کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

درباره مرکز اهواز کمپ

درباره مرکز اهواز کمپ

مرکز اهواز کمپ در حقیقت یک وبسایت تخصصی در زمینه معضل اعتیاد به انواع مواد مخدر است که برای کمک به خانواده های دردمند گرفتار اعتیاد طراحی شده است. هدف این وبسایت، کمک رسانی و آگاهی بخشی به خانواده های معتادین است. در ادامه به تشریح عملکرد این وبسایت خواهیم پرداخت.

  • ۱- مرکز ترک اعتیاد اهواز یک وبسایت در رابطه با معضل اعتیاد است که سعی دارد با درمیان گذاشتن اطلاعاتی در رابطه با بهبودی از اعتیاد و همچنین ارائه مطالبی در زمینه بهبودی از انواع اعتیاد به هموطنان عزیز در بند اعتیاد کمک نماید.
  • ۲- در این وبسایت با مطرح نمودن معضلات و مشکلات بیماری اعتیاد سعی شده تا آگاهی های لازم برای بهبودی و درمان اعتیاد در اختیار هموطنان گرامی قرار گیرد.
  • ۳- همچنین این وبسایت به معرفی مراکز درمان بستری که به صورت قانونی و با مجوز سازمان بهزیستی کل کشور فعالیت می کنند به بیماران و خانواده های ارجمندشان پرداخته است.
  • ۴- شایان ذکر است که این وبسایت هیچگونه مسئولیت و دخالتی در روند درمانی افراد ندارد و تمامی مسئولیت به عهده مراکزی است که بیمار اعتیاد را پذیرش و بستری می نمایند.
  • ۵- مطالب سایت بر اساس مقالات بین المللی است و وبسایت اهواز کمپ تنها به باز نشر آنها مبادرت ورزیده است.

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *