کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

امکانات مناسب اهواز کمپ


امکانات مناسب مرکز پرتو

امکانات مناسب اهواز کمپ به عنوان یک مرکز تخصصی ترک اعتیاد شامل چه مواردی است؟ امکاناتی که یک مرکز ترک اعتیاد در اختیار مددجویان خود قرار می دهد، شامل چه مواردی است؟ آیا امکانات یک کمپ در مسیر بهبودی افراد تاثیر دارد؟ چه امکاناتی در کمپ ترک اعتیاد مواد مخدر مرکز ترک اعتیاد  اهواز وجود دارد؟

نخست این مطلب را را باید اذعان کرد، هنگامی که یک فرد وابسته به مواد مخدر یا الکل تمایل پیدا می کند که اعتیاد خود را متوقف کند و وارد مسیر بهبودی شود، باید بداند که دلیل اصلی این کار بازگشت به زندگی سالم، مفرح و لذت بخش است. در همین رابطه مرکز ترک اعتیاد پرتو اهواز امکانات رفاهی لازم را برای مددجویان خود فراهم آورده و امکان استفاده از تلویزیون و امکانات تصویری و صوتی را برای آنها ایجاد کرده است.

یکی دیگر از مهمترین امکانات مناسب مرکز اهواز کمپ که مرکز تخصصی ترک اعتیاد پرتو در اختیار مددجویان خود قرار می دهد غذا و خوراک مرکز است که از مراکز معتبر تهیه و در اختیار مددجویان خود قرار می دهد. از آنجا که تغذیه افراد در دوران اولیه بهبودی بسیار مهم و کار آمد است و تاثیر بسزایی در بازسازی و شکل گیری مجدد فیزیک شخص معتاد در حال بهبودی دارد، باید به این مهم توجه بسیار ویژه ای گردد.

این مرکز  با در نظر گرفتن و ایجاد امکانات مناسب مرکز اهواز کمپ و با فراهم آوردن شرایطی توانسته از مراکز کاملا بهداشتی غذای مددجویان خود را به بهترین شکل ممکن فراهم و آماده سازی نماید.

عزیزان و همراهان ارجمند مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ، برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ مشاوره از طریق صفحه مشاوره رایگان و برای بستری نمودن بیمار خود از طریق شماره های تماس موجود در وب سایت با ما تماس حاصل فرمایید.

برچسب‎ها :

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
همراهان ارجمند برای اطلاع از دوره های درمانی در مراکز همکار لطفا با مشاورین تماس حاصل فرمایید. به طور کلی دوره های درمانی از 21 تا 28 روز متغییر است و هر مرکز بر اساس استانداردهای تعیین شده این دوره های درمانی را برگزار می کند.
جهت کسب اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.
عزیزان و همراهان ارجمند باید دقت بفرمایید که هر کدام از مراکز همکار اهواز کمپ دارای شرایط و امکانات متفاوتی است و بر همین اساس هزینه دوره های درمانی در مراکز مختلف در شهرهای متفاوت کاملا متفاوت است. در نتیجه برای اطلاع دقیق از هزینه مرکز درمانی خود لطفا با مشاورین مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ تماس حاصل فرمایید.

یک دیدگاه دربارۀ “امکانات مناسب اهواز کمپ”

  • علی بابادی گفت:

    با سلام این کمپ اعتیاد اهواز کاملا بهداشتی هست و مهم تراز همه چی امکانات خوبی برخوردار هست مانند غدا و خوراک
    علاوه بر مشاوره ی رایگان قیمت خوبی برخردار هست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *