کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

مشاوره رایگان

 

فرم ارسال سوالات

عزیزان و همراهان ارجمند :
از طریق این صفحه می توانید سوالات و مسائل خود را با مشاورین مرکز ترک اعتیاد در میان بگذارید تا در اسرع وقت از طریق همین صفحه پاسخ شما را به صورت کاملا رایگان بدهند.

  دوست گرامی و ارجمند ما : لطفا پس از ارسال سوال و یا مطلب خود برای دریافت پاسخ خود به همین صفحه مراجعه فرمایید تا بتوانید پاسخ مشاور مرکز ترک اعتیاد را دریافت نمایید.

  دقت بفرمایید که تمامی مشاوره ها تنها از این طریق رایگان است و برای مشاوره های تلفنی و حضوری هزینه دریافت می گردد.

  مرکز ترک اعتیاد اهواز : مشاوره رایگان چیست و چگونه می‌تواند بر افراد تاثیر بگذارد؟ مشاوره رایگان تلفنی چطور می تواند به افراد کمک نماید و راهنمایی کند؟ برای دریافت مشاوره رایگان چه باید کرد و چگونه می‌توان از آن استفاده نمود؟

   

  کمپ ترک اعتیاد اهواز با جمع‌آوری اطلاعات دقیقی در رابطه با موضوع مشاوره رایگان سعی کرده تا مطالب مهمی را در این رابطه در اختیار شما همراهان ارجمند قرار دهد. اگر تمایل دارید در این رابطه بیشتر بدانید لطفاً ما را تا انتهای مقاله مدت همراهی بفرمایید و در انتهای آن ما را از نظرات و پیشنهادات تان مطلع بفرمایید.

   

  مشاوره رایگان در مرکز ترک اعتیاد اهواز به صورت فرم تماس در اختیار مراجعان و همراهان این مرکز قرار داده شده است. افراد از طریق این روش مشاوره می توانند جواب سوالات خود به صورت غیر مستقیم و از طریق اینترنت دریافت کنند. همانطور که می دانیم این روش مشاوره امروزه مورد استقبال بسیاری از درخواست کنندگان قرار گرفته و توانسته مشکلات بسیاری از افراد را در زمانی کوتاه برطرف نماید.

   

  زندگی در دنیای مدرن، فشارها و سختی های بی شماری را به افراد وارد می‌کند. از طرف دیگر دغدغه های زندگی شخصی و کاری به افراد اجازه نمی دهد که مسائلی که آنها را آزار می‌دهد را با کسی مطرح نمایند یا حتی به دفاتر مشاوره مراجعه کنند، از این رو مشاوره های رایگان در این بین می‌تواند بهترین کمک و خدمت را به افراد ارائه دهد.

  مفهوم مشاوره رایگان

  این نوع از مشاوره یکی از پدیده های جدید در علم روانشناسی است که از راه دور به شکل چت کردن، تماس ویدیویی، ایمیل و یا تلفن صورت می گیرد. اما این نوع مشاوره به دلیل صرفه جویی در زمان و وقت افراد می تواند بسیار کارآمد و مفید باشد.

  مزایای مشاوره رایگان

  مشاوره تلفنی در مورد موضوعات مختلف روانشناسی اعتیاد و خانواده به افراد کمک می‌کند تا با بهترین تکنیک ها و خلاقانه ترین متد ها برای رفع مشکلات خود اقدام کنند، اما برخی از مهمترین فواید این گونه از مشاوره ها عبارتند از :

  • در دسترس بودن
  • کمک به افراد دچار اختلال هراس
  • کاهش روند درمان
  • دامنه گسترده خدماتی
  • کمک به رفع احساس شرمساری
  • حرفه‌ای بودن

  در ادامه به تشریح و توضیح هر کدام از این فاکتورها خواهیم پرداخت تا شما را به آنها بیشتر آشنا کنیم.

  همیشه در دسترس بودن

  مشاوره های رایگان از طریق وب سایت مرکز ترک اعتیاد اهواز به شکل اینترنتی انجام می‌گیرد، می‌تواند کمک زیادی به افراد کند و فرد با یک کلیک ساده می تواند از طریق اینترنت از خدمات مشاوره رایگان مرکز برخوردار گردد. در این روش افراد از مشاور سوالات خود را به صورت آنلاین و یا آفلاین پرسیده و به صورت رایگان پاسخ خود را بر روی سایت و از طریق تلفن دریافت می‌کنند.

  کمک به اختلال هراس

  برخی از افراد به دلیل وجود اختلالات شخصیتی و روانی نمی‌توانند به راحتی از منزل خارج شده و برای دریافت مشاوره حضوری به مطب های روانشناسی یا مراکز درمانی مراجعه کنند. در نتیجه تحقیقات ثابت کرده که اثربخشی مشاوره های رایگان که از طریق اینترنت انجام می‌شود می‌تواند به همان میزان مراجعات حضوری کمک کرده و موثر باشد. از این رو افرادی که از بیماری هراس رنج می برند می توانند به راحتی از مشاوره‌های مورد نظر خود استفاده کرده و با کمترین استرس کمک‌های خود را در زمینه مشاوره تلفنی دریافت نمایند.

  مشاوره رایگان | کاهش روند درمان

  همانطور که پیشتر توضیح داده شد، مشاوره رایگان به همان میزان مشاوره های حضوری می تواند به درمان افراد کمک نماید، از طرف دیگر افراد با صرف کمترین هزینه و وقت می توانند در سریع ترین زمان ممکن مشاوره های خود را دریافت کرده و طول درمان خود را به میزان زیادی کاهش دهند.

  دامنه گسترده خدماتی

  مشاوره های اینترنتی و رایگان دامنه گسترده ای را برای ارائه خدمات در اختیار افراد می‌گذارند. در نتیجه شما می توانید در هر زمینه ای که نیازمند مشاوره هستید به راحتی در منزل با موبایل و یا از طریق تماس تلفنی و اینترنت از مشاوره های رایگان و آنلاین استفاده نمایید.

  رفع احساس شمساری

  برخی افراد از مراجعه حضوری و رودررو دچار احساس شرمساری و خجالت می شوند و همین مسئله باعث می‌شود تا از دریافت کمک باز بمانند. از این رو مشاوره های رایگان به افراد کمک می کند که بدون حضور شخصی و در نهایت گمنامی از طریق فرم ارسال اطلاعات مشاوره‌های لازم را دریافت نمایند و این موضوع برای افرادی که دائم احساس شرمساری می‌کنند، می‌تواند بسیار موثر و مفید باشد.

  حرفه ای بودن مشاوره رایگان

  بسیاری از افراد به دنبال یافتن مشاوره های حرفه ای هستند. اما باید بدانید مشاوره های رایگان کمپ ترک اعتیاد اهواز توسط کارشناسان و متخصصان حرفه‌ای انجام می‌پذیرد و اعتبار این نوع از مشاوره ها به همان میزان مشاوره حضوری است و افراد می توانند بدون نگرانی از خدمات آن استفاده نمایند.

  مشاوره رایگان برای چه کسانی مناسب نیست؟

  افرادی که دچار اختلالات روانی شدیدی هستند و نیازمند حضور در مطب و مشاوره حضوری هستند نمی‌توانند از این گونه مشاوره ها استفاده نمایند. اما مهمترین افرادی که نمی‌توانند از مشاوره استفاده کنند عبارتند از :

  • آن‌هایی که دچار اسکیزوفرنی هستند.
  • افرادی که سابقه خودکشی دارند.
  • کسانی که دارو مصرف می‌کنند و نیازمند معاینه جسمی توسط روانپزشک هستند.

  موثر بودن مشاوره رایگان

  بسیاری اوقات این سوال پیش می‌آید که آیا مشاوره رایگان می‌توانند مفید باشند؟ برای پاسخ به این سوال می توان گفت که بر اساس تحقیقات انجام شده توسط محققان، افراد از مشاوره آنلاین همان نتایج را می‌گیرند که از مشاوره حضوری دریافت کرده‌اند و این مشاوره های آنلاین بسیار موثر واقع شده است. از این رو می توانید به راحتی به این سبک مشاوره ها اعتماد کرده و کمک های مورد نیاز خود را در زمینه مشکلات و مسائل روانی و فکری در زمان در زمان کوتاهی دریافت نمایید.

  چرا مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز

  مرکز مشاوره روانشناسی و ترک اعتیاد اهواز با سابقه چندین ساله در ارائه خدمات درمانی در زمینه های اعتیاد و خانواده سعی کرده تا خدمات ارزنده ای را در این مرکز ارائه نماید. همچنین این مرکز با گردهم آوری جمعی از متخصصین و مشاورین اعتیاد خدمات خود را با بالاترین سطح کیفیت ارائه می دهد. مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز که با استفاده از ابزارهایی چون تلفن و اینترنت به مراجعان این امکان را می دهد تا در کمترین زمان و در هر موقع از روز با بهترین متخصصان در زمینه های مربوطه ارتباط برقرار کنند.

  کلام آخر

  به طور کلی امروزه با افزایش فشارهای روانی و استرس های روزمره بسیاری از افراد به کمکهای تخصصی نیاز دارند تا خدمات مشاوره روانشناسی را در زمینه‌های مختلف اعتیاد و خانواده دریافت نمایند. اما مسائل مالی و اقتصادی بخش مهمی از نگرانی‌های افراد را تشکیل می‌دهند و صرفاً به دلایل مالی از گرفتن این کمک‌ها صرف نظر می‌کنند. اما این در حالی است که می‌توان از مشاوره رایگان استفاده کرد زیرا این نوع مشاوره ها یا هیچ هزینه ای نخواهد داشت یا با هزینه بسیار ناچیز به افراد کمک خواهد گرفت.

  عزیزان و همراهان ارجمند برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان در زمینه بستری نمودن فرد معتاد در یکی از مراکز همکار بهترین کمپ ترک اعتیاد اهواز و همچنین مشاوره تلفنی ترک اعتیاد در منزل لطفاً با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

  سرفراز باشید …

   

  5 از 11 رای

  برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
  جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
  عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
  1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
  2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
  جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
  همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
  عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

  101 دیدگاه دربارۀ “مشاوره رایگان”

  • احسان حسینی گفت:

   سلام من مدت ۲ سال هست شیره مصرف میکنم یک هفته است که شروع ب مصرف تریاک کردم چون میگن ترکش راحت تره امشبم ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۵ شب دومی هست که اصلا مواد ن شیره و ن تریاک مصرف نکردم گاملا سرحال و پر انرژی هستم فقط شبا دست و پادردش و کمر دردش ب سراغم میاد و اذیتم میکنه روشی برای از بین بردن این درد پیشنهاد میدین چون ۲ روز دیگه باید برم تست بدم برا گواهینامه ماشین ممنون میشم راهنمایییم کنید؟؟؟

   با درود
   پاسخ ما به شما این است بهتر است برای درمان خود از روش های صحیح و استاندارد اقدام کنید. بهتر است تا اعتیادتان به شکل پیچیده ای تبدیل نشده برای متوقف سازی کامل آن اقدام کنید. موفق باشید …

  • پرنيا احمدي گفت:

   سلام خسته نباشید روزه ۶ ترک شیره تو دوره ۶ ماهِ حال مریض خوب نیست بی قراری و بی خوابی دارن

   با سلام.
   بدون دریافت کمک های تخصصی مشاورین با تجربه امکان بهبودی از اعتیاد وجود ندارد. برای دریافت کمک و راهنمایی های بیشتر با مشاورین متخصص ما تماس بگیرید.

  • ایوب احمدی گفت:

   سلام خسته نباشید. اقا من یک راهی برای ترک ب۲ تو منزل میخام هرکاری میکنم نمیشه مصرفم روزی یک چهارم قرصه زیر نظر پزشک هم هستم تو ترک کردن فقط تحمل درد پا و دستم خیلی شدیده قبلا ترامادول ترک کردم ولی تو کمپ الان دستام تو سیم کشیه چیه اون میفته امونمو بریده خاهشن هرچی که باعث میشه راحت تر بتونم ترک کنم بگید اگه میشه قرصی که این دردای دستمو کم کنه اونم اگه هست بگید فدای شما

   با درود
   دوست عزیز شما بدون کمک های تخصصی یک مشاور زبده اعتیاد که دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه اعتیاد است نمی توانید از اعتیاد بهبود پیدا کنید. به طور خلاصه و صریح باید عنوان کنیم که شما بدون روانکاوی اعتیاد امکان رهایی از اعتیاد را نخواهید داشت. در همین رابطه می توانید از مشاورین متخصص اعتیاد مرکز اهواز کمپ کمک بگیرید.
   پیروز باشید …

  • مهتاب خرم گفت:

   سلام پسر ۲۴ ساله دارم بسیار مهربان و دلسوز اما متاسفانه چندسالیه غرق در اعتیاد شده دوبار کمپ بردم اما فایده نداشت ارادش ضعیفه ده سال پیش هم از پدرش بخاطر همین اعتیادش جداشدم. بعد از بیست سال زندگی

   با درود
   اعتیاد یک بیماری پیچیده چند وجهی است که برای بهبودی آن به تخصص و تجربه بسیاری در زمینه های مختلف روانکاوی و رواندرمای نیاز است که متاسفانه همه مراکز موجود در کشور دارای این متخصصین و شرایط درمانی و آموزشی نیستند و فقط تعداد اندکی از این مراکز درمان اعتیاد دارای متخصصین اعتیاد که می توانند به مددجویان خود کمک های لازم را برسانند، می باشند.
   در همین رابطه می توانید از کمک ها و راهنمایی های مشاورین متخصص مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ کمک بگیرید.
   پیروز باشید …

  • هشام الهایی گفت:

   به تازگی ترک تریاک کردم ۱۸روزمیخام جلساته مشاور داشته باشم شبانه روزی انلاین باشن که بتونم باشون درتماس باشم و در این مرحله کمکم کنن ممنون

   با سلام
   دوست گرامی مشکلی برای دریافت کمک و مشاوره وجود ندارد. می توانید با شماره اعلام شده بر روی سایت با مشاورین مرکز تماس یگیرید. پیروز باشید …

  • فاطمه عباسی گفت:

   سلام من هشت ساله شیشه و هروین مصرف میکنم ولی نه پشت سر هم یکسال _ شش ماه _ دوماه پاکی داشتم ولی باز شروع کردم مشکلات خیلی پیچیده در زندگیم دارم ولی واقعا بریدم میخام تو خونه ترک کنم چون دوتا بچه کوچیک دارم و خونوادم نمیدونن ولی شک کردن تورو خدا یه داروی معرفی کنید من خلاص بشم ممنون

   با درود
   اعتیاد به شیشه و هروئین به هیچ وجه با دارو درمانی به تنهایی درمان نمی شود. شما برای درمان اعتیادتان به روان درمانی و روانکاوی های گسترده و پیوسته نیاز دارید. تصور اینکه با دارو بتوانید اعتیادتان را متوقف کنید یک اشتباه رایج در میان افراد مبتلا به اعتیاد است که متاسفانه از دریافت کمک های تخصصی جلوگیری به عمل می آورد. پیشنهاد ما به شما این است که نسبت به ماهیت بیماری اعتیاد آگاه باشید و از دریافت کمک های تخصصی غافل نشوید.
   تندرست باشید …

  • ریحانه نوروزی گفت:

   سلام وقت بخیر مشاوره راجع ب ترک قلیون برای داداشم میخواستم ب شدت وابسته شده طوری ک همه دوستاش و اطرافیانش هم قلیونی هستن

   با سلام
   اعتیاد به قلیان و تنباکو با دیگر انواع اعتیادهای مصرفی تفاوتی ندارد. اما خواست و تمایل افراد به ترک اعتیاد یکی از مهمترین فاکتورهایی است که باید مد نظر قرار بگیرد. اینکه شما نگران برادرتان هستید برای بهبودی و ترک اعتیاد ایشان متاسفانه کافی نیست و خود فرد باید برای این موضوع اقدام کند. پیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت راهنمایی های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.
   پیروز باشید …

  • سعید ناصری گفت:

   سلام خدا قوت میخواستم ببینم میشه این برادر خانومم رو نجات بدم کمکم کنید مصرف مواد ش هم دوا هست

   با درود
   همانطور که در مقاله اعتیاد به هروئین توضیح داده ایم، این اعتیاد یکی از پیچیده ترین انواع اعتیادهای مصرفی است که افراد برای رهایی از آن به کمک های تخصصی مشاورین اعتیاد که دارای تجربه و تخصص کافی هستند نیاز دارند. بهترین کمکی که می توانید به ایشان کنید این است که با مشاورین ترک اعتیاد اهواز در این باره صحبت کنید تا راهنمایی های بیشتر را دریافت نمایید.
   موفق باشید …

  • ساسان اسدالله پور گفت:

   سلام خسته نباشید
   بنده پاک بودم کرونا گرفتم برای درمان ۲ هفته مدام شیره مصرف کردن حالا معتاد شدم
   الان هر ۱۲ ساعت یک چهارم قرص متادون چهل میخورم یعنی هر ۱۲ ساعت یک چهارم میشه ۱۰.
   من زن و دوتا کوک دارم گقتار شدم وضع مالیم خوب نیست ارامش از زندگیم رفته سر کار میرم صبح از ۷ تا ۷ شب. کمکم کنید هزینشو از ماه بعد پرداخت میکنم سفته میدم که هزینه درمانمو پرداخت کنم. تورو خدا کمکم کنید . فقط من تا ۷ شب نمیتونم گوشی جواب بدم محل کارم گوشی ممنوع هست.‌۷ شب به بعد تماس پاسخگو هستم. اعصابم ضعیف شده زن و بچمو بردم شهرستان خانه پدرم تا درمان بشم. من تهران رباط کریم ساکن هستم. تورو خدا کمکم کنید

   با درود
   دوست عزیز، شما برای درمان اعتیادتان بدون توجه به مدت زمان شعله ورشدن آن باید حتما از کمک های تخصصی استفاده نمایید. بدون کمک یک متخصص اعتیاد که دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه ترک اعتیاد می باشد، نمی توانید بهبودی خود را از اعتیاد فعال ادامه دهید. توجه کنید که اعتیاد یک بیماری چند وجهی و البته روحی و روانی است که برای درمان آن به روانکاوی اعتیاد و روان درمانی نیاز است.
   در همین رابطه باید بدانید که با مشاوره های آنلاین و رایگان امکان دریافت کمک های مورد نیاز را نخواهید داشت. برای ادامه روند درمانتان باید با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   پیروز باشید…

  • حسین آقاپور گفت:

   سلام خسته نباشید آقا دکتر من الان ۱۷ روزه پاکم چون نمیتونم جایی برم تصمیم گرفتم تو خونه بزارم کنار قرص متادون بعد ۱۷ روز امروز خیلی حالم بده گفتم ببینم قرصی چیزی کمکم میکنه

   با درود
   متاسفانه دردهای شما بعد از این مدت به هیچ وجه جسمی نیست و هر نوع دارویی استفاده کنید اعتیاد را در شما شعله ور می کند. دردهای شما به دردهای روان تنی شماخته می شوند و کاملا زمینه روانی و حسی دارند و فقط با روان درمانی و روانکاوی متوقف می شوند. اگر می خواهید ترک پایداری داشته باشید به طور حتم باید از مشاورین متخصصین اعتیاد که در زمینه اعتیاد دارای تجریه و تخصص هستند کمک بگیرید. در غیر اینصورت نمی توانید به ترک خود ادامه دهید. پیشنهاد می کنیم با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   پیروز باشید …

  • پدرام نوری گفت:

   سلام میخواستم بپرسم مخدره شیشه طی چند روز اعتیاد میاره؟

   با سلام. متاسفانه برخی مواد محرک می توانند در همان بار اول شعله اعتیاد را در افراد به شکل مخربی شعله ور کنند. شیشه ماده محرک بسیار قوی است که نیروی کاذب زیادی را در افراد ایجاد می کند و وسوسه زیادی را در ذهن و سیستم عصبی افراد تولید می کند.
   برای کمک در زمینه بهبودی کامل لازم است با مشاورین اعتیاد صحبت کنید. در همین رابطه از مشاورین ما کمک بگیرید.
   سرفراز باشید …

  • پوریا پارسا گفت:

   سلام من ۲۹ سالمه یک سال میشه واسه ترک تریاک متادون به دوز ۵ تا ۱۰ میل قرص میخورم واسه رابطه جنسی طول هفته به ۲۰ میل میرسه واقعا کلافه شدم در حالی ک ورزش میکنم این لعنتی اذیتم میکنه چطور از دستش راحت شم وقتی نهایت ۴۸ساعت میتونم نخورم بیحال و عصبی میشم ممنون میشم یه راهی جلو پام بزارید ممنون میشم واقعا.تشکر

   با سلام
   همانطور که در مقاله اعتیاد به متادون توضیح دادیم اعتیاد به این داروی شیمیایی یکی از انواع اعتیادهای پیچیده مصرفی است که برای ترک اعتیاد آن حتما باید از کمک های تخصصی مشاورین با تجربه در زمینه اعتیاد کمک بگیرید. در غیر اینصورت میزان موفقیت شما بسیار کم خواهد بود.اگر تمایل دارید بهبودی پایدار و موفقی داشته باشید با مشاورین متخصص ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری را در اختیارتان قرار دهند.
   پیروز باشید …

  • محمد عراقیان گفت:

   ترک اعتیاد به مواد گیاهی گل و هشیش

   برای دریافت کمک های بیشتر در زمینه ترک اعتیاد با مشاورین مرکز تماس بگیرید

  • محمد عراقی گفت:

   سلام من چند سال اعتیاد به مواد مخدر صنعتی دارم وهر دفه خواستم انجام ندم ترک کنم نتونستم و فکرم به خاطره مشکلات و فشار زندگی خیلی درگیره لطفا کمکم کنید

   با درود
   اعتیاد به مواد محرک و صنعتی مانند ماده محرک شیشه به هیچ وجه بدون کمک های تخصصی امکانپذیر نیست. اعتیاد یک بیماری پیچیده چند وجهی است که افراد برای رهایی از آن نیاز به کمک های تخصصی دارند. در همین رابطه برای دریافت کمک و مشاوره های بیشتر با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   پیروز باشید …

  • مریم زنجی گفت:

   سلام خسته نباشید من شوهرم این ۴سال است که روزی ۶۰سی سی متادون می‌خورد توروخدا بهم کمک کنید که چجوری بتونه ترک کنه وقتی متادون میخوره اعصابم نداره توروخدابهم کمک کنید لطفا🙏

   با سلام
   همانطور که در مقاله ماده مخدر متادون توضیح داده شد، ترک اعتیاد به این داروی مخدر سخت و پیچیده است و نیاز به کمک های تخصصی وجود دارد. همسرتون باید ابتدا خودشون تمایل به ترک داشته باشن. فرد معتاد در صورتی که تمایل به ترک نداشته باشه باید از روش های مداخله ای استفاده بشه که از طریق مشاوره های گروهی و با کمک متخصصین مراکز ترک اعتیاد امکان پذیر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید.
   سرفراز باشید…

  • ایوب احمدی گفت:

   سلام خسته نباشید من هفت هشت سال پیش شیشه و ترامادول مصرف میکردم دوز بالا الان چهار ساله که شیشه رو ماهی یه بار ولی ب۲رو هر روز یک چهارم مصرف میکنم چهار ساله شیشه رو پنج ماهی میشه ترک کردم ب۲رو هم به خاطر اینکه واسه کار میرم ترکیه سه روزه قطع کردم دکتر بهم گاباپنتین۳۰۰داده وبه خاطر افسردگی دو سال پیشم ریتالین روزی نصفشو مصرف میکنم کلونازم روزی یه دونه الان تو سه روز بدن دردی نداشتم ولی بیخابم سه شبانه روزه هرچی قرص خاب میخورم خابم نمیاد من چیکار کنم ممنون میشم

   با درود
   متاسفانه روند درمان شما کاملا اشتباه بوده و خود شما برای بهبودی و درمانتون مصمم نبوده اید. درمانهای دارویی به هیچ وجه برای شما کار نخواهد کرد و مشکلاتتون رو بیشتر خواهد کرد. برای بهبودی از اعتیاد باید زیر نظر متخصص اعتیاد که در زمینه درمان اعتیاد دارای تجربه و تخصص هست، قرار بگیرید و تحت نظر باشید. به هیچ وجه بدون روانکاوی و روان درمانی تخصصی اعتیاد امکان بهبودی وجود ندارد و نتیجه نخواهید گرفت.
   در همین زمینه بهتر است با مشاورین ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتر را دریافت کنید.
   پیروز باشید …

  • سینا گفت:

   سلام
   ۱۲ ساله شربت متادون مصرف میکنم
   الان ۱۵روزه ترک کردم
   ازطریق کمپ شب ها خواب ندارم سینه و معدم داره میسوزه
   لطفا راهنمایی کنید
   تشکر

   با درود
   حتما باید از کمک های تخصصی مشاورین ترک اعتیاد کمک بگیرید تا دردهای روان تنی شما نیز بر طرف شوند. اعتیاد یک بیماری و ناخوشی چندوجهی روحی و روانی است که برای درمان و بهبودی از آن به کمک های تخصصی نیاز است. برای دریافت کمکهای بیشتر با مشاورین مرکز اهواز کمپ تماس بگیرید.
   پبروز باشید …

  • محمد اسدی گفت:

   سلام خسته نباشید
   من یک نوجوان ۱۶ ساله هستم
   یک بار ماری جوانا مصرف کردم
   با اینکه تقریبا ۱۰ روز میگذره ار اون زمان ولی هنوز یکسری اختلالات دارم مثلا حافظه ام درست کار نمیکنه و هنوز انگار داخل هپروت هستم میشه لطف کنید بگید چیکار باید بکنم

   با درود
   برای مشکلتان حتما باید یک پزشک متخصص اعصاب و روان شما را ویزیت کند. توصیه ما به شما این است که از یک پزشک کمک بگیرید و هرگز مجددا هیچ نمونه ماده مخدر یا محرکی استفاده نکنید و از سلامتیان با دقت مراقبت کنید و از افرادی که مواد مصرف می کنند به شدت دوری کنید.
   تندرست باشید…

  • مریم مرادی گفت:

   سلام پسرم ۱۸سالش به خاطر مشکلات خانوادگی قرص ترامادول مصرف میکنه مصرفش هم طولانی نیست چطور میتونم درمانش کنم آیا تو خونه میتونم این کارو انجام بدم

   با درود
   متاسفانه باید بدانید که شما نمی توانید به پسرتان کمک کنید. چون اعتیاد به ترامادول یکی از انواع اعتیادهای پیچیده مصرفی است که برای بهبودی و درمان به کمک های تخصصی مشاورین با تجربه اعتیاد نیاز و این موضوع با احساسات قابل حل نیست. برای دریافت کمک های بیشتر در زمینه ترک اعتیاد پسرتون بهتر است با مشاورین ما در مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتر را در اختیارتان قرار دهند.
   پیروز باشید…

  • محمد عبابافی گفت:

   من یک سالی هست درگیر قرص زولپیدم هستم و بدون اون خوابم نمیگیره ترخدا بهم کمک کنید

   با درود
   زولپیدم یکی از انواع داروهای به شدت اعتیاد آور است که بر روی سیستم عصبی افراد به شدت تاثیر می گذارد و به صورت ناگهانی و بدون نظارت مشاورین اعتیاد نمی توانید آن را متوقف کنید. برای دریافت کمک و مشاوره ترک اعتیاد باید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.
   سرفراز باشید…

  • علی بزی گفت:

   سلام خسته نباشید من یک مدتی هست که بیکارم و شربت متادون مصرف میکنم الان میخوام برم سرکار بهم گفتن که باید ازمایش انواع مخدر و روانگردان بدم میخواستم بدونم که توی ازمایش نشون میده اگه میده چکار کنم چونکه به این کار احتیاج دارم نمی خوام از دستش بدم لطفا راهنماییم کنید که چکار کنم یا چی بخورم که نشون نده

   با سلام
   همانطور که در مقاله ماده مخدر متادون توضیح داده شده این ماده مخدر یکی از قویترین مواد مخدر شیمیایی است که افراد برای رهایی از آن دچار مشکلات بسیاری هستند. پیشنهاد ما برای شما این است که بجای آنکه به دنبال ترفندهای بیمار گونه برای مخفی نگاه داشتن اعتیادتان باشید بهتر است صادقانه به مشکل اعتیاد خود نگاه کنید و حقیقتا به دنیال بهبودی و درمان خود باشید. این رویه ای که شما در پیش دارید به نتیجه ای نخواهد رسید.
   برای دریافت کمک و مشاوره های بیشتر با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   موفق باشید …

  • وحید قدوسی گفت:

   سلام خسته نباشید
   بنده ۴-۵ ساله قرص ترامادول مصرف میکنم
   و دوزم روزی سه تا ۲۲۵ میباشد
   میخاسم بدونم برا ازمایش تست اعتیاد تا چن روز در ادار و چن روز در خون ;قابل تشخیص میباشد
   ازمایش برای استخدام کار میباشد
   خیلیی ممنونم

   با درود دوست ارجمند
   پیشنهاد ما برای شما این است که بجای راه حل های موقتی و ناپایدار بهتر است برای درمان و بهبودی خود از اعتیاد به ترامادول اقدام کنید، چون این داروی مخدر به شدت آسیب زا است و صدمات جبران ناپذیری به شما و سلامتی تان وارد خواهد کرد. در نتیجه بهتر است از خطراتی که اعتیاد به این داروی مخدر شما را تهدید می کند آگاه باشید و برای درمان آن اقدام کنید. برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.
   پیروز باشید …

  • میثم جعفری گفت:

   با سلام و عرض خسته نباشید
   بنده ساکن شاهرود هستم
   در روز صبح ها یک قرص ۴۰ متادون و حدود ساعت۸-۹ شب هم یک قرص ۱۰ متادون میخورم
   تصمیم گرفتم برای ترک و امروز صبح قرص ۴۰ متادونم رو نخوردم وبجای اون یک عدد قرص ۱۰۰ترامادول خوردم و درسته اثری مثل متادون نداشت اما تاساعت ۴-۵ بعدازظهر مشکلی نداشتم اما الان یکی دو ساعت هست که شدیدا حالم بد هست و فکر میکنم بخاطر نبود متادون در بدنم هست
   میخواستم بدونم این کار من که یدفعه این مقدار متادون رو قطع کردم مشکلی برام نداره یا اینکه باید هر روز ذره ذره کم کنم از قرصم و چون مشکل اعصاب هم دارم و دارو میخورم گفتم بپرسم شاید نباید این حجم رو یک دفعه قطع کنم
   پیشاپیش ممنون از راهنماییتون

   با سلام
   برای ترک اعتیاد به قرص متادون به هیچ وجه به صورت خودسرانه نمی توان اقدام کرد و حتما باید از کمک های تخصصی مشاورین زبده اعتیاد که دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه اعتیاد هستند استفاده نمایید. نکته دیگر که اعتیاد یک بیماری صرفا جسمی نیست که با قطع مصرف مواد بتوانید از آن رها شوید. برای دریافت اطلاعات و مشاوره تخصصی ترک اعتیاد در منزل لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   سرفراز باشید …

  • علی گفت:

   س. دکتر ۱۰ سال آمفتامین مصرف میکنم و ادکت به مورفین (تریاک ) هم بالای ۱۸ سال مصرف میکنم و دیابت نوع دو وابسته به انسولین از سن ۳۰ سالگی تا حال که ۴۳ ساله هستم از لحاظ عوارض مصرف آمفتامین ها هیچ نمونه نداشتم ولی هربار که اقدام به ترک کردم با سردردهای شدید مواجه شدم که ناچارا ولش کردم

   با درود علی گرامی
   برای متوقف سازی اعتیاد باید حتما از کمک های تخصصی مشاورین زبده اعتیاد که دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه علم اعتیاد هستند استفاده کنید. در صورت دریافت روانکاوی و روان درمانی های تخصصی در زمینه بهبودی روحی و روانی اعتیاد می توانید عوامل عاطفی و روانی بازگشت به مصرف مجدد را متوقف کرده و با انرژی مضاعف روند درمان و بهبودی خود را طی نمایید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی های بیشتر با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.
   پیروز باشید…

  • حسین علیزاده گفت:

   نزدیگ ۱۰ ساله ترامادول مصرف میکنم که البته با دوزهای پایین بود که الان خیلی بیشتر شده،چندین بارن خواستم ترک کنم نتونستم،تا رو ۸ قرص مصرف میکنم ،الان حدود سه روزه کم کردم به روزی سه تا همراه با داروهای استامینیفون کدئین و کلیدینیوم و دیکلوفناک،نظرتون چیه ،چجوری پیش برم با این کم کردن دوز یا این روش جواب میده؟؟

   با درود حسین عزیز
   برای تلاش و تمایل شما برای ترک اعتیاد بسیار خوشحالیم. اما متاسفانه شما مانند بسیاری از افراد مبتلا به اعتیاد از ماهیت بیماری اعتیاد اطلاعات کافی ندارید و تصور شما از اعتیاد به بخش و جنبه جسمی آن معطوف شده است. در صورتی که اعتیاد یک بیماری کاملا روحی روانی و عاطفی است و جنبه جسمی آن تنها بخش کوچکی از آن است.
   برای موفقیت در ترک اعتیاد و رهایی از آن شما به کمک ها و آموزش های تخصصی نیاز دارید و بدون روانکاوی و روان درمانی امکان موفقیت شما بسیار کم است. در همین رابطه برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد و اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید. موفق باشید …

  • حسین حسینی گفت:

   سلام خسته نباشید من حدود ۱ سال هست که دارم متادون ۴۰ استفاده میکنم و الان روزی بدونه قرص ۴۰ میخورم و چن بار هم اومدم ترک کنم ولی روز دوم یا سوم چهارم اذیت شدم و بیشتر مشکلم درد شکمیم بوده و بیخیال شدم ولی الان واقعا دیگه حالم بهم میخوره ازش یعنی هر روزی که دارم مصرف میکنم خودمو لعنت میکنم خسته شدن نمیخام و میخام ترک کنم خانوادم هم نمیدونن و میخام ازدواج کنم و نمیخام واقعا با مصرف مواد برم تو زندگی مشترک اگه می تونید کمکم کنید تا آخر عمر مدیونتونم

   با درود حسین گرامی
   اعتیاد به متادون یکی از پیچیده ترین انواع اعتیادها است که برای درمان و بهبودی آن به کمک های تخصصی، روان درمانی و روانکاوی اعتیاد نیاز است. اگر واقعا خسته شده اید و برای قطع مصرف و بهبودی از اعتیاد آمادگی دارید باید بدانید که برای رهایی از اعتیاد باید مسیر پرپیچو خمی را طی کنید و حتما در این مسیر از کمک های تخصصی مشاورین اعتیاد استفاده کنید و در غیر اینصورت اگر به تنهایی قصد دارید اینکار را انجام بدید احتمال موفقیت شما بسار کم خواهد بود.
   در نتیجه برای موفقیت در مسیر درمانتون حتما با مشاورین ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید تا راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهند.
   سرفراز باشید…

  • انیتا گفت:

   پیام اصلی فرم تماس : اقای دکتر قرص ترامادول درخون تا چندروز قابل مشاهده هست

   با درود
   سوال شما در مورد اعتیاد به ترامادول هست که یک داروی مخدر قوی و به شدت اعتیاد آور است. برای پاسخ صحیح بهتر است به فکر درمان و بهبودی کامل آن باشید تا راههای گریز و فرار از واقعیت اعتیاد. برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   موفق باشید…

  • سعید اقایی گفت:

   چه کارهایی باید انجام داد تا از نظر ضعف جسمی به حالت عادی رسید؟

   سلام و خسته نباشید به شما
   من نزدیکه ۱۰ ماه استامینوفن کدئین مصرف میکردم،بعدش به مدت ۱۰ روز (متادون)شربت مصرف کردم والان نزدیکه ۱۲ یا ۱۳ روز هست ک کلا همشو گذاشتم کنار ولی هنوز ضعف و درد تو بدنم هست و نمیدونم باید چیکار کنم چی بخورم که دیگه این موضوع برام تموم شه و به حالت طبیعی برگردم.ممنون میشم از اطلاعاتتون و تجربهاتون در اختیاره من بزارین.همون طور ک میدکنین خیلی سخته و خیلی دارم آدیت میشم و اینکه از نظره روانی اصلا ب مواد دیکه فکر نمیکنم و کانل از سرم افتاده،فقط میخوام زود تر خوب شم…

   با درود سعید گرامی
   مشکلاتی که شما مطرح کردید مربوط به دردهای روان تنی در ترک اعتیاد است. این دردهای جسمی و فیزیکی ریشه های کاملا روانی دارند و مربوط به مشکلات جسمی نیستند. متاسفانه این دردها به عنوان عوامل عاطفی و روانی بازگشت به اعتیاد مشهور هستند. اما باید بدانید که این مشکلات بوسیله متدهای درمانی اعتیاد که شامل روان درمانی، روانکاوی اعتیاد و آموزش های تخصصی دیگر است کاملا قابل درمان هستند.
   در نتیجه لازم است تا با استفاده از کمک های تخصصی مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز این مرحله از درمان خود را با موفقیت سپری کرده و به یک زندگی موفق و پاک دست یابید. برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

   سرفراز باشید …

  • محسن گفت:

   سلام شوهرم شیشه مصرف میکنه قرص متادون الان دوروز تر میکنه توخونه میتونه

   با درود
   اعتیاد به شیشه یکی از انواع اعتیادهای پیچیده و ترکیبی است که افراد را از لحاظ روانی به شدت درگیر و وابسته میکنه و فرد برای رهایی از آن نیاز به کمک های تخصصی دارد. برای یک ترک پایدار باید از کمک ها و مشاوره ترک اعتیاد تلفنی استفاده کنید. برای دریافت کمک های بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری را دریافت کنید.

  • فرامرز محمدی گفت:

   موضوع فرم تماس : ترک شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : من۴۷سالمه ۱۳ساله شیشه مصرف میکنم ۱۰بارکمپ و۱۰بارکلینک رفتم خیلی هم توخونه ترک کردم ولی دوباره لغزش کردم نمیدونم چیکار کنم تا نجات پیدا کنم الان هم ۷روزه توخونه ترکم کمکم کنید تا نجات پیدا کنم

   با درود
   دوست گرامی از اینکه ما را برای دریافت کمک انتخاب کرده اید بسیار خوشحالیم و امیدواریم بتوانیم راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهیم. همانطور که در مقاله نشانه های اعتیاد به شیشه توضیح دادیم باید بدانید که اعتیاد به شیشه به هیچ وجه یک بیماری جسمی نیست و برای بهبودی از آن با قطع مصرف نمی توان اعتیاد را متوقف کرد. به همین علت برای ک ترک پایدار و بهبودی از شیشه باید از کمک های تخصصی که شامل جندین متد متفاوت هست استفاده کنید تا بهبودی پیدا کنید.

   برخی از متدهایی که شما برای بهبودی از آن احتیاج دارید شامل این مواد است : روانکاوی، روان درمانی، آموزش مهارتهای زندگی، آموزش مهارتهای ارتباطی، آموزش ماتریکس و در نهایت مفاهیم درمانی ۱۲ قدم بهبودی از اعتیاد. برای موفقیت، شما باید این روش های درمانی را به صورت تخصصی و زیر نظر یک متخصص اعتیاد که تجربه و تخصص کافی در این زمینه دارد را دریافت کرده و بصورت پیوسته با مشاور اعتیاد خود در تماس و دریافت کمک باشید. در صورتی که این مراحل را طی کنید به طور حتم می توانید اعتیادتان را متوقف نمایید. برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.

  • فاطمه‌ گفت:

   موضوع فرم تماس : اعتیاد
   پیام اصلی فرم تماس : شوهرم‌ اعتیاد داره‌ ترک‌ میکنه‌ بعد ۲ یا ۳‌ ماه بعد شروع‌ میکنه‌ بخدا نمیدونم‌ چکار کنم ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌لطفا‌ کمکم‌ کنید.

   با درود بانو
   اعتیاد یک بیماری پیچیده روحی و روانی است و برای درمان آن به کمک های تخصصی و استاندارد نیاز هست که فقط توسط افراد و متخصصین اعتیاد که سالها در این حوزه فعالیت کرده اند امکانپذیر است. مشکل همسر شما همانند تمامی معتادان وجود عوامل عاطفی و روانی بازگشت به اعتیاد است.
   افرادی که اقدام به ترک اعتیاد می کنند و برای بهبودی روحی و روانی خود از اعتیاد هیچ اقدامی نمی کنند متاسفانه به سرعت بازگشت می کنند و اعتیادشان عود می کند.
   توجه داشته باشید برای موفقیت در مسیر بهبودی از اعتیاد به کمک های تخصصی مشاورین زبده و کارآزموده اعتیاد نیاز است. در همین رابطه برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد و اخذ کمک های تخصصی با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمک تماس بگیرید.

  • شمسی غفاری گفت:

   پیام اصلی فرم تماس : ترک کردم چه جوروسوسه رادرمان کنم

   با درود
   وسوسه و اشتغال فکری نسبت به مواد مخدر یکی از موضوعات مهم در روند درمان و بهبودی افراد اعتیاد است که برای بهبودی و متوقف سازی آن به کمک های تخصصی و روان درمانی نیاز است. شما می توانید با دریافت کمک های مشاورین ترک اعتیاد مرکز اهواز کمک به خوبی بر این مشکلات روانی اعتیاد غلبه کنید. مشاورین ما به شما آموزش داده و با ارائه روانکاوی های ترکیبی شما را در مسیر بهبودی قرار می دهند.
   برای دریافت راهنمایی های بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

  • هانیه صالحی گفت:

   از طرف: هانیه صالحی
   موضوع فرم تماس : ترک کردن در منزل
   پیام اصلی فرم تماس : برای ترک در منزل و درد نکشیدن از چ دارویی استفاده کنیم ک باعث کمتر شدن درد شود

   با درود بانو
   سوال بسیار خوبی پرسیده اید. نکته مهم در رابطه با ترک اعتیاد این است که افراد معتاد تصور می کنند که دردهای جسمی پس از ترک اعتیاد مربوط به جسم آنها است در صورتی که این دردها کاملا روانی و عاطفی هستند که به شکل دردهای جسمی و فیزیکی بروز می کنند. به این دردها اصطلاحا دردهای روان تنی اطلاق می شود و تنها راه رهایی از آنها دریافت روانکاوی و روان درمانی های ترکیبی است که توسط مشاوره ترک اعتیاد در اختیارتان قرار داده می شود.
   لطفا برای دریافت کمک و راهنمایی های بیشتر با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید. سرفراز باشید…

  • منصور حسین پوری گفت:

   پیام: سلام دوسال ترامادول مصرف کردم یک هفته است که پاکم چندروز طول میکشه که داخل ازمایش خون برای ازدواج منفی بشه؟؟ تشکر

   با سلام
   دوست گرامی پیشنهاد ما به شما این هست که به جای درگیر کردن یک خانواده با اعتیادتان از ازدواج تا زمان بهبودیتان خودداری کنید، چون شما از جنبه های عاطفی و شخصیتی آمادگی لازم برای ازدواج را ندارید.
   در مورد سوالتان هم پاسخ شفافی نداریم به جز اینکه تشویقتان کنیم که برای ترک اعتیادتان و بهبودی کامل با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید و شروع به دریافت کمک کنید.

  • علی نیکنام گفت:

   سلام. من بعد از نزدیک ٧ ماه مصرف شربت متادن (روزی ۳میل با سرنگ) ۶روز است که مصرف نکردم. البته دیشب از درد دو تا گاباپنتین٣٠۰ خوردم، امروز ظهر با کیت تست متادون، تست کردم مثبت شد. الان این برای دارو هست یا متادون چون کلٱ نوشته شده بعد ٣روز منفی میشه. من باید ٢روز دیگه برم آزمایش چه کار کنم؟ ممنون

   دوست گرامی پیشنهاد ما به شما اینه که بهتر است برای ترک اعتیاد و بهبودی اقدام کنید. از اینکه به چه دلیل جواب تست شما هنوز منفی نشده نظری نداریم. برای دریافت کمک در زمینه بهبودی از اعتیاد با مشاورین ما تماس بگیرید. پیروز باشید

  • محمد مرادی گفت:

   با سلام پسری دارم سی و یکساله مدتی است منزوی شده و اکثر اوقات خوابه متوجه شدم قرص دراگون مصرف می کنه لطفا راهنمایی بفرمایید چکار کنم ممنون

   با درود
   برای بهبودی و متوقف سازی اعتیاد فرزندتان باید از مشاورین ترک اعتیاد که دارای تجربه و تخصص کافی در زمینه اعتیاد هستند، کمک بگیرید و به صورتی شخصی و احساسی با موضوع برخورد نکنید. برای درمان اعتیاد به روش تخصصی و درمانی نیاز هست. پیروز باشید …

  • ندا بیدکی گفت:

   با سلام ،اقامون معتاد هرویین هست ،چندین دفعه ترک کرده ،الان میخواد ترک کنه ،میخواستم بپرسم کمرش خیلی شل هست و زود ارضا مشه ،ترسم اینه که به خاطر این دوباره مواد شروع کنه ،ایا دارویی هست ؟؟؟برای نزدیکیش که مشکلی بعداز ترکش بخوره؟؟؟

   با درود بانو
   توجه داشته باشید که بهبودی از اعتیاد به هروئین لازم از کمک مشاورین ترک اعتیاد استفاده کنید و به صورت خود سرانه از هیچ دارویی استفاده نکنید. مشکلات جنسی پس از ترک اعتیاد طبیعی هستند و با روان درمانی و روانکاوی مناسب افراد می توانند از آنها عبور کنند و به سلامت کامل برسند.
   سرفراز باشید …

  • مستانه عبدلی گفت:

   موضوع فرم تماس : خواستگار معتاد
   پیام اصلی فرم تماس : با آقایی به مدت ۸ ماهه دوستم جلو چشم من تریاک کشیده سیگار میکشه ولی به دلیل علاقه زیادی که بهش دارم میخوام باهاش ازدواج کنم خواستگاری هم اومده فقط نمیدونم چیکار کنم

  • ابراهیم یادگاری گفت:

   موضوع فرم تماس : ترک شیشه در منزل
   پیام اصلی فرم تماس : با سلام داماد ما میخاد در منزل ترک کنه دوسال شیشه مصرف میکنن قبل ان شیره مصرف میکرد الان نزدیک ده روزه در منزل ترک میکنن میگن سر درد دارن و میخان متادون مصرف کنن ایا درست یا نه چطور ترک کنن تا دیگه ب طرف شیشه نرن ب مشاور ه هم نمیتونن برن ب خاطر گرانی ممنون راهنمایی کنید یک سال ترک خانواده کرده بودن

  • علیرضا گفت:

   موضوع فرم تماس : ترک شیشه
   پیام اصلی فرم تماس : سلام خسته نباشین. ممنون میشم راهکاری بهم بدین تا بشه شیشه رو در منزل ترک کرد شرایط بستری شدن ندارم .ممنون خدا خیرتون بده

   با درود علیرضا گرامی.
   بله حتما. شما برای ترک اعتیاد به شیشه در منزل باید حتما از کمک و روان درمانی های ترکیبی استفاده کنید که با استفاده از مشاور ترک اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ به خوبی می تونید اینکار را شروع کنید و به انجام برسانید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.
   سرفراز باشید…

  • علی اسلامی گفت:

   متن پیام : سلام اعتیاد به شیره تریاک ذارم میخواهم ترک کنم روزی یک ودو کرم میخورم من را رهنمایی ام کنید در منرل

   برای ترک اعتیاد در منزل شما باید حتما با یک مشاور و متخصص اعتیاد تماس داشته باشید تا از روان درمانی های ترکیبی استفاده کنید تا بتوانید با عوامل عاطفی و روانی بازگشت به اعتیاد مقابله کنید و بهبودی خود را ادامه دهید.
   برای مشاوره های بیشتر لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید. سرفراز باشید

  • سینا همتی گفت:

   متن پیام : بنده روز ۴ روم درد کشیدنم هست و مصرف متادون رو قطع کردم .
   میخاستم بدونم این درد تا کی طول میکشه؟ و بایستی چ تغذیه ای داشته باشه تا بدن ضعف نکنه؟

   با سلام
   دردهای شما به هیچ وجه منشا جسمی ندارد و کاملا روانی هستند و به دردهای روان تنی شناخته می شوند. این مشکل بعد از ترک اعتیاد برای همه افراد مبتلا به بیماری اعتیاد اتفاق می افتد و برای بهبودی از آن باید حتما از روان درمانی ترکیبی استفاده کنید که شامل درمانهای موازی روحی عاطفی حسی و روانی است. برای آگاهی بیشتر در این زمینه حتما با مشاورین ما تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری دریافت کنید.

  • علی ارین گفت:

   متن پیام : سلام خسته نباشد .۲۲سالمه ۲سال مصرف ترامادول داشتم بعدترک کردم ۳ سال قرص ب۲ همراه باحشیش وگل مصرف کردم یک ساله سیگاروگل روگذاشتم کنار امسالحالم بد شد تبش قلب وحمله قلبی داشتم وضعیتم خیلی خراب شد فهمیدم مشکل مادرزادی قلبی دارم .مصرف قرص ب۲ خیلی کمه اما انگار بهش وابسته امو همیشه بدنم خستسو عرق سرد میکنم .قبلا مصرف نداشتم ویامصرف ترامادول داشتم سرکار میرفتم فعالیتم خوب بود اما الان افتادم افسرده ام وانرزی سرکاررفتن وفعالیت ندارم .خواهشن راهنماییم کنیین ایا میتونه ازقرص ب۲ باشه؟ ایااگه متادون بخورم بجاش بهترنیست؟ قرص ب۲ روهم ۵ماه ترک کردم اما خوب نشدم ونای راه رفتنم نداشتم بنظرتون ضعف قلبی وحمله های قلبیم علتش مصرف مواده؟چون بیماری قلبی حالت خفیف داره.لطفا کمکم کنید یه راهی یاقرص جایگزینی نشونم بدین.ممنون

   با سلام علی ارجمند
   دوست گرامی اعتیاد به هیچ وجه یک ناخوشی جسمی نیست که با تغییر داروی مخدر بتوان آن را متوقف کرد. برای بهبودی کامل از اعتیاد شما حتما باید قطع مصرف کنید و از هرگونه ماده مخدر پرهیز کنید و به سرعت درمانهای موازی و روان درمانی ترکیبی دریافت کنید. درمان اعتیاد مانند خود ماهیت بیماری اعتیاد چند وجهی است و افراد برای بهبودی باید حتما از جنبه جسمی روانی و روحی بهبودی دریافت کنند.
   برای اطلاعات بیشتر حتما با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری در این زمینه دریافت کنید.

  • فاطمه عطایی گفت:

   متن پیام : همسرم ۹ماه که پاکه الان یه مدته بش شک کردم که خدای ناکرده لغزش کرده باشه نمیدونم چطور باش رفتار کنم ناگفته نماند همسرم اعتیاد به شیشه داشت

   با درود
   اگر ایشان پاک هستند و به روند درمان و بهبودیشون ادامه میدن جای نگرانی نیست. اما اگر فقط پاک شده و برنامه بهبودی مناسبی ندارند و برای درمان و رشدشون اقدامی نمیکنند امکان بازگشتشون وجود داره. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید.

  • سیاوش گفت:

   متن پیام : هروئین مصرف میکنم ۳ ماهه شاغلم واقعا اگه علائم خماری نداشته باشم سمتش نمیرم میخوام کوتاه ترین زمان ترک داشته باشم

   با سلام
   برای بهبودی از اعتیاد باید حتما مراحل روان درمانی های ترکیبی و موازی را دریافت کنید. اگر به خوبی این مراحل را با کمک مشاوره ترک اعتیاد مرکز اهواز کمپ دریافت کنید به طور حتم اعتیاد در زندگی شما متوقف خواهد شد.

  • صفر باقری گفت:

   متن پیام : الان یک هفته است تریاک رو مصرف نمیکنم شنیدم که با مصرف الکل عرق روزی یک بار راحتر ترک مینم درست است یا نه ؟ اگه میشه راهنمای کنید باتشکر

   با درود دوست گرامی
   به هیچ وجه امکان متوقف سازی اعتیاد به مواد مخدر با الکل وجود ندارد. الکل یک ماده مخدر است که برای افراد مبتلا به ناخوشی اعتیاد کاملا مضر است و نمی توان از آن استفاده کرد. برای بهبودی از اعتیاد شما باید عوامل عود و بازگشت به اعتیاد را به خوبی بشناسید و برای درمانشان اقدام کنید. در همین رابطه علائم بازگشت به اعتیاد را مطالعه کنید و در صورت تمایل با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید.

  • فرهادپور گفت:

   متن پیام : پسرم میخوام ترک اعتیاد بدهم ولی نمیتونم ان را قانع به ترک کنم چه مواردی میتونم انجام بدهم که راضی به ترک بشه

   با درود
   اعتیاد یک بیماری پیچیده ترکیبی هست که برای درمان و متوقف سازی آن به تخصص نیاز هست. بهتر است برای درمان فرزندتان از متخصصین و مشاورین اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمک بگیرید و شخصا در این مورد اقدام نکنید. پیروز باشید …

  • احمد رحیمی عدلی گفت:

   متن پیام : متاسفانه تو سال ۱۳۸۲تو یه صانحه رانندگی همه خونوادم جز پدر عزیزمو از دست دادم و تا الان دارم تنهایی میکشم تا امروز پدرم گفت یفکری بحال اینده و ازدواجت بکن!متولد سال۱۳۶۰ هستم و شکر خدا هیچ کمبودی ندارم. کمکم میکنید ازدواج کنم؟ کسی رو بهم معرفی میکنید؟

   دوست عزیز شما باید با موسسات همسریابی تماس بگیرید. اینجا یک مجموعه درمانی است که مربوط به درمان اعتیاد به مواد مخدر است و ارتباطی با مسائل دیگر ندارد. موفق باشید

  • اصف صحرایی گفت:

   متن پیام : مشاوره ترک ترامادول

   با درود
   اعتیاد به ترامادول یکی از انواع اعتیادهای پیچیده هست که برای درمان آن نیاز به رواندرمانی و روانکاوی های گستره و چند وجهی وجود دارد. برای دریافت کمکها و راهنمایی های بیشتر با مشاورین تماس بگیرید.
   پیروز باشید …

  • سولماز گفت:

   متن پیام : سلام خسته نباشید.
   من داییم خیلی سال هستش که سیگار میکشه الان هم حدود ۵۲ سالشونه خودشون خیلی دوست دارن که ترک کنن و هرروز دو تا نخ سیگار میکشن و خودشون تعدادش رو کم کردن خواستم بپرسم اینکه ایشون اگه از چسب ترک اعتیاد استعاده کنن جواب میده یا نه؟ چه دوزی رو استفاده کنن و به چه صورت و به چه مدت استفاده کنن.

   با سلام
   اعتیاد به نیکوتین یکی از انواع اعتیادهای پیچیده مصرفی هست که همردیف اعتیاد به هروئین محسوب و طبقه بندی میشه که از لحاظ روانی وابستگی های بسیار شدیدی ایجاد می کند. برای بهبودی از آن به کمک های تخصصی رواندرمانی و روانکاوی نیاز هست. برای دریافت مشاوره های بیشتر با مشاورین مرکز تماس بگبرید تا راهنمایی های بیشتری دریافت کنید.
   موفق باشید …

  • فاطمه گفت:

   متن پیام : سلام همسرم اعتیاد به شیشه و هروئین و متادون داره هردفعه اقدام ب ترک میکنه اما دوباره شروع میکنه وقتی میکشه هزارتا قران و ایه قسم میخوره ک نمیکنه دیگه اما فایده نداره دارم زجر میکشم من هنوز نامزدم دیگه با کاراش عصبی شدم ازش داره بدم میاد خیلی بهش کمک کردم ۲۴ سالشه

   با درود
   بانو فاطمه شما باید برای بهبودی همسرتان حتما از مشاورین ترک اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ کمک بگیرید تا راهنمایی های لازم را دریافت کنید. اعتیاد یک بیماری پیشرونده و کشنده است که افراد برای بهبودی از آن نیاز به کمک های تخصصی دارند. در صورتی که قبلا اقدام کرده اید و نتیجه خوبی نگرفته اید حتما با مشاورین ما در مرکز تماس بگیرید.
   برای مشاوره ترک اعتیاد با شماره های اعلام شده تماس بگیرید. پیروز باشید …

  • آوا گفت:

   متن پیام : سلام من دو روزه فهمیدم شوهرم دوساله قرص متادن مصرف میکنه میخوام کمکش کنم ترک کنه ولی خیلی میترسه نه شرایطمون طوری هست که بره کلینیک و بستری بشه و نه حتی شرایط جور هست که بخواد بصورت تدریجی و کم کردن دوز داخل خونه ترک کنه مصرفش یک چهارم قرص هروز صبح هستش از من مهلت ۶ ماهه خواسته که شرایط اوکی بشه و تو خونه یا بستری بشه و ترک کنه و میگه دوسال اصلا دوز مصرفشو بالانبرده نمیدونم باید چکارکنم مجبورش کنم که باهمین شرایط ترک‌ کنه یا بهش فرصت بدم میترسم بهش فشار بیارم بهم به دروغ بگه ترک کرده یا حتی ترک کنه ولی پاش بلغزه ازطرفی هم میترسم مهلت ۶ ماهش تموم بشه و اقدامی برای ترک‌ نکنه….قرصی نیست که بتونه جایگزین بکنه تا راحتر ترک کنه و اطرافیان هم نفهمن که خود قرص هم اعتیاد آور نباشه؟؟

   با سلام بانو آوا
   به طور قطع و به شکلی جدی به شما باید بگیم که اعتیاد به هیچ وجه با ترک جسمی متوقف نمیشه و ترک جسمی ایشان نمی تونه اعتیاد را برای همیشه متوقف کنه. توجه کنید که اعتیاد یک بیماری کاملا روحی و روانی است و افراد برای رهایی از آن باید حتما با کمک یک مشاور اعتیاد که توانایی و تخصص کافی در درمان اعتیاد دارد، اقدام به ترک اعتیاد و متوقف سازی آن کنید.
   نکته مهم این است که شما با زمان تعیین کردن و شرط گذاشتن موفق نخواهید شد به ایشون کمک کنید. خبر خوب ما برای شما این است که اعتیاد یک بیماری است که با استفاده از روش های صحیح و استاندارد قابل متوقف سازی هست و شما می توانید با استفاده از کمک های موثر اعتیاد را در زندگیتان متوقف کنید. فقط حتما باید از مشاوره ترک اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمک بگیرید تا بتونید با موفقیت مسیر درمان را طی کنید.
   برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاوره ترک اعتیاد با مشاورین ما تماس بگیرید.
   پیروز باشید …

  • خانم خادمی گفت:

   متن پیام : سلام ببخشید من برادرم اعتیاد داره چند بار هم کمپ رفت ترک کرد ولی دو ماه شد دوباره رفت سراغ مواد حالا هم دچار توهم شده خودش هم داره عذاب میکشه اما نمیتونه به راحتی ترک کنه خانواده چطور میتونن بهش کمک کنن؟

   بانو خادمی ارجمند
   اعتیاد یک بیماری چند وجهی و پیچیده روحی و روانی است و افراد برای رهایی از آن باید حتما از کمکها و روش های درمانی ترکیبی و موازی استفاده کنند. به احتمال بسیار زیاد بیمار شما در مرکز بستری شده که امکانات درمانی و آموزشی مناسبی نداشته. به همین دلیل بازگشت داشته و مجددا شروع به مصرف کرده. دقت بفرمایید که افراد معتاد در صورتی که از روان درمانی و روانکاوی مناسب در دوران درمانی برخوردار باشند احتمال بازگشتشان به مصرف بسیار کاهش پیدا می کند.
   در همین رابطه و برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید تا راهنمایی های تخصصی بیشتری دریافت کنید. موفق باشید…

  • زینب شجاعی پور گفت:

   متن پیام : سلام خسته نباشید من ۴روزه فهمیدم همسرم سه ساله ب تریاک اعتیاد پیدا کرده من ۲۰ سالمه همسرم ۲۹ و یه پسر سه ساله ام داریم من هیچ مشکل و کمبودی تو زندگیم ندارم خانوادش خیلی هواشو دارن الان از وقتی که من فهمیدم خوابیده خونه واس ترک پریروز کمی درد داش ولی دیروز ک سومین روز بود من احساس کردم حالش بهتره هیج علائمی نداره درد نداره مشکوک شدم دسشویی که رف تو حیاط رفتم دنبالش احساس کردم از کنار در دسشویی ک جای خالیه یه چیزی گزاشت بعد اینکه اومد بیرون رفتم دیدم تریاک گزاشته نمیدونم از کحا اورده چون من شبو روز حواسم بهش هس بهش ک گفتم گف ازاونروز ک موندم خونه نگهش داشتم حالم که بد شد کمی بخورم کم کم ترک کنم درضمن اصلا راضی نمیشه بره دکتر مشاوره یا کمپ میگه فقط تو خونه امروز صبحم که میخواست بره حیاط سیگار بکشه من احساس کردم از بالای جاکفشی یه چی برداش انداخت حیاط بعد رف دنبالش رفتم داش سیگار میکشید من از پشت دیدم دستش رف سمت دهنش بعد پاشد رف دسشوئی منم رفتم دنبالش یواشکی وقتی در اومد توی سیگار کبریت و لباساشو گشتم داخل دسشوئی رو گشتم ولی چیزی پیدا نکردم خیلی نگرانم این مسئله بدجور تو زندگیم تاثیر منفی گزاشته متوجه میشم ک پسرمم آروم تر شده از قبل نمیدونم چجوری بفهمم جاساز داره یانمیدونم از کجا اورده بود چون من حتی شبام حواسم هس بهش‌. یاچجوری تو خونه ترکش بدم که نره سمتش من هیچ اطلاعی درباره اعتیاد و ترک اعتیاد ندا رم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید چیکار کنم واس زندگیم😔😔🙏

   بانو شجاعی پور ارجمند.
   متاسفانه باید عرض کنیم که تمام تلاش شما بی نتیجه خواهد بود و این روشی که شما با کنترل ایشون در پیش گرفته اید به هیچ نتیجه ای نخواهد رسید. اعتیاد به تریاک یک بیماری کاملا روحی و روانی است و فرد معتاد به تریاک تا وقتی که به شکلی جدی به دنبال درمان و بهبودی خود نباشد نمی تونه اعتیاد فعالشو متوقف کنه. شما در زمینه اعتیاد و بهبودی از آن هیچ تجربه و تخصصی ندارید در نتیجه حتما باید برای موفقیت در روند بهبودی همسرتون از متخصصین کمک بگیرید.
   تلاش صادقانه شما در مقابل نیروی مخرب اعتیاد بی حاصل خواهد بود. لطفا برای دریافت مشاوره تخصصی اعتیاد با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید.
   پیروز و سربلند باشید …

  • جباری گفت:

   متن پیام : سلام بنده شش سال فقط شیره می خوردم والان دو هفته است که کاملا ترک کردم و کمی مشکل خوراک دارم و خماری دارم لطفا راهنمای کنید تا بتوانم ترک کنم ممنون میشم

   جناب جباری گرامی
   اعتیاد به شیره یکی از انواع اعتیادهای پیچیده و چندوجهی به مواد افیونی است که برای درمان و بهبودی آن نیاز به وجود یک متخصص اعتیاد و روان درمانگر هست. برای اینکه موفق بشید اعتیادتان را متوقف کتید باید حتما از مشاورین اعتیاد کمک بگیرید و هرگز سعی نکنید به تنهایی این کار را انجام بدید. برای دریافت اطلاعات بیشتر باید با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

  • غلامرضا قاسمی گفت:

   متن پیام: راههای ترک قرص ترامادول.

   با سلام
   برای ترک اعتیاد به ترامادول روش های متفاوتی وجود دارد که بر اساس نیاز و امکاناتتون می تونید آنها انتخاب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.

  • فاطمه توکلی گفت:

   متن پیام : باسلام وعرض ادب
   چند وقتیه که متوجه شدم پسرم ۱۶ ساله سیگار میکشه خیلی هم نصیحش میکنم و وقتی هم متوجه میشوم بهش میگم ولی او انکار میکنه چطوری میتونم کمکش ‌کنم شما رو به خدا کمکم کنید خیلی دغدغه بزرگی برام
   باتشکر فراوان از شما سروران محترم

   با درود بانو توکلی
   باید بدانید که اعتیاد به نیکوتین یکی از انواع اعتیادهای پیچیده مصرفی هست که افراد مبتلا به آن حتما باید از کمک های تخصصی ترک اعتیاد استفاده کنن. برای آنکه افراد بتونن اعتیادشان را متوقف کنند باید از روش های درمانی و رواندرمانی مناسب بهره مند بشوند. در همین رابطه و برای اخذ اطلاعات بیشتر و مشاوره ترک اعتیاد لطفا با مشاورین ما تماس بگیرید و از اقدام های غیر تخصصی و احساسی پرهیز کنید.
   موفق باشید…

  • کیمیا گفت:

   متن پیام : باسلام و خسته نباشید من ۹ ماه هست که عقد هستم بعد از این مدت ازطریق همکاران همسرم متوجه شدم که اعتیاد به تریاک داره قبل ازازدواج هم می دونستم که ایشون سیگار میکشه و ازش خواستم که ترک کنه به من قول داد و گفت که ترک کرده گفته بودم با این مساله کنار نمیام و بفهمم سیگارمی کشه ترکش می کنم الان که فهمیدم این اعتیاد و داره دنیا روی سرم خراب شده سردوراهی موندم همسرم فوق العاده مردخوبیه ازهرلحاظ الان این مساله رو فهمیدم معضل شده هنوز هم به خودش نگفتم که اطلاع دارم ازاین موضوع دوستش دارم چون ویژگیهای اخلاقی دیگش خیلی خوبه نمی دونم باید چکار کنم راهنماییم کنید ممنون

   با درود
   اعتیاد یک بیماری پیچیده چند وجهی هست و شما قبل از اینکه وارد ازدواج بشید باید از این موضوعات کاملا مطمئن بشید و بعد اقدام کنید. از طرف دیگه همسر شما هر چقدر که دارای خصوصیات اخلاقی خوبی باشه ولی به دلیل اعتیاد فعال در طول زمان دچار تغییرات منفی بسیاری خواهد شد مگر اینکه به صورت قطعی شروع به درمان و متوقف سازی اعتیاد کنه و بر روی بهبودی اش به صورت جدی کار کند. پیشنهاد ما این است که با وجود اعتیاد از ادامه مسیر خودداری کنید تا از بهبودی ایشان مطمئن شوید.
   برای مشکلتان حتما با مشاورین اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید تا به شکلی موثر راهنمایی ها و مشاوره های بیشتری را در اختیارتان قرار دهند.
   پیروز باشید …

  • ازاده کردی گفت:

   متن پیام : باسلام من شوهرم شیشه مصرف میکرده الان ۲۰روزه ترک کرده میخام ببرمش ازمایش خون میگه الان هنوز شیشه تو بدنم اثرش هست ببری ازمایش بی فایدس باید بعده ۲ماه بریم ازمایش خواستم راهنماییم کنید که ایا همسرم راست میگه

   درود بر شما بانوی ارجمند.
   به هیچ وجه نمی توان فردی را بدون هیچ اطلاعات دقیقی از افکار و شرایط روانی و عاطفی قضاوت کرد. در حالی که شما از نزدیک با ایشون در ارتباط هستید نمی تونید به طور یقین تشخیص بدید که شرایط ایشون چیه. در نتیجه ما بدون هیچ اطلاعی اجازه قضاوت نداریم و از شما هم می خوایم که بجای حدس زدن از روش های صحیح و استاندارد برای تشخیص اعتیاد همسرتان استفاده کنید.
   در همین رابطه لطفا مقاله علائم اعتیاد به مواد مخدر را مطالعه بفرمایید.
   پیروز باشید …

  • زهرا یعقوبى گفت:

   متن پیام : سلام من دوست پسرم وقتى باهاش دوست شدم معتاد به هروئین بود بعد راضى شد و رفت کمپ بعد از این که از کمپ اومد گفت که راهنمای جلسه ترک اعتیادم گفته که نباید با کسی در ارتباط باشم تا ۶ماه منم الکى به راهنمام گفتم کات کردم میخوام بدونم این واقعیت داره یا خیر؟!
   دلیل سرد شدنش بعد از ترک چه موضوعیه؟!

   درود بر شما
   بانو شما با کسی ارتباط دارید که مبتلا به اعتیاد است. نکته مهمی که باید بدانید این است که شما قواعد و شرایطی را که باید در یک رابطه عاطفی وجود داشته باشد را نمی دانید. داشتن رابطه عاطفی دارای قواعدی است که باید حتما آنها را بیاموزید تا رابطه شما به یک چالش و مشکل در زندگیتان تبدیل نشود. در این رابطه لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید.
   پیروز و شاد باشید …

  • دهقانی هستم مادر وحید گفت:

   متن پیام : با عرض سلام و ادب..
   جناب پسر من تقریبا به ۱۶ سال که معتاد شده ..و من هر کاری بابت ترک براش انجام دادم ..اما حتی ماها تو کمپ بوده ..ولی به محض بیرون اومدن دوباره شروع کرده ..هیچ انگیزه ایی برای ترک نداره…از شما .خواهش میکنم که راهنماییم کنید …که من با این چکارکنم ..؟ تشکر از لطفتون…

   با سلام بانو دهقانی
   اعتیاد یک بیماری چند وجهی روحی، روانی و جسمانی است که برای بهبودی از آن نیاز به درمانهای موازی و چند بعدی هست. برای آنکه افراد از این ناخوشی بهبودی پیدا کنند باید درمانهای مورد نیاز را در اختیارشان قرار داد. صرفا اقامت در یک کمپ ترک اعتیاد دلیلی برای بهبودی از اعتیاد فعال نیست و گاها در صورتی که شرایط مرکز درمان دارای استانداردهای لازم نبوده باشد ممکن است نتایج معکوس ایجاد شود و فرد دچار اعتیادی پیچیده تر شود. در نتیجه حتما باید با مراکز و متخصصین این رشته تماس بگیرید و از افراد ذیصلاح کمک بگیرید، زیرا اعتیاد یک بیماری پیچیده و چند بعدی است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های تخصصی و دقیقتری را در اختیارتان قرار دهند.
   سرفراز باشید …

  • تهمینه رییسی گفت:

   متن پیام : خسته نباشید. ببخشید شوهر من تریاک میکشه و گاهی هم بخاطر شغلش قرص های مخدر زیر زبونی میخوره و قطره اشک مصنوعی چشم هم همراشه من چیکار میتونم بکنم چجوری بهش بگم من ۲۰ سالمه و هسچ تجربه ای ندازم تورو خدا کمکم کنید

   با درود بانو
   برای مشکلات پیش آمده متاسفیم و امیدواریم هرچه سریعتر همسرتان بهبودی لازم از اعتیاد را پیدا کند. ماده مخدر تریاک یکی از انواع مواد افیونی و اعتیاد آور است که برای بهبودی و متوقف سازی آن به کمک های کاملا تخصصی نیاز هست. برای متوقف سازی اعتیاد به تجربه و تخصص نیاز هست و شما با صحبت کردن نمی تونید با نیروی اعتیاد مبارزه کنید. برای دریافت کمک های بیشتر با مشاورین تخصصی ترک اعتیاد مرکز درمان اعتیاد تماس بگیرید.
   سرفراز باشید …

  • سمانه زارع گفت:

   متن پیام : سلام
   یکی ازاشناهای نزدیکم ۱ سالی هست شیشه مصرف میکنه هرموقع میگم ترک کن میگه از خواب الودگی روزهای بعدازترک میترسم که سرکارخوابم ببره . امکان اینکه مرخصی هم بگیرم ندارم . لطفا راهنماییم کنین چکاربایدبکنه . وچه دارویی باید مصرف کنه

   درود بر شما.
   موضوع اعتیاد به شیشه یک مساله کاملا جدی و پیچیده هست که برای درمان و بهبودی از آن نیاز به کمک های تخصصی هست و در این مجال امکان راهنمایی های گسترده وجود نداره. برای ترک شیشه راههای مختلفی وجود دارد و با شرایطی که داری می تونید از کمک مشاورین اعتیاد به صورت درمان در خانه استفاده کنید و مشاورین با تجربه مرکز اهواز کمپ به شما کمک می کنند که روند بهبودی از اعتیاد را به خوبی طی کنید. برای اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید تا به خوبی و با دقت مشاوره تخصصی دریافت کنید.
   پیروز باشید …

  • مریم اقایی گفت:

   متن پیام : سلام همسرم یه مدتی هست که دیرشب ها میاد خونه، دور چشماش سیاه و خیلی چروک شده بعضی وقتا لباساش بو میده، میخام کمک اش کنم بهش میگم چی مصرف میکنی ناراحت شده‌ و انکار میکنه، واسه انکارش چیکار کنم

   با درود بانو آقایی
   انکار یکی از پیچیده ترین جنبه های بیماری اعتیاد است که برای شکستن آن به تخصص و تجربه زیاد نیاز هست که شما احتمالا از آن برخوردار نیستید. برای بهبودی همسرتان از اعتیاد حتما باید با مشاورین اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید. مشاورین مرکز با تجربه و تخصص کافی راهنمایی تان خواهند کرد تا بهترین نتایج را بگیرید. پیروز باشید…

  • محمد رضا اکبری گفت:

   متن پیام : سلام برای ترک قرص ب۲ ک روزی یک عدد یا کمتر به مدت ۵ ماه مصرف میکردم باید از کدوم روش ترک استفاده کنم ترک تدریجی یا ترک یهوی و اینکه دلیل اعتیاد پیدا کردن به این قرص بخاطر ترک کردن شیره بود
   و سوال بعدیم اینکه من تا الان هیچ کدوم از علائم مصرف رو نداشتم ولی الان سه هفته هست ک تنگی نفس و یوبسی شدید گرفتم ک این دوتا مطمعا بخاطر مصرف ب۲ هست یرای بهبود این علائم باید چه کنم

  • لیلا رونقی گفت:

   متن پیام : پسرم قبلاً مصرف شیشه و متادون داشت بیمارستان بستری شد و۴ماه مصرف نداشت،،ولی مجدد مصرف شیره و تریاک رو شروع کرده برای درمان و ترکش لطفا راهنمایی بفرمایید،،ضمنا داروهای اعصاب و افسردگی هم با نظارت دکتر مغز و اعصاب مصرف دارند

   با درود
   برای توضیح بیشتر باید بدانید اعتیاد یک بیماری چند جنبه ای روحی و روانی است و افراد برای بهبودی از آن نیاز دارند با مشاورین و متخصصین با تجربه اعتیاد دوره های تخصصی درمانی را بگذرانند. اعتیاد یک بیماری است و به طور حتم اگر از روش های صحیح استفاده شود قابل متوقف سازی است. در همین رابطه برای دریافت کمک های بیشتر و مشاوره و روان درمانی اعتیاد فرزندتان لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید.
   پیروز باشید…

  • مبین مچاسبه گفت:

   متن پیام : من ۱۲سال دارم و به مواد مخدر مبتلا شدم و دوا مصرف میکنم از۱۱سالگی دوستانم یادم دادن و نمیدونم چطوری ترک کنم. خواهش میکنم که منو راهنمایی کنید که چطوری از این مواد افعی بتونم سالم زندگی کنم منون از شما و کارشناسان برنامه ترک اعتیاد

   با سلام مبین عزیز.
   از اینکه با ما صحبت می کنی و به مرکز درمان اعتیاد اهواز کمپ اعتماد کرده ای بسیار خوشحالیم. همانطور که در مقالات متعدد مانند مفهوم بیماری اعتیاد توضیح دادیم اعتیاد یک بیماری پیشرونده و کشنده است که افراد برای رهایی از آن حتما باید از کمک های تخصصی مشاورین و متخصصین اعتیاد استفاده کنند. در همین رابطه بهتره در مورد تاثیر دوستان در اعتیاد مطالعه کنی و با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیری.
   سرفراز و موید باشی …

  • MF گفت:

   متن پیام : سلام خسته نباشید شوهر من اعتیاد داره به شیره وقرص های مختلف الان میکه ترک کردم ومشروب رو جایگزین کرده وضعیت روانیش خیلی خرابه با همه درگیر میشه من هم خودم خیلی استرس دارم یه پسر ۲۵ ساله ودختر ۱۵ ساله دارم نه می تونم طلاق بگیرم ونه قادر به ادامه زندگی هستم ولی در اخر باید به فکر بچه ها باشم می خام ارامش داشته باشم ولی راهشو بلد نیستم نمی دونم چکار کنم تا بچه ها کمتر قربانی بشن لطفا راهنمایی کنید اقا هم هیچ اهمیتی به من وبچه ها نمی ده چکار کنیم ممنونم از پاسخ دهی تون

   با درود بانوی گرامی
   برای مشکلاتتان بسیار متاسفیم و متوجه تالمات شما هستیم. صمیمانه آرزو داریم که مشکلات همه خانواده های در بند اعتیاد بر طرف گردد. برای پاسخ به شما باید عرض کنیم که بیماری اعتیاد یک بیماری چند وجهی و مخرب است که افراد مبتلا به آن با جایگزین کردن مواد یا الکل تصور می کنند که اعتیاد را متوقف خواهند کرد. اما باید بدانید که اعتیاد به هیچ وجه قابل جایگزینی از یک ماده به ماده ای دیگر نیست و افراد معتاد باید به طور کامل مصرف هرگونه ماده مخدر از جمله الکل را متوقف کنند و به دریافت مشاوره های تخصصی اعتیاد همراه با روان درمانی مبادرت ورزند. در همین رابطه برای دریافت کمک های بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس حاصل فرمایید.
   حق یارتان …

  • ربینا حسینی گفت:

   متن پیام : سلام خسته نباشید ببخشید شوهر من اعتیاد به تریاک داره و چون کارمند هستش و نمی خواد اعتیادش رو کسی بدونه در کمپ بستری نمیشه و فشار خون هم داره و منتظر هستش تا بعد پنج سال باز نشسته بشه تا اعتیادش رو ترک کنه لطفا منو راهنمایی کنید تا همسرم قبل از بازنشستگی اقدام به ترک کنه خیلی ممنون

   با درود بانوی ارجمند
   به طور حتم اعتیاد دیگر یک معظل اجتماعی نیست و اکنون می دانیم که یک بیماری است مانند انواع بیماری های دیگر. از طرف دیگر برای درمان این بیماری راه حلهای موثر وجود دارد که مهمترین آن استفاده از روش های درمانی پرهیز مدار می باشد. در همین رابطه برای دریافت کمکهای بیشتر لطفا با مشاورین ترک اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   پیروز باشید…

  • کاویانی گفت:

   متن پیام : سلام من یک ماهه تو ترکم تریاک ولی هنوز ساق و مچ پاهام درد میکنه بی خوابی هم دارم زیاد عطسه میکنم لطفا راهنمایی کنید
   با تشکر

   درود بر تو
   جناب کاویانی گرامی موضوع و مشکل شما در روند درمان و بهبودی اعتیاد به دردهای روان تنی شناخته می شود. نکته مهم در مورد روند درمان شما این است که جسم شما از اعتیاد کاملا پاک شده است و وجود هرگونه دردهای جسمی در شما کاملا روانی و روحی است. در حقیقت دردهای شما توسط روان آزرده شما تهیه و ایجاد می شوند و برای درمان این دردها حتما باید از روان درمانی و مشاوره تخصصی ترک اعتیاد استفاده کنید.
   موفقیت شما در رهایی از اعتیاد از اینجا به بعد به کمک های تخصصی و حرفه ای بستگی دارد که دریافت می کنید.
   برای اطلاعات بیشتر به مقاله دردهای جسمی ترک اعتیاد مراجعه کنید.
   سرفراز باشید…

  • نادر افشار گفت:

   متن پیام : بنده ۵ سال هست که شیشه مصرف میکنم مصرف بالایی نداشتم همیشه محافظه کار بودم عادت به کم مصرف کردن نهادینه شده در من الان ۱۰ روز هست مصرف رو قطع کردم کمی بیقرار بودم اما مشکل خاصی نداشتم ممنون میشم اگر نکاتی را برای ادامه بفرماید.

   با درود
   مهمترین نکته برای تداوم در بهبودی این هست که شما به خوبی و با دقت مفهوم بیماری اعتیاد را بشناسید. اعتیاد رابطه بسیار نزدیکی با عدم آگاهی و روشن بینی دارد. افرادی که موفق می شوند بیماری اعتیاد را از جنبه های مختلفش شناسایی کنند می تونن اعتیادشان را در نقطه ای از فعالیت باز دارند. هرچه اطلاعات شما در مورد این بیماری بیشتر و دقیقتر می شود ساده تر می تونید اعتیاد و عوارض آن را مدیریت کنید.
   پیروز باشید …

  • مرتضی اسلامی گفت:

   متن پیام : حدود ۱۰ ساله که قرص مصرف میکنم کمو بیش ۱ ماه ۱۰ روز میذاشتم کنار اما با کوچکترین مشکل دوباره شروع به مصرف میکردم تا روزی که رفتم خدمت حالا مصرفم روزانه شده حدود ۲۴ روزه که پاکم اما به سختی جلوی خودمو دترم میگیرم و واقعا برام سخته از هرچیزی جز ماده مخدر البته فقط خودمو دارم قانع میکنم موندم واقعا با این شرایط چه کار کنم

   با درود مرتضی گرامی
   خیلی خوشحالیم که با اشتیاق به دنبال بهبودی از اعتیاد هستید. اما باید بدونید که اعتیاد به مواد مخدر یک بیماری چند وجهی است که برای بهبودی آن باید حتما از روش صحیح و استاندارد آن استفاده نمود و اگر از روش های صحیح و تخصصی استفاده نکنید متاسفانه نتایج مطلوبی نخواهید گرفت. در همین رابطه می تونید با مشاوره ترک اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.
   در راه بهبودی از اعتیاد وجود کمک های افراد زبده و متخصص اعتیاد می تونه به شما در ترک اعتیاد کمکهای بسیار موثری ارائه دهد.
   پیروز باشید…

  • محمد نور قاضی گفت:

   متن پیام : من اعتیاد به شیره دارم میخوام ترک کنم

   بسیار عالی. فقط باید بدونید خواستن تنها بخشی از مسیر بهبودی است و برای موفقیت در آن باید حتما از کمک های تخصصی استفاده کنید.
   پیروز باشید …

  • محمد ثابتی گفت:

   متن پیام : سلام ببخشید من ۱۸ سالمه و یک ساله حدودا سیگار میکشم میخواستم بدون با قرص وارنیکلین میشه ترک کرد و قیمتش چقدر هست و آیا نیاز به تجویز دکتر داره یا خودم هم میتونم بگیرم؟سپاس

   با درود
   اعتیاد به نیکوتین یکی از انواع اعتیادهای پیچیدۀ مصرفی است که برای درمان آن به روان درمانی و مشاوره تخصصی اعتیاد نیاز است.

  • مسلم خانی گفت:

   متن پیام : باسلام خدمت شما.بنده دو سه هفته تقریباً روزی ۱۵سی سی متادون مصرف می‌کردم ولی متاسفانه باز هم احساس خماری وبیقراری داشتم باتوجه به اینکه روزی ۱/۵گرم هرویین مصرف داشتم و شیشه هم مصرف می‌کردم نمیدونم متادون کم مصرف می‌کردم وجا ی هم نتوانستم پیدا کنم که متادون بیشتر تهیه کنم لطفاً روش صحیح مصرف متادون وطرزتهیه متادون بهم بگید ضمناً بیماری صرع هم دارم لطفاً راهنمایی بفرمایید باتشکر

   دوست گرامی
   از اینکه با ما صادقانه مشکلتون رو در میان گذاشتید خوشحالیم. اما باید بدانید که مرکز ترک اعتیاد اهواز به هیچ وجه موافق ادامه مصرف نیست و پیشنهاد اکید ما به شما قطع مصرف و شروع روند بهبودی و درمان به کمک مراکز مجاز و تخصصی ترک اعتیاد در کشور می باشد. اگر تصمیم گرفتید که قطع مطرف کنید و روند درمانتان را با کمک متخصصین آغاز کنید می توانید با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید.

  • دنیا ک گفت:

   متن پیام : سلام حالتون خوب من برادرم روز به روز داره داغون تر میشه بعد زیر بار نمیره که اعتیاد داره موندیم باید چیکارش کنیم برمیگرده به ما میگه بیماری حمله خواب گرفتم موندیم چه جوری بفهمیم چیکارش کنیم

   با درود
   متاسفانه مشکل بسیاری از خانواده ها همین موضوع انکار اعتیاد توسط فرد بیمار است. اعتیاد دارای یک مکانیزم دفاعی است که به شکل انکار بروز می کند و باعث تداوم اعتیاد در زندگی افراد می شود. برای دریافت کمک های بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس بگیرید.

  • خانوم غفاریان گفت:

   متن پیام : سلام من ۵ ماه عقدم پدرم و پدرشوهرم اعتیاد ب تریاک دارن یه چندباری شوهرم ک میومد پیشم تنش بو سیگار میداد و بهش ک میگفتم،میگف خونه بوده باباش کشیده الان دوسه روزه ک شک کردم و بهش گفتم و بهم گفت ک از سن ۲۴ درگیره سیگاره ۶ ماه قبل از عقدمون گذاشته بوده کنار ولی الان دوباره شروع کرده و تقریبا هرروز میکشه میشه لطفا راهنماییم کنید ک چجوری رفتارکنم باهاش ک دیگه سمتش نره بااینکه ما زندگیمون خوبه و هیچ تنشی نداریم میگه عادت کردم بهش و من تودوران عقد با شوهرم رابطه کامل داشتم این منو خیلی اذیت میکنه برامن چون پدرم اعتیاد دارن سخته ک شوهرم اینجوری باشه نمیتونم باهاش کناربیام لطفا کمکم کنید این موضوعو ب خانوادش هم حتی نگفتم هیچکس خبر نداره من موندم با غصه هایی ک همش میپرسن چراتوخودتی . وقتی فهمیدم قضیه رو بیهوش شدم و خیلی نگرانم شد ولی رفتارش یجوریه و میترسم ک الکی بگه دیگه نمیکشم چون از صبح تاشب مغازشه و اونجا سیگارمیکشه ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید زندگیم واقعا داره بهم میریزه من خودنوادم شهرستان هستن و ۱ ماهی ۱ بار خونه مادرشوهرم میمونم یاعلی

   با درود
   بانو گرامی اعتیاد به سیگار یکی از انواع اعتیادهای پیچیده هست که برای متوقف سازی آن باید حتما از روش های درمانی چند وجهی استفاده بشه. پیشنهاد ما به شما اینه که ایشان را تشویق کنید از جلسات نیکوتینی های گمنام استفاده کنند و برای متوقف سازی اعتیاد به نیکوتین به شکلی جدی از افراد در حال بهبودی و یا مشاورین ترک اعتیاد کمک بگیرند.
   متاسفانه شما برای دریافت راهنمایی و راه حل خیلی دیر اقدام کردید در نتیجه تنها راه این هست که ایشان از مشاورین اعتیاد و یا متدهای درمانی دوازده قدم کمک بگیرند.
   براتون آرزوی بهروزی و سعادت داریم…

  • زهرا دریابیگی گفت:

   متن پیام : من یک دختر هستم متاسفانه پدرم شیشه مصرف می‌کند من یک بار ترکش دادم اما باز شروع کرده میخواستم مشاوره بگیرم بدونم چجوری اینکار انجام بدم که پدرم ترک کنه و دیگر شروع نکنه میخواستم مشاوره بگیرم که چگونه این مشکل روی من اثر نگذاره و باعث ناراحتی زیاد من نشه

   درود بر شما بانوی ارجمند
   متاسفانه اعتیاد به شیشه آسیب های جدی به سیستم عصبی مرکزی افراد وارد می کنه. در نتیجه برای بهبودی از آن به تخصص و تجربه بسیار نیاز هست و عملا کاری از شما ساخته نیست. اما مهمترین کاری که شما می تونید انجام بدید اینه که از متخصصین و مشاوره ترک اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ کمک بگیرید و درخواست راهنمایی بیشتر را داشته باشید. اما باید بدانید که شما به تنهایی قادر به انجام کاری در رابطه با اعتیاد پدرتون نیستید.
   سرفراز باشید …

  • حیدر موسوی گفت:

   متن پیام : سلام وقت بخیر. از اهواز منطقه گلستان هستم. برای ترک سیگار هم میتونید به من کمک کنید؟؟؟؟ چند ساله که به سیگار و قهوه وابسته ام و حتی خماری و خواب الودگی و هواس پرتی میاد سراغم دلیلش چیه و واسه ترک این دو نوع ماده سمی چه کار باید کرد؟؟؟

   درود بر شما
   مراکز ترک اعتیاد خوزستان برای ترک اعتیاد به انواع مواد مخدر هستند و شرایطی برای ترک سیگار وجود ندارد. برای دریافت کمک و ترک اعتیاد به نیکوتین می تونید به جلسات دوازده قدم نیکوتینی های گمنام مراجعه کنید.
   ضمنا از مشاوره ترک اعتیاد از طریق مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ هم به سادگی می تونید استفاده کنید و با موفقیت اعتیادتان را متوقف کنید.
   پیروز باشید …

  • pmm گفت:

   متن پیام : سلام خسته نباشید. ببخشید من چند ماهیه قرص ب ۲ مصرف میکنم و الان قراره ازدواج کنم. برای آزمایش خون قبل ازدواجم ایا مشکلی پیش میاد؟ اصلا قبل ازمایش ک دو روز دیگس فرصت کنار گذاشتنشو ندارم. لطفا راهنمایی کنین همه زندگیم ب این بستگی داره🙏🙏

   دوست گرامی، شما با این اعتیاد به هیچ وجه موقعیت ازدواج ندارید و با این کارتون زندگی یک را به بازی خواهید گرفت. شما برای ازدواج آمادگی لازم را ندارید و پیشنهاد ما اینه که ابتدا به بهبودیتان از اعتیاد بپردازید و تا یکسال وارد ازدواج نشید و بعد از پیدا کردن آمادگی لازم تصمیم به ازدواج بگیرید. موفق باشید…

  • علی کور گفت:

   متن پیام : سلام پنج سال معتاد هستم میخواهم در خانه ترک کنم.کسی هم از این موضوع خبر ندارد

   درود بر شما دوست ارجمند.
   برای رهایی از اعتیاد به کمک و راهنمایی های تخصصی نیاز هست. شما به دو روش کلی می تونید روند بهبودی را آغاز کنید.
   ۱- با استفاده از مراکز ترک اعتیاد
   ۲- با استفاده از کمک های تخصصی مشاورین اعتیاد
   که با تجربه و تخصصشون می تونن به شما کمک کنن تا به شکلی موثر اعتیادتان را متوقف کنید و روند درمان خود را آغاز کرده و با کمترین هزینه ها بهبود پیدا کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.

  • سعادت گفت:

   متن پیام : سلام خسته نباشید شوهر من ۱۵ساله هر چند روز یه بار متغیره یه بار دورز یه بار یه بار دیگه ۵ روز همینجور ی ادامه داده هرسریم یه چیز میزنه یه بار شیشه یه بار قرص یه بار تریاک بخدا خسته شدم از بس جنگیدم هرسری میگه دفه اخرمه دوباره چند روز بد میگه من معتاد نیستم میخواستم بپرسم این طفننی کشیدنه یا اعتیاد تورو خدا بگید بچهام بزرگ شدن دارن اذیت میشن بخاطر اخلاقش

   با درود
   دوست ارجمند اعتیاد یک بیماری چند وجهی روحی و روانی است و افرادی که به این بیماری مبتلا هستند به هیچ وجه نمی تونن به صورت تفننی از مواد مخدر استفاده کنند. تفننی یعنی اگر چند سال هم از یک ماده استفاده نشه باز هیچ مشکلی پیش نمیاد. همسر شما حتی با دیدن ناراحتی شما قادر نیست مصرفشو متوقف کنه و برای ادامه دادن به اعتیادش بهانه و توجیه می یاره.
   شما به کمک و راهنمایی های بیشتری نیاز دارید. برای دریافت کمک های بیشتر لطفا با مشاورین ترک اعتیاد کمپ ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.

  • سمانه پاکدل گفت:

   متن پیام : سلام ببخشید من اعتیاد به تریاک دارم میخواستم باداروترک کنم خیلی سخت بود برام نتونستم چون بایدبرم سرکارمیشه من از همون تریاک آب کنم صبح وشب یه قاشق بخورم یعنی هروعده یک قاشق بخورم بازیک قاشق آب بریزم توروخداراهنماییم کنیدجوابم بدید

   با درود
   اعتیاد به ماده مخدر تریاک یکی از اعتیادهای پیچیده است که فرد برای رهایی از آن به کمک های تخصصی نیاز داره. اعتیاد یک موضوع جسمی نیست که شما با شربت تریاک از آن رها بشید. توجه کنید که شما برای درمان و بهبودی از اعتیاد نیاز به آموزش و روان درمانی دارید و تا زمانی که برای بهبودی کامل از جنبه های روحی و روانی اعتیاد اقدام نکنید دائما تحت تاثیر دردها و بیماری های روان تنی خواهید بود.
   برای دریافت راهنمایی های بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید.
   سرفراز باشید …

  • مریم عسگری گفت:

   متن پیام : باسلام.من یکساله ازدواج کردم و شوهرم اعتیاد ب مصرف الکل داره طول یکسال هرشب بقدری مصرف میکنه که حالت یه ادم مرده راپیدامیکنه ب شدت رفیق بازه نه درکی اززن وزندگی داره نه خرج ومخارج میده پرخاشگروتندخوهست خواهشا بگیدمن چیکارکنم دست ازاین مشروب خوری ورفیق بازی برداره وبچسبه ب زندگیش.ممنون

   با درود مریم گرامی.
   برای مشکلتون متاسفیم و امیدواریم بتونیم در این مسیر کمک ها و راهنمایی های لازم را در اختیارتان قرار دهیم. اعتیاد به الکل یکی از انواع اعتیادهای مصرفی پیچیده هست که برای بهبودی از آن به کمک های تخصصی نیاز هست. متاسفانه شما قبل از اینکه وارد ازدواج بشید از متخصصین و مشاورین خانواده و اعتیاد راهنمایی های لازم را نگرفته اید در نتیجه بعد از ازدواج با این مشکلات روبرو شده اید. در مورد اعتیاد به هیچ وجه از شما کاری بر نمیاد و باید حتما از متخصصین اعتیاد و مراکز ترک اعتیاد استفاده کنید، در غیر اینصورت نمی تونید نتایج خوبی بگیرید. در همین رابطه با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری بشوید.
   سربلند باشید …

  • محمد اقبال گفت:

   متن پیام : باسلام خسته نباشید من دوسال متادون و آلپرازولام مصرف میکنم الانم ۵۰روزه با داروی گیاهی ترک کردم ولی هنوز شبا خاب ندارم پاهام شدید درد میکنن خیلی بیقرار هستم از درد تورو خداا کمکم کنید

   بادرود محمد عزیز. برای تلاش صادقانه تان بسیار خوشحالیم و امیدواریم که بتوانید روند درمانتون رو با موفقیت ادامه بدید. پاسخ شما این است که روش درمان شما صحیح نیست و باید حتما از کمک های تخصصی و درمانی استفاده کنید که در مراکز ترک اعتیاد خوزستان یا سایر شهرها می تونید برای دریافت کمک اقدام کنید. از طرف دیگر می تونید با کمک مشاورین ترک اعتیاد دردهای روان تنی را درمان کنید، چون این دردهای شما کاملا ذهنی و روانی هستند و برای بهبود آنها به روان درمانی نیاز هست.
   از طریق مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز می توانید برای دریافت مشاوره ترک اعتیاد اقدام کنید. پیروز باشید…

  • علی قنبری گفت:

   متن پیام : باسلام چگونه می توانیم در کسآنی که علاقه به ترک ندارند انگیزه ایجاد کنیم؟

   با درود. متاسفانه کاری از شما ساخته نیست. موضوع تمایل به بهبودی و درمان از اعتیاد یک موضوع کاملا تخصصی و حرفه ای است که باید توسط متخصصین اعتیاد و افراد زبده انجام بگیره. در چنین مواقعی موضوع مداخله در روند درمان فرد معتاد مطرح هست که یک موضوع کاملا تخصصی هست.
   برای این موضوع حتما از مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ بگیرید.
   سرفراز باشید…

  • مشاور مرکز ترک اعتیاد گفت:

   از طرف : شیلا حکیمی
   متن پیام : سلام خسته نباشین من نامزدم اعتیاد ب یک مواد ب اسم نسو بهش اعتیاد داره میشه خواهش کنم کمک کنید تا از این چیز دور شه خیلی اذیتم با این مسئله لطفا کمکم کنید

   با درود. مهمترین مسئله برای شما این هست که به هیچ وجه با فردی که مصرف کنند یا معتاد به هر نوع ماده مخدر یا محرک هست وارد رابطه جدی نباید بشید. ایشان موظف هستند که اعتیادشان را متوقف کرده و به شما نشان بدهند که صلاحیت ازدواج را دارند. در غیر این صورت رابطه شما به سرانجام نخواهید رسید. لطفا از مشاوران و متخصصین خانواده و اعتیاد حتما کمک بگیرید. پیشنهاد اکید ما به شما گرفتن کمک های تخصصی از مشاورین اعتیاد و خانواده در این رابطه است و به هیچ وجه نباید این موضوع را ساده بگیرید. پیروز باشید…

  • مشاور مرکز ترک اعتیاد گفت:

   از طرف : زهرا یعقوبى
   سلام. (دوستم) وقتى باهاش آشنا شدم معتاد به هروئین بود بعد راضى شد و رفت کمپ بعد از این که از کمپ اومد گفت که راهنمای جلسه ترک اعتیادم گفته که نباید با کسی در ارتباط باشم تا ۶ماه منم الکى به راهنمام گفتم کات کردم میخوام بدونم این واقعیت داره یا خیر؟!
   دلیل سرد شدنش بعد از ترک چه موضوعیه؟!

   درود
   پاسخ شما طولانی است و در این مجال نمی گنجد زیرا مسائل بسیاری در رابطه با افراد در حال بهبودی در جلسات و قدم های دوازده گانه معتادان گمنام وجود داره که باید به مرور با آن آشنا شوید. اما بهبودی از اعتیاد به مواد مخدر یک فرآیند طولانی مدت هست که افراد برای بازگشت به زندگی سالم باید آن را پیگیری کنند. در مورد رابطه شما با دوستتان موضوعاتی وجود دارد که به شما پیشنهاد می کنیم از مشاوره ترک اعتیاد در این زمینه ها کمک بگیرید. برای اطلاعات بیشتر لطفا با مشاور مرکز ترک اعتیاد تماس یگیرید و از کمک های بیشتر استفاده نمایید.

   سربلند باشید…

  • مدیر سایت گفت:

   از طرف : ازاده کردی
   باسلام من شوهرم شیشه مصرف میکرده الان ۲۰روزه ترک کرده میخام ببرمش ازمایش خون میگه الان هنوز شیشه تو بدنم اثرش هست ببری ازمایش بی فایدس باید بعده ۲ماه بریم ازمایش خواستم راهنماییم کنید که ایاهمسرم راست میگه

   با درود
   اعتیاد به شیشه یکی از مهلک ترین و پیچیده ترین اعتیادها به مواد محرک است که برای درمان و بهبودی آن حتما می بایست از کمک های تخصصی یک مرکز ترک اعتیاد استاندارد مانند بهترین کمپ ترک اعتیاد اهواز استفاده نمایید. مصرف ماده مخدر شیشه آسیب های جدی به سیستم عصبی مرکز افراد وارد می کنه که برای بهبودی از این آثار تخریبی باید از کمک های افراد متخصص استفاده کنید. پیشنهاد ما به شما این است که برای دریافت کمک با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز تماس حاصل فرمایید.
   ضمنا در مورد صحبت های همسرتان نمی توانیم قضاوتی داشته باشیم چون باید حتما شرایط ایشان بررسی شود. سرفراز باشید …

  • مدیر سایت گفت:

   از طرف : کیمیا
   باسلام وخسته نباشید من ۹ ماه هست که عقدهستم بعدازاین مدت ازطریق همکاران همسرم متوجه شدم که اعتیادبه تریاک داره قبل اازازدواج هم می دونستم که ایشون سیگارمیکشه وازش خواستم که ترک کنه به من قول دادوگفت که ترک کرده گفته بودم بااین مساله کنارنمیام وبفهمم سیگارمی کشه ترکش می کنم الان که فهمیدم این اعتیادوداره دنیاروی سرم خراب شده سردوراهی موندم همسرم فوق العاده مردخوبیه ازهرلحاظ الان این مساله روفهمیدم معضل شده هنوزهم به خودش نگفتم که اطلاع دارم ازاین موضوع دوستش دارم چون ویژگیهای اخلاقی دیگش خیلی خوبه نمی دونم بایدچکارکنم راهنماییم کنید ممنون

   با درود بانو کیمیا
   اولین چیزی که باید بدونید اینه که موضوع شما یک مساله کاملا مهم و جدی هست که باید از طریق مشاورین تخصصی خانواده و اعتیاد در مورد آن اقدام کنید و از طریق یک مکالمه متنی نمی تونید به نتیجه برسید. اما برای اینکه پاسخ شما را در این فرصت داده باشیم باید بدونید که ماهیت بیماری اعتیاد از چیزی که شما تصور می کتید پیچیده تر هست و باید حتما در مورد آن کاملا جدی و مسئولانه رفتار کنید تا بعدها در زندگی با مشکلات بیشتر روبرو نشوید. بیماری اعتیاد به قدری پیچیده و چند وجهی هست که شما را اکیدا سفارش کنیم که از متخصصین کمک بگیرید. در این مسیر مشاورین تخصصی اعتیاد و خانواده بهترین گزینه هستند و با تماس با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ می تونید با متخصصین و مراکز تخصصی ترک اعتیاد ارتباط برقرار کنید. پیروز باشید …

  • مدیر سایت گفت:

   از طرف : فاطمه توکلی
   باسلام وعرض ادب
   چند وقتیه که متوجه شدم پسرم ۱۶ ساله سیگار میکشه خیلی هم نصیحش میکنم ووقتی هم متوجه میشوم بهش میگم ولی اوانکار میکنه چطوری میتونم کمکش ‌کنم شما رو به خدا کمکم کنید خیلی دغدغه بزرگی برام
   باتشکر فراوان از شما سروران محترم

   با درود فراوان
   اعتیاد به نیکوتین یکی از اعتیادهای پیچیده هست که افراد بسیاری به آن مبتلا هستند. برای رهایی از اعتیاد به نیکوتین به کمکهای تخصصی نیاز هست و شما به تنهایی نمی توانید کمکی به فرزندتان کنید. برای دریافت کمک های تخصصی باید از افراد متخصص که دارای تخصص در زمینه ترک اعتیاد سیگار و نیکوتین هستند کمک بگیرید. متاسفانه کار زیادی از خانواده ها در مقابل اعتیاد عزیزانشان بر نمی آید، مخصوصا اگر تخصصی در زمینه روان درمانی و علوم روانشناسی نداشته باشند. برای دریافت کمک های بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرماییید.

  • مدیر سایت گفت:

   از طرف : نرگس زمانی
   متن پیام : شوهرم بیست سال معتاد دیگه کاری نمونده که برای ترک نکرده باشیم لطفا راهنمای کنید

   با درود بانو زمانی
   بله متاسفانه اعتیاد یک بیماری پیچیده روحی و روانی است که در مورد ماهیت بیماری اعتیاد به شکلی مفصل در مقالات سایت صحبت شده است. اما مشکل همسر شما مانند بسیاری از افراد مبتلا به اعتیاد به وسیله روان درمانی های تخصصی و کمک های دائمی قابل حل شدن می باشد. توجه کنید که تنها عده ای از افراد که دچار اختلالات روانی شدید هستند ممکن است نتوانند به بهبودی از اعتیاد دست یابند.
   در صورتی که همسرتان دچار بیماری های روانی شدید نیست می توانید نوع ماده مخدر و میزان آسیب های روحی و روانی ایشان را مجددا برای ما بنویسید تا اطلاعات دقیقی را در رابطه با نحوه کمک به ایشان برایتان تشرح کنیم.
   در صورتی که بیمارتان دچار آسیب های جدی روانی نشده باشد امکان کمک به او وجود دارد که در توضیحات بیشتر خدمتتان عرض خواهیم نمود.
   تندرست و سرفراز باشید…

  • مدیر سایت گفت:

   از طرف : نبیل رابحی
   با سلام
   بیست روزه که قرص ترامادول کنار گذاشتم ولی شبا خواب ندارم میخواستم مشاوره بگیرم که چکار کنم

   با درود جناب رایحی
   باید به عرضتون برسونیم که اعتیاد یک بیماری چند بعدی است که برای بهبودی از آن باید کمک های تخصصی و درمانی را دریافت کنید. تصور بسیاری از افراد این است که با متوقف کردن مصرف و ترک جسمی اعتیاد به انواع مواد اعتیاد آور ، مشکل آنها حل خواهد شد. در صورتی اعتیاد یک بیماری روحی و روانی است که فرد برای درمان ناگزیر است از روان درمانی و تراپی های تخصصی استفاده نماید. در صورتی که نیاز به مشاوره های تخصصی دارید لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید.
   سرفراز باشید …

  • مدیر سایت گفت:

   از طرف : سواری
   متن پیام : پسرم شیشه مصرف مکند حدود چهار ماه به کمپ مراجعه کردم هزینه دور ه بیست روزه یک ودویست. ندارم ارزانتر هست تشکر

   با درود جناب سواری ارجمند
   برای دریافت مشاوره در زمینه بستری نمودن فرزندتان لطفا با مشاورین کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
   سرفراز باشید …

  • مدیر سایت گفت:

   متن پیام : چند سال هرویین میکشم میخوام ترک کنم کمپ هم نمیتونم برم چون از همه پنهان دارم توروخدا کمکم کنید ترک کنم خسته شدم بچه هام بزرگ شدن

   با سلام زهرا جان شما باید از کمک های تخصصی و درمانی اعتیاد استفاده نمایید. برای اینکار روش های متعددی وجود دارد که باید بر اساس شرایطتان یکی از آنها را انتخاب نمایید.از آنجا که اعتیاد یک بیماری پیشرونده است باید در مورد علل و عوامل اعتیاد بیاموزید و برای تغییر و رشد آمادگی لازم و کمک های ویژه دریافت کنید.برای این منظور می تونید از مشاوره و راهنمایی های مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ استفاده نمایید.
   پیروز و سربلند باشید…

  • مدیر سایت گفت:

   T. R
   با سلام
   من حدود شش سال است روزانه ١٠ گرم شیره تریاک میکشیدم کاملاً مخفیانه که خانواده متوجه نشدن قصد ترک کردن دارم ولی از درد خماری و ضعف نتونستم ترک کنم الان حدود دو ماه است که روزی ٣ گرم میکشم کم کردم ولی نتونستم ترک کنم الان سه روزه شروع کردم با اسپند و معجون آلورا عسل زنجبیل ترک کنم ولی باز هم خماری و درد و ضعف دارم. تو رو خدا کمکم کنید.

   با درود دوست گرامی
   مطلب مهم در مورد ترک اعتیاد به مواد مخدر موضوع چند جنبه ای بودن آن است. وقتی فردی تصمیم به ترک اعتیاد خود می گیرد، قطع مصرف مواد مخدر تنها یک بخش از فرآیند بهبودی از اعتیاد است. شما به دلیل اینکه به جنبه های روانی و روخی بیماری خود به دلیل عدم آگاهی کافی نپرداختید، دچار برای قطع مصرف دچار ناراحتی های روانی و روحی بسیاری خواهید شد. بهنرین گزینه برای شما استفاده از کمک های تخصصی مراکز درمانی است که به شما می توانند کمک های تخصصی ارائه نمایند.
   برای دریافت کمک های تخصصی بیشتر و بالا بردن میزان موفقیت خود در راه بهبودی از اعتیاد با مشاورین ما تماس بگیرید.
   فراموش نکن که رهایی از اعتیاد یک پروسه پیچیده است و برای موفقیت بدون تردید به کمک های تخصصی و استاندارد و همینطور راههای ترک اعتیاد نیاز هست.
   سرفراز باشید.

  • مدیر سایت گفت:

   ف. منصوری
   سلام خدمت شما من یک خواهر ۲۵ ساله دارم که مجرد که بود دو سال به مخدر شیشه معتاد شد و بعد از دو سال ازدواج کرد و ۸ سال پاک بود و دو تا هم بچه دارد. اما الان ۵ ماهه که دوباره شروع به مصرف کرده اما اینبار به خواری افتاده در حدی که شوهرش با اینکه مصرف کنننده است ولی همش میزنه خواهرمو و حتی خونه هم براشون نمیگیره و تو خیابون میموننن. لطفا راهنمایی کنید.

   با درود خانم منصوری. در مورد شرایط دردناک خواهرتون بسیار ناراحتیم و امیدواریم که بتوانیم در مسیر بهبودی ایشان به شما کمک کنیم. برای ترک اعتیاد به شیشه باید مراحل درمانی تخصصی زیر نظر متخصصین امر در اختیار فرد قرار بگیرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد بستری نمودن ایشان در مرکز ترک اعتیاد زنان در اهواز لطفا با مشاورین کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصب فرمایید. امید داریم بتوانیم با نیروی متخصص در زمینه اعتیاد به شما کمک نماییم. اگر سوال دیگری نیر دارید لطفا با ما از همین طریق در میان بگذارید.

  • مدیر سایت گفت:

   سلام خسته نباشین من سوالم در رابطه به شوهرمه خیلی مشکوک میزنه دوبارم متادون دیدم باهاش ولی همش میزنه زیرش چند روز پیش شیشه تو جیبش بود حالا به گردن نمیگره میخوام بدونم اگه شیشه مصرف کنه چه علائمی داره وه چطور راضیش کنم بره کمپ تورو خدا کمکم کنین دوساله زندگیم خراب شده اصلا به فکر نیست چیکار کنم به جایی رسیدم که برم خونه بابام دوتا دختر دارم خواهش میکنم جوابمو بدین

   درود بر شما
   ابتدا از مشکلاتی که برای زندگیتان پیش آمده ابراز تاسف میکنیم. اما نکته مهم در رابطه با همسرتون این است که باید بدونید که ایشون در حال مصرف مواد مخدر هست و اینکه مصرفشو انکار می کنه یکی از علائم بیماری اعتیاد هست. برای دریافت کمک و راهنمایی بیشتر در رابطه با بستری نمودن همسرتون لطفا با شماره های ارائه شده در وبسایت با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا کمک های لازم در اختیارتون قرار بگیره.

  • احمد بخشی گفت:

   با سلام
   من مدت یکسال است که به قرص اعتیاد پیدا کرده ام. لطفا راهنمایی بفرمایید.

   با درود جناب احمد.
   موضوعتان بسیار کلی است و اینکه به چه نوع قرصی اعتیاد پیدا کرده اید مهم است؟ برای دریافت مشاوره دقیق لطفا مشخصات و نوع اعتیاد و شرایطتون را برای ترک اعتیاد بفرمایید که به درستی راهنمایی شوید.
   اعتیاد به قرص اعتیاد پیچیده ای است که به تراپی و مشاوره و درمان های تخصصی نیاز دارد. آیا امکان بستری شدن در یک مرکز ترک اعتیاد را دارید یا خیر؟
   پاسخ سوالات را برای ما مجددا ارسال کنید تا پاسخ دقیقی به شما داده شود.

  • با سلام
   پسرم ۳۰ سال سن دارد و حدود ۸ سال است که معتاده. قبول نمی کند که بره کمپ ترک کنه چکار باید کرد و چطور میشه کمکش کرد

   با درود
   گرامی اعتیاد یک ناخوشی پیشرونده است و فرد به شکلی پیچیده در چنگال اعتیاد اسیر است. انکار حقیقت یکی از پیچیده ترین شاخه های اعتیاد در یک فرد معتاد است. برای دریافت کمک بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد تماس بگیرید تا راهنمایی های بیشتری در زمینه بستری بیمارتان دریافت کنید.
   سرفراز باشید…

  • سلام
   خسته نباشید ببخشید من یه سوال داشتم من ۴ ساله مصرف کننده هستم دیگه خسته شدم از طرفی هم بابام فوت شده و با مادرم تنها زندگی میکنم و مادرمم مریضه همش داره غصه ی منو میخوره ولی دوست دارم بیام کمپ و ترک کنم ولی کسی رو ندارم مادرمو بگذارم پیشش میشه روزانه برم به مادرم سر بزنم و برگردم محل کمپ یا نمیشه خواهشن جواب سوالمو بدین
   ببخشید یه سوال دیگه هم داشتم هزینه هاش چطوره میشه هزینشم بگین
   دستتون درد نکنه

   درود بر شما
   متاسفانه پاسخ شما خیر است. افراد معتاد بعد از بستری شدن در کمپ ترک اعتیاد نمی توانند تا پایان دوره درمانی خود از مرکز درمانی خارج شوند. شما از روش های دیگر می توانید اعتیاد خود را متوقف کنید و کمک بگیرید. برای قطع مصرف به پزشک و یا مراکز درمانی سرپایی مراجعه کنید و در کنارش به جلسات ۱۲ قدم مراجعه کنید تا بهبودیتان را آغاز کنید.
   سرفراز باشید…

  دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.