کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

مشاوره روانشناسی تلفنی

مشاوره روانشناسی تلفنی

زمان مطالعه : دو دقیقه

مرکز ترک اعتیاد اهواز : مشاوره روانشناسی تلفنی چیست و چگونه می‌تواند به ما کمک کند؟ چرا مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز ترک اعتیاد اهواز؟ روش انجام مشاوره روانشناسی تلفنی چیست و چگونه انجام می‌پذیرد؟

کمپ ترک اعتیاد اهواز با جمع آوری اطلاعات دقیقی در رابطه با موضوع مشاوره روانشناسی به صورت تلفنی سعی کرده تا مطالب مهمی را در اختیار شما همراهان ارجمند قرار دهد. اگر تمایل دارید در این رابطه بیشتر بدانید لطفاً ما را تا انتهای این مقاله همراهی بفرمایید و در انتهای آن ما را از نظرات و پیشنهادات تان مطلع بفرمایید.

امروزه در میان مردم مشاوره روانشناسی تلفنی طرفداران بسیاری پیدا کرده است زیرا در این روش مشاوره که با تلفن انجام می شود، هزینه و وقت افراد به شدت کاهش می‌یابد و آنها می‌توانند با بهترین متخصصان ارتباط برقرار کرده و برای مشکلات روانشناختی و اختلالات دیگری که در زندگی دارند کمک بگیرند.

مشاوره تلفنی در میان مشاوران نیز محبوبیت بسیاری دارد زیرا بسیاری از کسانی که قادر به اخذ مشاوره حضوری نیستند، می‌توانند از این خدمات بهره‌مند شوند و خدمت های موثری را دریافت نمایند. روش تلفنی مشاوره روانشناختی از دیرباز وجود داشته است و هر روز شاهد بهبود و پیشرفت این نوع از روش ها هستیم.

در همین رابطه مرکز ترک اعتیاد اهواز با ارائه انواع روش های مشاوره روانشناسی تلفنی و مشاوره مجازی و حتی مشاوره حضوری پیشگام در این روش ها بوده و برای کاهش سختی قابل دسترس در سراسر ایران است.

چرا مشاوره روانشناسی تلفنی مرکز اهواز

مرکز مشاوره روانشناسی اعتیاد اهواز با ارائه خدمات مشاوره روانشناسی تلفنی، دریافت مشاوره های تلفنی را برای هموطنان گرامی سهل و آسان کرده است. در عین حال در این روش هزینه خدمات مشاوره متناسب با کیفیت بالای خدمات روانشناسی ارائه شده بسیار مقرون به صرفه است.

 

مشاوره تلفنی به دلیل عدم برخورداری از ویژگی مشاوره حضوری، باید لزوما توسط افراد مجرب و با دانش و توانایی بالا انجام گردد. اگر چه بیشتر مخاطبان مشاوره تلفنی در ادامه روند درمان خود تمایل به مشاوره حضوری نیز دارند، اما کیفیت مشاوره روانشناسی به اندازه‌ای بالا می باشد که نیازهای مشاوره فرد را تامین کرده و سوالات او پاسخ داده می شود.

روش انجام مشاوره روانشناسی تلفنی


مشاوره روانشناسی تلفنی

در این در روش مشاوره با تلفن فرد متقاضی با شماره های مشاورین تماس گرفته و با مبلغ کمی می تواند در حدود یک ساعت اطلاعات لازم را از مشاور خود دریافت کرده و در مکالمه با مشاور، راهنمایی ها و مشاوره های لازم را دریافت نماید.

 

این روش مشاوره که توسط مشاورین زبده و متخصص در زمینه اعتیاد صورت می گیرد، می تواند به افراد کمک کند تا اطلاعات مهمی را در این زمینه به دست آورده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنند.

مراحل مشاوره روانشناسی غیر حضوری

همانطور که پیش‌تر توضیح داده شد، مشاوره تلفنی دارای مراحل مختلف و گیج کننده ای نیست و فرد می تواند به سادگی در طی جلسات مشاوره تلفنی به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند.
مرکز ترک اعتیاد اهواز با روش مشاوره روانشناسی تلفنی برای داشتن زندگی بهتر در خدمت شما همراهان ارجمند میباشد.

 

در این روش ابتدا فرد با مرکز ترک اعتیاد تماس گرفته و در یک جلسه یک ساعته اطلاعات خود را در اختیار مشاور قرار داده و در زمینه‌ای که می‌خواهد در رابطه با آن کمک بگیرد با مشاور صحبت کرده و اطلاعات اصلی و مهم را در اختیار او می‌گذارد. در حین یک جلسۀ یک ساعته مشاور بر اساس نیاز مددجو راهکارها و توصیه های خود را به او ارائه داده و در صورت نیاز فرد وارد دوره های مشاوره دوره‌ای خود می گردد. ضمناً اگر فرد به صورت تخصصی پس از دریافت مشاوره برای دوره های درمانی ثبت نام کرد، هزینه جلسه نخست به او عودت داده می شود.

 

در حقیقت مشاوره تلفنی روش بی نقص برای درمان است و یکی از آسان ترین روش ها برای دسترسی همه افراد، بیماران و مراجعه به مشاور در هم در زمینه‌های مختلف اعتیاد و خانواده می باشد. افراد می توانند با مشاوران با تجربه و مجرب صحبت کرده و با حداقل هزینه کمک های مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

مزایای روش مشاوره روانشناسی تلفنی

بر اساس تحقیقات و بررسی‌های به عمل آمده درباره مراجعانی که از مشاوره تلفنی استفاده کرده اند، مشخص شده که برای همه آنها میزان بار روانی مشکل پس از دریافت مشاوره به شدت کاهش یافته است. همین موضوع اولین و مهمترین ویژگی مشاوره روانشناسی تلفنی می باشد که در آن افراد در بیشتر ساعات روز و در برخی موارد به صورت ۲۴ ساعته می توانند از خدمات مشاوره تلفنی برخوردار گردند. از طرف دیگر این امر می تواند میزان تطابق زمان مشاوره را با نیازهای مشاوره‌ای افراد به میزان زیادی ارتقا بخشد.

 

در روش مشاوره تلفنی، فرد در هر موقعیتی که هست، می تواند از این نوع مشاوره روانشناسی اعتیاد برخوردار گردد. همچنین مشاوره تلفنی در مرکز روانشناسی ترک اعتیاد اهواز همراه با ایجاد فایل درمانی برای مراجع این امکان را می‌دهد که تا سال‌ها پس از درمان به عنوان مراجعه کننده به صورت دوره‌ای از آن بهره‌مند شود. در این روش افراد می توانند مجددا با مشاور خود ارتباط برقرار کرده و از کمک‌های او بهره مند گردند.

مرکز مشاوره ترک اعتیاد اهواز

با توجه به افزایش فشارهای روانی و استرس های روزمره که در خانواده ها و بیماران مبتلا به اعتیاد نیز بیشتر است، بسیاری از افراد به استفاده از خدمات روانشناسی نیاز دارند، اما با توجه به مشکلاتی همچون کمبود توانایی مالی ممکن است برخی از افراد چشم بر روی نیاز خود ببندند و از دریافت مشاوره منصرف گردند. مرکز مشاوره روانشناسی اهواز با گردآوری کادر مجرب و متخصص این امکان را مهیا کرده تا افراد بتوانند به صورت تلفنی با مشاورین خود ارتباط برقرار کرده و خدمات مورد نیاز خود را دریافت کنند.

 

در مشاوره روانشناسی تلفنی هزینه کمتری پرداخت می‌شود و مسائلی همچون رفت و آمد و معطلی نیز به طور کامل حذف می گردد. در مشاوره تلفنی کیفیت جلسات مشاوره به هیچ وجه پایین نمی آید و می توانید کل فرایند درمان را به صورت تلفنی پیش ببرید و متخصصان و مشاورین اعتیاد مرکز ترک اعتیاد اهواز در خدمت شما هستند تا در زمینه های مختلف اعتیاد و خانواده یاریتان نمایند.

عزیزان و همراهان ارجمند برای دریافت اطلاعات بیشتر و اخذ مشاوره رایگان در زمینه بستری نمودن فرد معتاد در یکی از مراکز همکار مرکز ترک اعتیاد اهواز و دریافت مشاوره تلفنی ترک اعتیاد در منزل لطفاً با مشاورین ما تماس حاصل فرمایید.

سرفراز باشید  …

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *