کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

تاریخچه

تاریخچه

5 از 5 رای

برای توضیح تاریخچه کمپ ترک اعتیاد گلبانگ رهایی در اهواز باید گفته شود که این کمپ ترک اعتیاد حدود 13 سال پیش شروع به فعالیت کرده است. این کمپ ترک اعتیاد با بیش از 12 سال سابقه خدمت و کمک رسانی به دوستان و همراهان مددجوی خود توانسته در طی این مدت به بسیاری از وابستگان به مواد مخدر و نیکوتین کمک نماید. هم اکنون این کمپ ترک اعتیاد در اهواز با مدیریت سعید.ک در حال کمک رسانی به همدردان و وابستگان به مواد مخدر و نیکوتین است.
این کمپ ترک اعتیاد با داشتن استخر، زمین فوتبال و فضای دلباز و مناسب برای شروع بهبودی مددجویان یکی از مناسب ترین کمپ های ترک اعتیاد در اهواز می باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با شماره تلفن 09224715141 و یا با آدرس ایمیل [email protected] تماس حاصل فرمایید.

  • تماس با مشاورین مرکز
  • شرایط پذیرش مددجو
  • مدت دوره درمان
  • هزینه دورۀ درمان
  • دربارۀ ما
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن 09352759771 تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد پرتو : [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد پرتو را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد پرتو مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
طول دوره درمان مددجویان عزیز 28 روز می باشد که بر اساس روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره درمان در مرکز تخصصی ترک اعتیاد پرتو مراجعه فرمایید.
هزینۀ یک دوره درمانی در مرکز ترک اعتیاد پرتو اهواز 850,000 تومان می باشد.
مرکز ترک اعتیاد و بهبودی از مواد مخدر پرتو یکی از مراکز خصوصی بهبودی از اعتیاد است که با ایجاد فضایی دوستانه سعی در کمک رساندن به افراد وابسته به مواد مخدر و الکل را دارد که در شهر اهواز با تجربه چندین ساله و تحت نظر سازمان بهزیستی در حال کمک رسانی به مددجویان این مرکز می باشد.

یک دیدگاه دربارۀ “تاریخچه”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *