کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

شرایط پذیرش در کمپ ترک اعتیاد اهواز کمپ

شرایط پذیرش مددجو در اهواز کمپ

شرایط پذیرش مددجو در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ و مراکز همکار آن چیست؟ آیا هر فرد وابسته به مواد مخدر می تواند در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ پذیرش شود؟ اشخاصی که شرایط پذیرش در کمپ را ندارند کدامند؟

خدمات درمانی اعتیاد و مشاوره تخصصی در مراکز همکار اهواز کمپ به صورت اقامت میان مدت، با مجوز رسمی از وزارت بهداشت، آماده پذیرش بیماران می‌‌باشند. خدمات در این مراکز شامل مشاوره و روانشناسی، روانپزشکی و ترک اعتیاد می‌باشد، که توسط تیم متخصص و بر اساس آخرین متدهای درمانی به مددجویان مراکز ارائه می‌گردد. دز طول دوران درمان

اقدامات درمانی برای افراد درگیر اعتیاد

درمان اعتیاد به انواع مواد اعتیاد آور بدارای روش های متفاوت درمانی است که بر اساس نوع و میزان تخریب آن روش های درمانی برای آن انتخاب و مورد استفاده قرار می گیرد.

درمان و شرایط پذیرش در مراکز

به طورکلی درمان اعتیاد و شرایط پذیرش عبارت است از:

  • درمان‌های روان‌شناختی/ مشاوره
  • درمان‌های گروهی و خانوادگی

مهمترین هدف در مراکز ترک اعتیاد ارائه خدمات درمانی و روانشناسی به افراد گرفتار به اعتیاد به مواد مخدر و اعتیاد به الکل است. هدف از خدمات ارائه شده ثبات وضعیت مصرف‌کنندگان مواد مخدر در جامعه و کمک به آن‌ها، برای پرهیز از مصرف مواد مخدر غیرقانونی و رسیدن به یک زندگی عاری از مواد مخدر است و این یکی از دلایل و شرایط پذیرش مددجو در مراکز ترک اعتیاد است.
علاوه بر این برنامه‌های سم‌ زدایی از مواد مخدر به شکلی مستمر صورت می گیرد و مرتباً از بیماران تست اعتیاد به عمل می آید. معمولاً این برنامه‌ها برای افرادی که بارها در مراکز ترک اعتیاد بستری شده اند و مجددا به مصرف بازگشته اند انجام می پذیرد، در حقیقت این روش یکی از بهترین روش ها محسوب می‌شود.

بر اساس شرایط جسمی و روانی افراد و به دلیل رعایت نکات بهداشتی و درمانی سایر مددجویان، مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ، شرایط پذیرش افراد را به شکلی تعیین کرده که تندرستی، بهداشت و رویه بهبودی افراد تضمین شود.

مرحله پذیرش در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ

به همین دلیل هر شخص مددجو برای پذیرش و بستری شدن در مرکز ترک اعتیاد، می بایست به همراه یک معرف و داشتن کار شناسایی معتبر به دفتر کمپ گلبانگ مراجعه نماید. پس از مراجعه مددجو توسط پزشک و مشاور و مدیریت کمپ معایته می شود و در صورت تایید پزشک و داشتن شرایط اولیه مناسب می تواند در مرکز اسکان یابد و روند بهبودی خود را آغاز نماید.

جهت پذیرش در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ می بایست وسایل مورد نیاز اولیه اسکان و همچنین در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و همراهی یک معرف به دفتر مرکز ترک اعتیاد واقع در اهواز کوی امانیه مراجعه نماید.

لطفا به این نوشته امتیاز بدهید!

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *