کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

سوالات متداول

سوالات متداول

  شرایط پذیرش در مرکز ترک اعتیاد پرتو

   شرایط پذیرش مددجو در مرکز ترک اعتیاد پرتو چیست؟ آیا هر فرد وابسته به مواد مخدر می تواند در مرکز ترک اعتیاد پرتو پذیرش شود؟ اشخاصی که شرایط پذیرش در کمپ را ندارند کدامند؟

   بر اساس شرایط جسمی و روانی افراد و به دلیل رعایت نکات بهداشتی و درمانی سایر مددجویان، مرکز ترک اعتیاد پرتو، شرایط پذیرش افراد را به شکلی تعیین کرده که تندرستی، بهداشت و رویه بهبودی افراد تضمین شود. به همین دلیل هر شخص مددجو برای پذیرش و بستری شدن در مرکز ترک اعتیاد، می بایست به همراه یک معرف و داشتن کار شناسایی معتبر به دفتر کمپ گلبانگ مراجعه نماید. پس از مراجعه مددجو توسط پزشک و مشاور و مدیریت کمپ معایته می شود و در صورت تایید پزشک و داشتن شرایط اولیه مناسب می تواند در مرکز اسکان یابد و روند بهبودی خود را آغاز نماید.

   جهت پذیرش در مرکز ترک اعتیاد پرتو اهواز می بایست وسایل مورد نیاز اولیه اسکان مانند پتو و بالش و همچنین در دست داشتن کارت شناسایی معتبر و همراهی یک معرف به دفتر مرکز ترک اعتیاد پرتو واقع در اهواز کوی امانیه مراجعه نماید.

   جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با شماره همراه ۰۹۳۵۲۷۵۹۷۷۱ و یا آدرس ایمیل info@ahvazkamp.com تماس حاصل فرمایید.

  طول دوره درمان در مرکز ترک اعتیاد پرتو

   طول درمان چیست؟ آیا درمان یک فرد وابسته به مواد مخدر در یک زمان مشخص اتفاق می افتد؟ نحوه درمان افراد با هم چه تفاوتی دارد؟

   بر اساس شرایط روحی و جسمی یک فرد وابسته به مواد مخدر طول دوره درمان او می تواند متغیر باشد. شایان ذکر است که درمان اعتیاد یک فرد به هیچ وجه به صورت یک اتفاق نیست و اگر شخص به فکر درمان قطعی بیماری خود است باید بداند که درمان اعتیاد یک پروسه است و در طول زمان اتفاق می افتد.
   اما درمان جسمی فرد وابسته به مواد مخدر به صورت تخصصی صورت می گیرد و بر اساس شرایط جسمی، میزان تخریب و تحلیل روانی شخص دوره درمان او می تواند متغیر باشد.

   بر همین اساس در مرکز ترک اعتیاد پرتو اهواز طول یک دوره درمان برای هر فرد، ۲۸ روز است و بر اساس شرایط مددجو این مدت می تواند بیشتر شود و دوره درمان او تکرار شود که البته بر اساس خواست شخص یا خانواده او انجام می پذیرد.