×

سم زدایی مواد مخدر


سم زدایی در مرکز پرتو

سم زدایی چیست؟ انواع روش‎های سم زدایی کدامند؟ بهترین مکان و شرایط برای سم زدایی و ترک جسمی مواد مخدر کدام است؟ چگونه می‎توان سم زدایی بهتری از مواد مخدر را داشت.

روش‎های گوناگونی برای سم‎زدایی از مواد مخدر وجود دارد. با پیشرفت روز افزون علم، روش‎های متفاوتی برای سم‎زدایی از مواد مخدر بوجود آمده است. اما باید دانست که ترک جسمی مواد مخدر و سم زدایی از آن باید بر اساس روش‎های صحیح و ایمان مدار صورت گیرد که بتواند آستانه تحمل فرد بیمار را بالا برده و به او در طی این مسیر پر فراز و نشیب کمک نماید.

بهترین مکان و شرایط برای سم زدایی و ترک جسمی مواد مخدر کدام است؟

برای آنکه شما عزیزان همراه بدانید که چه شرایطی برای سم زدایی ترک اعتیاد افراد معتاد به مواد مخدر نیاز است باید گفته شود که در مرحله ترک جسمی مواد مخدر فرد از لحاظ عصبی و شیمیایی دچار حملات و تداخلات بسیاری است. به همین دلیل برای ترک اعتیاد جسمی فرد باید در محیطی کاملا آرام و پاکیزه از کمک‎های افراد با تجربه و متخصص در زمینه ترک اعتیاد کمک بگیرد. شرایط اولیه و روحی که یک فرد به آن نیاز دارد که این مرحله را به درستی پشت سر بگذارد بسیار با اهمیت و کارآمد است.

در حین سپری کردن این مرحله افراد با رفتن به جلسات دوازده قدمی NA و همچنین دریافت راهکارهای مفید برنامه‎ای روند سم‎زدایی خود را سرعت بخشیده و خود را از لحاظ روانی و عاطفی تقویت نمایند.

په جهت شروع روند بهبودی از اعتیاد فعال ووابستگی به انواع مواد مخدر، مرکز تخصصی ترک اعتیاد اهواز، فضایی را ایجاد کرده تا در آن مددجویان به صورت کاملا تخصصی روند سم زدایی خود را با موفقیت طی کنند و وارد مراحل بعدی بهبودی خود از بیماری اعتیاد گردند.

در همین رابطه مرکز ترک اعتیاد اهواز سالنی مجزا را محیا کرده که مددجویان و افراد در وابستگی به مواد مخدر در این فضا که شامل تمامی امکانات مورد نیاز مددجویان از جمله جای خواب و استراحت، سیستم های گرمایشی و برودتی، سرگرمی های اولیه و مورد نیاز مانند تلویزیون و سرگرمی های دیداری و شنیداری است، بهره مند هستند تا در این فضا با کمک مددکاران و زیر نظر پزشک مرکز دوره سم زدایی و ترک فیزیکی مواد مخدر خود را با موفقیت سپری کنند.
شایان ذکر است که تمامی مراحل ترک فیزیکی و سم زدایی مددجویان زیر نظر مددکاران با تجربه مرکز در محیطی شاد و البته مثبت و با انگیزه انجام می‎پذیرد.

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: info@ahvazkamp.com با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
طول دوره درمان مددجویان عزیز 28 روز می باشد که بر اساس روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره درمان در مرکز تخصصی ترک اعتیاد مراجعه فرمایید.
هزینۀ یک دوره درمانی در مرکز ترک اعتیاد 1,000,000 تومان می باشد.

2 دیدگاه دربارۀ “سم زدایی مواد مخدر”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *