کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

ماده مخدر شیشه

آیا ماده مخدر شیشه اعتیاد آور است؟ علائم اعتیاد به ماده مخدر شیشه چیست؟  آیا به تنهایی می توان اقدام به ترک شیشه کرد؟
اینها سوالاتی است که ذهن بسیاری از افراد مصرف کننده شیشه و یا خانواده های آنها را به خود مشغول کرده است. در این نوشتار قصد داریم به این سوالات به شکلی کاربردی پاسخ دهیم و از پرداختن به موضوعات حاشیه ای بپرهیزیم. امید است در راه ترک ماده مخدر شیشه و اعتیاد به آن و همچنین پیشگیری از سوء مصرف آن تاثیر گذار باشد.

ماده مخدر شیشه چیست؟

ماده مخدر شیشه از ترکیبات آمفتامین یا مت آمفتامین در آزمایشگاه‎های غیر قانونی ساخته می شود. در اصل قرص اکستاسی نیز از همین ترکیبات شیمیایی تشکیل شده است. شیشه در حقیقت هیدروکلراید مت آمفتامین است که علاوه بر ماده مخدر شیشه به آن آیس یا کریستال هم گفته می شود. سوء مصرف شیشه ترشح دوپامین، سروتونین و نور اپی نفرین را در سلول های عصبی در مغز به شدت افزایش می دهد و منجر به تحریک آنها می شود. کند.

ماده مخدر شیشه

تاثیرات ماده مخدر شیشه

هنگامی که یک شخصی شروع به مصرف ماده مخدر شیشه می کند، در ابتدا حالات روحی و عاطفی خوشایندی را تجربه می نماید و نیرویی کاذب در او از طریق مصرف شیشه ایجاد می شود. این ماده مخدر و کشنده در ابتدا به فرد احساس تمرکز و قدرت کاذب می دهد. تاثیرات مخدر شیشه به شکلی کشنده بر روند کاری سیستم مغزی انسان تاثیر می‎گذارد و به فرد این حس را القا می‎کند که او دست نیافتنی شده و قادر به انجام هر کاری است.
سوء مصرف ماده مخدر شیشه، ترشح دوپامین، سروتونین و نور اپی نفرین را در سیناپسهای عصبی در مغز به شدت افزایش می دهد و منجر به تحریک سلولهای مغزی می شود. در این میان فرد احساسات و ادراکات کاذب بسیاری را تجربه می کند. بی خواب و کم اشتهایی از علائم مهم آنست.

ماده مخدر شیشه

ترک شیشه در مرکز ترک اعتیاد پرتو

از آنجا که ماده مخدر شیشه تاثیرات مخرب بسیاری بر سیستم عصبی و مغزی انسان می گذارد، ترک شیشه و بهبودی از آن هرگز بدون داشتن تخصص کافی و گرفتن کمک از مددیاران افراد ذیصلاح، کاری عبث و بیهوده است. در همین راستا مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ با داشتن کادری مجرب، مددیاران و تیم زبده به کمک مددجویان وابسته به شیشه همت گمارده است.

جلسات حضوری و جلسات مجازی ۱۲ قدم در همین رابطه می‎توانند کمک‎های بی‎نظیری به قطع مصرف و بهبودی از انواع مواد مخدر، نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ترک و قطع مصرف ماده مخدر شیشه و اخذ مشاوره رایگان در این رابطه می‎توانید از طریق صفحه تماس با ما و همچنین تماس با مشاورین ما با شماره ۰۹۲۲۴۷۱۵۱۴۱ اقدام فرمایید.

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: info@ahvazkamp.com با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
طول دوره درمان مددجویان عزیز 28 روز می باشد که بر اساس روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره درمان در مرکز تخصصی ترک اعتیاد مراجعه فرمایید.
هزینۀ یک دوره درمانی در مرکز ترک اعتیاد 1,000,000 تومان می باشد.

4 دیدگاه دربارۀ “ماده مخدر شیشه”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *