاد خوزستان بستری کنید تا نتایج درمانی مناسبی را دریافت کنید و از بازگشت مجدد به مصرف ماده مخدر شیشه جلوگیری شود.
   امید داریم از طریق مراکز تخصصی و استاندارد همکار اهواز کمپ بتوانیم به شما و برادرتان کمک نماییم. پیروز و سربلند باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *