کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

انواع روش های ترک شیشه

انواع کمپ ترک اعتیاد

انواع روش‎های ترک کردن شیشه کدام است؟ آیا ترک کردن شیشه مانند مواد مخدر اعتیاد آور دیگر است؟ روش‎های درمانی ترک کردن شیشه کدام است؟ جلسات شیشه چیست؟

همانطور که می‎دانید اعتیاد به ماده مخدر شیشه یکی از پیچیده‎ترین اعتیادها به مواد مخدر است. شیشه یک ماده مخدر و محرک است که تاثیر مخرب گاها جبران ناپذیری بر فرد مصرف کننده می‎گذارد. شاید به جرات بتوان گفت که اعتیاد به شیشه یکی از خانمان سوزترین اعتیادهاست. همچنین ترک شیشه نیز یکی از پیچیده‎ترین انواع ترک‎هاست.

آیا ترک شیشه مانند مواد مخدر دیگر است؟

همانطور که در مقالات پیشین در وبلاگ مرکز ترک اعتیاد پرتو توضیح داده شده، مواد مخدر اعتیاد آور همگی تاثیرات مخربی بر روی سیستم عصبی شخص مصرف کننده می‎گذارند، در نتیجه برای قطع مصرف شیشه و قطع مصرف انواع مواد مخدر روش‎هایی وجود دارد.

در همین رابطه بر خلاف آنچه بسیاری از افراد تصور می‎کنند که شیشه یک ماده مخدر نیست، باید با تاکید فراوان عنوان کرد که شیشه یک ماده مخدر و البته محرک‎زا است که بیشترین تخریب و تاثیر را بر روی سیستم عصبی و مغز می‎گذارد. بر این اساس ترک کردن شیشه مانند ترک کردن انواع مواد مخدر دیگر باید بر اساس روش‎ها و متدهای ترک کردن و قطع مصرف مواد مخدر صورت بگیرد.

برای ترک و قطع مصرف شیشه باید حتما تحت نظر افراد متخصص در این زمینه اقدام کرد. در همین رابطه توصیه‎هایی در مورد ترک اعتیاد به شیشه وجود دارد که شامل موارد زیر است:

۱ـ از درمان خود سرانه ترک کردن شیشه جدا خودداری نمایید چرا که احتمال بروز عوارض جبران ناپذیر وجود دارد.
۲ـ حتما برای درمان و ترک شیشه از فردی متخصص و درمانگر مشورت بگیرید.
۳ـ بعد از تمام شدن دوره درمانی باید با پزشک و افراد متخصص برای اطمینان از خروج سموم از بدن صحبت کرد.

جلسات مایریکس برای ترک کردن شیشه

برای ترک شیشه جلساتی ویژه به نام ماتریکس وجود دارد که معتادان به شیشه برای دریافت کامل مراحل درمانی خود به آن نیاز دارند. در این جلسات فرد معتاد به شیشه آموزش‎های لازم در مورد رهایی از اعتیاد به شیشه را می‎بیند و می‎تواند درمسیر قطع مصرف شیشه به ثبات بیشتری حرکت کند و به موفقیت دست یابد.

مرکز اقامت میان مدت و کمپ ترک اعتیاد گلبانگ رهایی آماده است تا با کادر متخصص و مجرب خود پاسخگوی سوالات و مشکلات شما و همچنین آماده کمک به ترک نمودن شیشه شما عزیزان می‎باشد. شما می‎توانید از خدمات مشاوره تلفنی و حضوری کمپ ترک اعتیاد پرتو اهواز در هر جایی که هستید بهره‎مند شوید. استفاده از مشاوره ترک اعتیاد تلفنی می‎تواند یه راهکار مناسب برای شما باشد تا بتوانید در کمترین زمان به پاسخ سوالات خود دست یابید و شرایط را قبل از بدتر شدن تحت کنترل درآورید.

عزیزان همراهان برای اقدام به ترک کردن شیشه، دریافت مشاوره و تعیین وقت قبلی برای بستری بیمار خود می‎توانید از طریق تماس با مشاورین مرکز ترک اعتیاد گلبانگ رهایی و یا تماس با آنها از طریق صفحه تماس با ما اقدام فرمایید.

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *