کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

شرایط پذیرش در مرکز ترک اعتیاد پرتو

شرایط پذیرش مددجو در مرکز ترک اعتیاد پرتو چیست؟ آیا هر فرد وابسته به مواد مخدر می تواند در مرکز ترک اعتیاد پرتو پذیرش شود؟ اشخاصی که شرایط پذیرش در کمپ را ندارند کدامند؟

بر اساس شرایط جسمی و روانی افراد و به دلیل رعایت نکات بهداشتی و درمانی سایر مددجویان، مرکز ترک اعتیاد پرتو، شرایط پذیرش افراد را به شکلی تعیین کرده که تندرستی، بهداشت و رویه بهبودی افراد تضمین شود. به همین دلیل هر شخص مددجو برای پذیرش و بستری شدن در مرکز ترک اعتیاد، می بایست به همراه یک معرف و داشتن کار شناسایی معتبر به دفتر کمپ گلبانگ مراجعه نماید. پس از مراجعه مددجو توسط پزشک و مشاور و مدیریت کمپ معایته می شود و در صورت تایید پزشک و داشتن شرایط اولیه مناسب می تواند در مرکز اسکان یابد و روند بهبودی خود را آغاز نماید.

جهت پذیرش در مرکز ترک اعتیاد پرتو اهواز می بایست وسایل مورد نیاز اولیه اسکان مانند پتو و بالش و همچنین در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و همراهی یک معرف به دفتر مرکز ترک اعتیاد پرتو واقع در اهواز کوی امانیه مراجعه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره همراه ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ و یا آدرس ایمیل info@ahvazkamp.com تماس حاصل فرمایید.

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: info@ahvazkamp.com با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
طول دوره درمان مددجویان عزیز 28 روز می باشد که بر اساس روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره درمان در مرکز تخصصی ترک اعتیاد مراجعه فرمایید.
هزینۀ یک دوره درمانی در مرکز ترک اعتیاد 1,000,000 تومان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *