کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

خدمات درمانی


خدمات درمانی

خدمات درمانی چیست؟ برای آگاهی از خدمات درمانی که به یک فرد معتاد داده می شود به چه اطلاعاتی نیاز داریم؟ مهمترین خدمات درمانی برای یک فرد وابسته و معتاد به مواد مخدر چیست؟

تعریف خدمات درمانی

شاید یکی از مهمترین دغدغه های افراد و خانواده های بیماران اعتیاد همین موضوع خدمات درمانی به فرد بیمار و معتادشان باشد. در حقیقت سوالات بسیاری در زمینه ترک اعتیاد و روش های آن و همچنین مشکلاتی که بیشتر خانواده ها با آن روبرو هستند، یکی از دغدغه های این عزیزان است.

حقیقت این است موضوع اعتیاد یکی از چالش بر انگیز ترین موضوعات در سطح خانواده و حتی کلان تر آن یعنی جامعه و کشور کشور است. اما نکته حائز اهمیت آن است که موضوع امروزه موضوع و بیماری اعتیاد دیگر یک امر ناشناخته و مجهول نیست.

مراحل و خدمات درمانی مرکز

با پیشرفت هایی که در زمینه آشنایی و شناسایی این بیماری صورت گرفته و با ایجاد و برپایی جلسات ۱۲ قدمی که در کل دنیا به شکلی گسترده وجود دارد، می توان گفت که موضوع اعتیاد و خدمات درمانی آن دارای هویتی بسیار روشن و شناخته شده است که البته باید اذعان داشت به این دلیل که اعتیاد با هویت روانی و عاطفی فرد درگیر است هنوز مراحل و خدمات درمانی این بیماری خانمان سوز به شکلی تخصصی و پیچیده نمود پیدا می کند.

 

خدمات درمانی در مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ شامل سم زدایی، سالن سبز، گروه درمانی، روان درمانی و مشاوره، جلسات ماتریکس، آموزش مهارت های زندگی و مشاوره خانواده است.
در همین راستا یکی از کمپ ها و مراکز ترک اعتیاد مجهز، منظم و بسیار پاکیزه در استان خوزستان و شهر اهواز مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ است که در منطقه امانیه اهواز و یکی از بهترین و زیباترین مناطق مسکونی اهواز است واقع شده است.

این مرکز با برپایی مرکزی با امکانات مناسب جهت رفاه حال مددجویان خود توانسته محیطی زیبا و سرشار از آرامش و بهبودی را برای افراد وابسته و معتاد به مواد مخدر را فراهم آورد.

عزیزان و همراهان ارجمند لطفا برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریاقت مشاوره در زمینه بستری و بهبودی فرد بیمار خود با شماره ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید.

با آرزوی توفیق روز افزون برای شما عزیزان و همراهان ارجمند.

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: info@ahvazkamp.com با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
طول دوره درمان مددجویان عزیز 28 روز می باشد که بر اساس روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره درمان در مرکز تخصصی ترک اعتیاد مراجعه فرمایید.
هزینۀ یک دوره درمانی در مرکز ترک اعتیاد 1,000,000 تومان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *