کمپ ترک اعتیاد در اهواز
×

استخر

استخر

4.5 از 12 رای

آیا استحمام، تفریحات سالم، ورزش، شنا و فعالیت های فرح بخش دیگر در روند بهبودی از اعتیاد به مواد مخدر و نیکوتین تاثیر دارد؟ آیا برای انتخاب یک مکان مناسب برای ترک اعتیاد و وابستگی به مواد مخدر، امکانات آن مرکز مد نظر قرار بگیرد؟ آیا به جز تجربه ممدیاران، شرایط و کیفیت ارائه خدمات به یک مددجو در مسیر پرپیچ و خم بهبودی از اعتیاد به مواد مخدر و نیکوتین، دارای اهمیت است یا خیر؟
پاسخ به این سوالات کار بسیار ساده ایست و هرکس با کمی تامل می تواند به درستی به این پرسش ها پاسخ بدهد. اما همانطور که مستحضرید نقطه مقابل اعتیاد و انزوا، فعالیت های اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و البته تفریحی است. از آنجا که یک فرد وابسته به مواد مخدر به شدت از حضور در اجتماع و فعالیت های اجتماعی دوری می کند، یکی از مهمترین عواملی که می تواند فرد را به زندگی دوباره سوق دهد و انگیزه کافی برای شروع یک زندگی جدید را به او ببخشد، همین فعالیت های ورزشی تفریحی است که البته مرکز ترک اعتیاد گلبانگ رهایی در اهواز، آنها را به شکلی مناسب فراهم آورده است.
به این معنا که مدیریت مرکز با سعی و تلاش فراوان، به ایجاد فضایی دلباز و استخری در مرکز ترک اعتیاد جهت فعالیت های ورزشی تفریحی مددجویان گرامی،اقدام کرده و شاید به جرات بتوان گفت که در شهر اهواز کمتر کمپ بهبودی توانسته چنین شرایط مناسبی را برای مددجویان خود فراهم بیاورد.
امید است این تلاش بی وقفه به ثمر بنشیند.

  • تماس با مشاورین مرکز
  • شرایط پذیرش مددجو
  • مدت دوره درمان
  • هزینه دورۀ درمان
  • دربارۀ ما
جهت تماس با مشاورین مرکز می توانید با شمارۀ تلفن 09352759771 تماس حاصل فرمایید، همچنین از طریق آدرس ایمیل مرکز ترک اعتیاد پرتو : [email protected] با ما در تماس باشید.
عزیزان مددجویی که قصد اقامت در مرکز تخصصی ترک اعتیاد پرتو را دارند می بایست با همراهی معرف خود به دفتر مرکز ترک اعتیاد پرتو مراجعه کنند. جهت پذیرش موارد زیر را باید به همراه داشته باشند.
1- همراه داشتن معرف با کارت شناسایی
2- همراه داشتن لوازم شخصی مورد نیاز خود
جهت اطلاعات بیشتر به صفحه شرایط پذیرش مراجعه کنید.
طول دوره درمان مددجویان عزیز 28 روز می باشد که بر اساس روند بهبودی افراد می تواند متفاوت باشد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه دوره درمان در مرکز تخصصی ترک اعتیاد پرتو مراجعه فرمایید.
هزینۀ یک دوره درمانی در مرکز ترک اعتیاد پرتو اهواز 850,000 تومان می باشد.
مرکز ترک اعتیاد و بهبودی از مواد مخدر پرتو یکی از مراکز خصوصی بهبودی از اعتیاد است که با ایجاد فضایی دوستانه سعی در کمک رساندن به افراد وابسته به مواد مخدر و الکل را دارد که در شهر اهواز با تجربه چندین ساله و تحت نظر سازمان بهزیستی در حال کمک رسانی به مددجویان این مرکز می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *