کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

طول دوره درمان

طول درمان چیست؟ آیا درمان یک فرد وابسته به مواد مخدر در یک زمان مشخص اتفاق می افتد؟ نحوه درمان افراد با هم چه تفاوتی دارد؟

بر اساس شرایط روحی و جسمی یک فرد وابسته به مواد مخدر طول دوره درمان او می تواند متغیر باشد. شایان ذکر است که درمان اعتیاد یک فرد به هیچ وجه به صورت یک اتفاق نیست و اگر شخص به فکر درمان قطعی بیماری خود است باید بداند که درمان اعتیاد یک پروسه است و در طول زمان اتفاق می افتد.
اما درمان جسمی فرد وابسته به مواد مخدر به صورت تخصصی صورت می گیرد و بر اساس شرایط جسمی، میزان تخریب و تحلیل روانی شخص دوره درمان او می تواند متغیر باشد.

بر همین اساس در مرکز ترک اعتیاد اهواز طول یک دوره درمان برای هر فرد، ۲۸ روز است و بر اساس شرایط مددجو این مدت می تواند بیشتر شود و دوره درمان او تکرار شود که البته بر اساس خواست شخص یا خانواده او انجام می پذیرد.

  • تماس با مشاورین
  • شرایط پذیرش
  • مدت دوره
  • هزینه دوره
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ: info@ahvazkamp.com با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد اهواز کمپ مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
طول دوره درمان مددجویان عزیز 28 روز می باشد که بر اساس روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره درمان در مرکز تخصصی ترک اعتیاد مراجعه فرمایید.
هزینۀ یک دوره درمانی در مرکز ترک اعتیاد 1,000,000 تومان می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *