کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

سالن سبز مرکز

 

سالن سبز مرکز اهواز کمپ

سالن سبز چیست؟ مراحل درمان اعتیاد افراد به مواد مخدر چیست؟ آیا وجود سالن سبز و فضای استاندارد در مسیر بهبودی افراد در مفهوم بیماری اعتیاد تاثیر دارد؟

این سوالات مارا بر آن داشت تا به توضیحی از روند درمانی معتادین در مرکز ترک اعتیاد اهواز پرتو بپردازیم. امید است در این مجال مختصر بتوانیم حق مطلب را ادا کنیم.

سالن سبز چیست؟

جهت توضیح روند درمان در مرکز ترک اعتیاد اهواز پرتو ، پس از طی شدن مرحله سم زدایی که زیر نظر پزشک مرکز و ممد یاران مجرب صورت می پذیرد، مددجو با کمک و راهنمایی مدد یاران و خدمتگزاران مرکز وارد مرحله بعدی درمان خود می شود.
این مرحله بر اساس شرایطی که مددجو در آن طی می کند به سالن سبز معروف شده است. در سالن سبز روند بهبودی مددجو پس از درمان فیزیکی او آغاز می گردد. در این زمان است که یک فرد وابسته به مواد مخدر که سالها بدون ارتباطات سالم و البته اجتماعی بسر برده است، به کمک مدد یاران مرکز نحوه زندگی و تعامل با دیگر همنوعان خود را به شکلی عملی تجربه می کند.

در اصل این مرحله بخشی مهم و اساسی در روند بهبودی از اعتیاد افراد از اعتیاد می باشد. به جرات می توان گفت اعتیاد بیماری انزوا و تنهایی عمیق درونی است که اگر به این جنبه بیماری خانمان سوز توجه ویژه نشود، به حتم درمان مددجو ناقص خواهد ماند.

در نهایت باید عنوان کرد که سالن سبز محل اقامت مددجویان پس از مرحله نخست سم زدایی می باشد که در آن مددجو همزیستی در کنار دیگر هم دردان خود را فرا می گیرد. تجربه گروهی که در این فضا ایجاد می شود بر روی دیدگاه های مددجو تاثیری شگفت انگیز می گذارد و او را برای دریافت کمک های بیشتر محیا می کند.

در ضمن سالن سبز شامل امکانات صوتی و تصویری، تخت خواب، سرویس بهداشتی، حمام، سالن جلسات و برنامه هایی است که مددجو با کمک و مساعدت مددیاران و کارشناسان ترک اعتیاد به تجربه آنها می پردازد.

نظافت نظم ایجاد همدلی و همراهی با دیگر همنوعان از ثمرات این بخش از درمان بیمار است.

کلام پایانی

عزیزان و همراهان ارجمند برای دریافت مشاوره بیشتر و تخصصی در مورد بیماری اعتیاد و بهبودی و همچنین بستری عزیزانتان لطفا با مشاورین ارشد کمپ ترک اعتیاد اهواز با ما تماس حاصل فرمایید. منتظر تماس شما هستیم. سرفراز و پیروز باشید…

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه دربارۀ “سالن سبز مرکز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *