کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

مرکز بستری ترک اعتیاد در اهواز


مرکز بستری ترک اعتیاد

بهترین مرکز بستری ترک اعتیاد در اهواز کدام است؟ برای یافتن یک مرکز بستری ترک اعتیاد در اهواز چه باید کرد؟ در نوشتار پیش رو مرکز ترک اعتیاد پرتو اهواز به توضیح مشخصات یک مرکز ترک اعتیاد استاندارد و کار آمد پرداخته است. لطفا تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

اعتیاد یک بیماری کشنده و پیشرونده است که اگر متوقف نشود می تواند به سادگی زندگی فرد و خانواده او را به تباهی و نیستی بکشاند. حقیقت این است که اعتیاد به اشکال متنوعی وجود دارد و می تواند فرد و زندگی اش را تحت تاثیر قرار دهد.

یکی از مهمترین مصائبی که یک فرد معتاد با آن روبرو است موضوع نحوه روبرویی با این بیماری کشنده است. از آنجا که اعتیاد یک بیماری مزمن و مرموز است، شخص مبتلا به آن هیچ پیشینه ای در مورد ماهیت این بیماری ندارد.

آشنایی با ماهیت بیماری اعتیاد در یک مرکز بستری ترک اعتیاد

بیماری اعتیاد در حقیقت یک نیروی مخرب در نهان آدمی است که برخی افراد به آن مبتلا می گردند. به طور مثال از کل افرادی که در اروپا الکل مصرف می کنند تنها ۶ درصد این افراد الکلیسم و معتاد به الکل هستند. این آمار نشان میدهد همه افرادی که الکل و یا حتی مواد مخدر مصرف می کنند الزاما اعتیاد ندارند. در اصل می توان بیان کرد که هنگامی که یک فرد دچار عارضۀ اعتیاد نباشد هرگز در اثر مصرف نکردن حالت خماری و کاستی مواد مخدر را احساس نمی کند و می تواند بدون نیاز به الکل و یا ماده مخدر به زندگی عادی خود ادامه دهد.

آشنایی با سرچشمه بیماری اعتیاد در یک مرکز بستری ترک اعتیاد

در یک مرکز بستری ترک اعتیاد ، افراد معتاد به الکل و یا ماده مخدر می توانند با سرچمه بیماری اعتیاد آشنا شوند. این سوال همیشه برای بشر مطرح بوده که سرچشمه بیماری اعتیاد کجاست و دلیل بوجود آمدن آن چه بوده است؟

برای توضیح عملکرد یک مرکز بستری ترک اعتیاد باید دانست که افراد در روندی کاملا آگاهانه با ماهیت و سرچشمه وجودیه بیماری خود عمیقا آشنا می شوند. در این راه مددجویان و متخصصین اعتیاد شناس و مددکاران خبره به یاری مددجویان یک مرکز بستری ترک اعتیاد در اهواز می آیند.

آنچه حائز اهمیت است آشنایی عمیق با ماهیت و چگونگی عملکرد بیماری اعتیاد است. یک فرد معتاد به مواد مخدر یکی از بزرگترین مشکلاتی که در مسیر بهبودی خود از بیماری اعتیاد دارد، همین عدم آگاهی از ماهیت اعتیاد خویش است. بیماری اعتیاد یک مرض لاعلاج و کشنده است که به مرور زمان به حالت وخیم و غیر قابل بازگشت تبدیل می گردد.

حقیقت این است که آگاهی یافتن از ماهیت وجودی بیماری اعتیاد و نحوه شکل گیری و عملکرد آن تنها راه نجات از مهلکه این بیماری است. شناخت و آگاهی از علائم بیماری اعتیاد می تواند گره گشایی موثر در زمینه بهبودی از بیماری اعتیاد باشد.

اما آنچه در یک مرکز بستری ترک اعتیاد باید اتفاق بیوفتد که کمکی شایسته به فرد مددجو شود، انتقال همین آگاهی به شکلی صحیح و دقیق می باشد. برای آنکه یک مرکز بستری ترک اعتیاد بتواند به یک فرد معتاد کمک نماید باید شرایط لازم و کافی برای انتقال آگاهی های لازم در این زمینه را داشته باشد.

نتیجه گیری

از آنجا که مراحل بهبودی از اعتیاد بسیار پیچیده و تخصصی است نیاز است که یک فرد برای موفقیت در روند بهبودی خود از بیماری اعتیاد فعال خود به کمک های تخصصی و صحیح دسترسی داشته باشد که یک مرکز بستری ترک اعتیاد استاندارد می تواند این مهم را به بهترین شکل ممکن انجام دهد.

عزیزان همراه لطفا برای اخذ اطلاعات بیشتر و مشاوره در زمینه اعتیاد و بهبودی با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.