کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

فضای بهبودی در مرکز اهواز کمپ

فضای بهبودی در مرکز

یکی از مهمترین عوامل در روند بهبودی یک فرد معتاد، فضایی است که در آن قرار دارد. علاوه بر شرایط محیطی و امکانات رفاهی یک مرکز ترک اعتیاد مانند مرکز ترک اعتیاد  اهواز، شرایط روحی و عاطفی حاکم بر محیط می تواند بر روند بهبودی فرد از بیماری اعتیاد تاثیر بسزایی داشته باشد.

این عامل روحی و عاطفی با داشتن تجربه و آگاهی افرادی گرداننده یک مرکز ترک اعتیاد می تواند ایجاد شود و گسترش یابد. در این راستا شایان ذکر است که بسیاری از مراکز موجود در استان خوزستان و حتی در سراسر کشور به دلیل عدم آگاهی و تجربه کافی در این زمینه متاسفانه با بروز رفتارهای ناشایست سعی به کنترل افراد و مددجویان خود می نمایند که این هم باعث از بین رفتن جو روحانی و عاطفی مناسب برای بهبودی فرد می باشد.

مرکز ترک اعتیاد و بهبودی پرتو اهواز با داشتن کادری با تجربه و مدیریتی قابل به جرات می توان گفت یکی از بهترین مراکز درمانی و بهبودی در استان خوزستان است. جوی سراسر محبت و آرام برای شروع بهبودی عزیزان مددجو و گرفتار بیماری اعتیاد توانسته با خروجی مناسب و ایده عال شرایط را برای هم استانی های گرامی که نیاز به کمک در راستای بهبودی از بیماری اعتیاد دارند را فراهم آورد.

عزیزان و همراهان ارجمند لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تما حاصل فرمایید. منتظر تماس شما عزیزان و همراهان ارجمند هستیم.

 

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه دربارۀ “فضای بهبودی در مرکز اهواز کمپ”

  • حسام علیزاده گفت:

    سلام
    فضاهای بهبودی در مراکز ترک اعتیاد چه تفاوتهایی باهم دارند. برای بستری کردن فرد معتاد در یک کمپ ترک اعتیاد چه امکاناتی را باید در نظر بگیرم. با تشکر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *